Furhaven Миленичиња Пакет-Џамбо Плус Чад Сива Меморија Пена Вештачко Крзно &засилувач; Кадифе Троседот, Екстра Куче Кревет Покритие, &засилувач; Отпорни На Вода Душек Л?

Furhaven Миленичиња Пакет-Џамбо Плус Чад Сива Меморија Пена Вештачко Крзно &засилувач; Кадифе Троседот, Екстра Куче Кревет Покритие,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

ОДНЕСУВАЈТЕ се КОН ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : оваа шепа-некои Фурхавен пакет содржи полн кревет за кучиња, дополнителен капак за кревет и облога за душеци отпорна на вода. ДИЗАЈН НА СОФА : креветот има класичен дизајн на софа со тристрани потпори кои промовираат безбедност и обезбедуваат дополнителна поддршка за перничиња со висока мансарда за потпирачи за глава, како и пријатни ќошиња за гнездење за дупчалки. ПОВРШИНА ЗА СПИЕЊЕ : површината за спиење е обложена со свилено вештачко крзно, додека потпорите се завиткани во сјаен микро кадифе; и двете се ткаенини со мек допир во кои ниту едно домашно милениче никогаш не може да одолее на гушкање. ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : горните контури на мемориската пена на фигурата на вашето домашно милениче за да помогнат во ублажувањето на точките на притисок и да се промовира усогласувањето на телото, додека засилувачите исполнети со меки помагаат да се обезбеди оптимална поддршка за вратот, грбот, колковите и зглобовите за помирен сон. ДОПОЛНИТЕЛНА ПОКРИВКА ЗА КРЕВЕТ : замена на капакот на креветот за кучиња што ќе одговара на сите постоечки стилови на душеци - фиберфил, ортопедска, меморија и пена за гел за ладење. ПОСТАВА ЗА ДУШЕЦИ : поставата е отпорна на вода и обезбедува максимална заштита од дамки, течности, алергени и надразнувачи за подобро да го одржувате душекот на вашето домашно милениче чист. ОДНЕСУВАЈТЕ се КОН ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : оваа шепа-некои Фурхавен пакет содржи полн кревет за кучиња, дополнителен капак за кревет и облога за душеци отпорна на вода. ДИЗАЈН НА СОФА : креветот има класичен дизајн на софа со тристрани потпори кои промовираат безбедност и обезбедуваат дополнителна поддршка за перничиња со висока мансарда за потпирачи за глава, како и пријатни ќошиња за гнездење за дупчалки. ПОВРШИНА ЗА СПИЕЊЕ : површината за спиење е обложена со свилено вештачко крзно, додека потпорите се завиткани во сјаен микро кадифе; и двете се ткаенини со мек допир во кои ниту едно домашно милениче никогаш не може да одолее на гушкање. ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : горните контури на мемориската пена на фигурата на вашето домашно милениче за да помогнат во ублажувањето на точките на притисок и да се промовира усогласувањето на телото, додека засилувачите исполнети со меки помагаат да се обезбеди оптимална поддршка за вратот, грбот, колковите и зглобовите за помирен сон. ДОПОЛНИТЕЛНА ПОКРИВКА ЗА КРЕВЕТ : замена на капакот на креветот за кучиња што ќе одговара на сите постоечки стилови на душеци - фиберфил, ортопедска, меморија и пена за гел за ладење. ПОСТАВА ЗА ДУШЕЦИ : поставата е отпорна на вода и обезбедува максимална заштита од дамки, течности, алергени и надразнувачи за подобро да го одржувате душекот на вашето домашно милениче чист.

Избор на клиенти

Зоолошката Градина Снудс Буци Јаже Миленичиња Кревет За Мачки, Кученца И Мали До Средни Кучиња, Рака Ткаени Плетенка гнездо Свеж Попустот
SJYDQ Ортопедски Кревет За Кучиња Тркалезен Кревет За Кучиња Мек Кревет За Перење И Кревет За Перничиња Свеж
SJYDQ Ортопедски Кревет За Кучиња Тркалезен Кревет За Кучиња Мек Кревет За Перење И Кревет За Перничиња

●Висококвалитетни материјали : ние користиме Висококвалитетен Арктички кадифе, ПП памук за да го напра

DEN 1890.40
Ведем хрчак пештерски кревет Мал кафез за животински топло руно куќа кревети Свеж
Ведем хрчак пештерски кревет Мал кафез за животински топло руно куќа кревети

Школка е изработена од мека кадифен, а поставата е кадифен, топло и удобно за мало животно : хрчаци, замор

DEN 0.33
БЕСИ И БАРНИ Камила Роуз Луксузни Делукс Екстра Кадифен Вештачко Крзно Дупка Пет / Куче Кревет Свеж