Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Ајфеловата Кула Париз Преносни Случај Носителот Организација

Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Ајфеловата Кула Париз Преносни Случај Носителот Организација

DEN 292.80

Свеж

Достапно.

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или торбата и да се направи карминот да остане на место. На овој начин не треба да го барате вашиот кармин насекаде. Малата големина е погодна за носење кога патувате или забавувате. [Вграденото Внатрешно Огледало] Доаѓа со мало огледало, што е погодно за шминкање во секое време и насекаде. Не треба да ги носите огледалото и карминот одделно. Само извадете ја оваа мала футрола, лесно можете да се шминкате гледајќи во огледалото со булит. [Издржлив Материјал] Овие Држачи За Кармин Од Стп кожа се изработени од висококвалитетна кожа и внимателно зашиени до совршенство. Издржливи и Меки, марамчиња лесно чистат. [Модерен Дизајн] оваа торба може да собере 1-3 кармини. По тестирањето, чувањето кармин кој подолг од 7 см нема лесно да се лизне. Исто така, бравата за складирање спречува лизгање на кармините. Прекрасни модели, извонредни и мали стилови, едноставен и стилски дизајн на сечење, покажува повеќе женска креативност и различни. [Совршени Подароци] оваа мала козметичка торба за складирање е прекрасен мал подарок за лекување на себе, убава жена е деликатна! Подарок од висока класа, совршен за давање како сладок корисен подарок на вашата сестра, мајка и пријатели. Може да се носи кога патувате, одите на забави, пазарувате, излегувате, многу прилики. Преку Нашата Мала Футрола За Кармин, Направете Ве Поделикатни, Направете Ја Вашата Работа Поорганизирана. Секоја Жена Или девојка Заслужува Да Има Нежен Живот И Да се Однесува Добро Со себе. Ако Ви се Допаѓа, Не Пропуштајте го. Направете Ве Поделикатни.

Избор на клиенти

Глазура За усни Дамка Од Усни Течна Глазура За Кармин Усна Носете Мат Приврзок Усна Мал Сјај Лесен За Нелеплив Свеж
АВЕДА Нахрани Моите Усни Чиста Негување-Нане Кармин Во Гуава Свеж
АВЕДА Нахрани Моите Усни Чиста Негување-Нане Кармин Во Гуава

Најновата линија На Кармин Аведа! Сенка : Гуава (08) Длабоко розова роза Органска пеперминт, ванила и ѓумб

DEN 896.00
Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Подводни Светот Желка Сирена Преносни Случај Носителот Организација Свеж
Кармин Мувла Кармин Сам Мувла Кармин Домашна Мувла Цевка За Полнење Кармин Сам Силиконски Домашен Комплет За Козметички Алат Свеж Попустот
Перипера Мастило Воздушна Кадифена Нијанса На Усни, Течна Усна Свеж Попустот
Перипера Мастило Воздушна Кадифена Нијанса На Усни, Течна Усна

[РОМАНСА ВАШИТЕ УСНИ МЕКИ И ЛЕСНИ БОИ] Нашето Мастило Воздушната Кадифена Нијанса на Усните е задолжите

DEN 158.40