IFQHDD Прошири 1830 * 680 * 6mm Нелизгачки TPE Велур Јога Мат Тепих За Пилатес Фитнес Вежба Мат

IFQHDD Прошири 1830 * 680 * 6mm Нелизгачки TPE Велур Јога Мат Тепих За Пилатес Фитнес Вежба Мат

DEN 934.40

Свеж

Достапно.

Тип : Јога Мат. Големина : 183*68см*6мм. Материјал : ЕКО Пријателски ТПЕ и Велур. Функција : Не се лизга, Апсорбира Вода, Подлога, Крпа, тепих. Применлива сцена : студио За Јога, Теретана, Дом. Големина : 183*68см*6ммматеријал : ЕКО Пријателски ТПЕ И Велурфункција : Не се лизга, Апсорбира Вода, Подлога, Крпа, материјал За Тепих, силна апсорпција на вода, поотпорен на лизгање.Применлива сцена : студио За Јога, Теретана, Дом.Пакувањето вклучува : јога мат *1 белешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Широка Јога Мат, Густа Текстура за Стилска Поддршка Нелизгачка Јога Мат Голема Јога Мат.

Избор на клиенти

Јога Мат со Ремен, 1/3 Инчен Екстра Дебел Јога Мат Двострано Нелизгање, Професионални Тпе Јога Душеци За Жени Мажи, Тренингот Свеж Попустот
Оле Спиј 9 Повеќеслоен Душек Од Мемориска Пена, Близнак, Бело Свеж
Оле Спиј 9 Повеќеслоен Душек Од Мемориска Пена, Близнак, Бело

Повеќеслоен Душек Од Луксузна Мемориска Пена, кој е конструиран со пена за ладење со гел, пена со висока

DEN 2870.88
Јога Душеци За Домашно Вежбање, Душеци За Вежбање,Подлога За Вежбање Свеж
Јога Душеци За Домашно Вежбање, Душеци За Вежбање,Подлога За Вежбање

Големина на јога Мат : 183х80х0, 8 см / 72х32х0, 32 инчи ● Материјал За Тренингот : Јога Мат Е Изработен Од Тпе Мат�

DEN 1489.60
Siebzeh Cute Wlesh Corgi Dogs Model Premium Дебела јога мат Еко Пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите Свеж
Siebzeh Cute Wlesh Corgi Dogs Model Premium Дебела јога мат Еко Пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите

【Лесно за преклопување и носење】 Мат со јога може лесно да се склопи, што го прави идеален пат за патува

DEN 847.84
Волците Изгледаат Долга Подлога За Месечина 72х24во 6мм Згуснете Ја Фитнес Вежбата Со Ремен За Јога Свеж
Волците Изгледаат Долга Подлога За Месечина 72х24во 6мм Згуснете Ја Фитнес Вежбата Со Ремен За Јога

ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ и АМОРТИЗАЦИЈА : 72*24 инчен голем јога мат и дебелина од 1 / 4 инчи на високо еластичен м�

DEN 735.84