Furhaven Миленичиња Пакет-Џамбо Плус Чад Сива Меморија Пена Вештачко Крзно &засилувач; Кадифе Троседот, Екстра Куче Кревет Покритие, &засилувач; Отпорни На Вода Душек Л?

Furhaven Миленичиња Пакет-Џамбо Плус Чад Сива Меморија Пена Вештачко Крзно &засилувач; Кадифе Троседот, Екстра Куче Кревет Покритие,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

ОДНЕСУВАЈТЕ се КОН ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : оваа шепа-некои Фурхавен пакет содржи полн кревет за кучиња, дополнителен капак за кревет и облога за душеци отпорна на вода. ДИЗАЈН НА СОФА : креветот има класичен дизајн на софа со тристрани потпори кои промовираат безбедност и обезбедуваат дополнителна поддршка за перничиња со висока мансарда за потпирачи за глава, како и пријатни ќошиња за гнездење за дупчалки. ПОВРШИНА ЗА СПИЕЊЕ : површината за спиење е обложена со свилено вештачко крзно, додека потпорите се завиткани во сјаен микро кадифе; и двете се ткаенини со мек допир во кои ниту едно домашно милениче никогаш не може да одолее на гушкање. ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : горните контури на мемориската пена на фигурата на вашето домашно милениче за да помогнат во ублажувањето на точките на притисок и да се промовира усогласувањето на телото, додека засилувачите исполнети со меки помагаат да се обезбеди оптимална поддршка за вратот, грбот, колковите и зглобовите за помирен сон. ДОПОЛНИТЕЛНА ПОКРИВКА ЗА КРЕВЕТ : замена на капакот на креветот за кучиња што ќе одговара на сите постоечки стилови на душеци - фиберфил, ортопедска, меморија и пена за гел за ладење. ПОСТАВА ЗА ДУШЕЦИ : поставата е отпорна на вода и обезбедува максимална заштита од дамки, течности, алергени и надразнувачи за подобро да го одржувате душекот на вашето домашно милениче чист. ОДНЕСУВАЈТЕ се КОН ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : оваа шепа-некои Фурхавен пакет содржи полн кревет за кучиња, дополнителен капак за кревет и облога за душеци отпорна на вода. ДИЗАЈН НА СОФА : креветот има класичен дизајн на софа со тристрани потпори кои промовираат безбедност и обезбедуваат дополнителна поддршка за перничиња со висока мансарда за потпирачи за глава, како и пријатни ќошиња за гнездење за дупчалки. ПОВРШИНА ЗА СПИЕЊЕ : површината за спиење е обложена со свилено вештачко крзно, додека потпорите се завиткани во сјаен микро кадифе; и двете се ткаенини со мек допир во кои ниту едно домашно милениче никогаш не може да одолее на гушкање. ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : горните контури на мемориската пена на фигурата на вашето домашно милениче за да помогнат во ублажувањето на точките на притисок и да се промовира усогласувањето на телото, додека засилувачите исполнети со меки помагаат да се обезбеди оптимална поддршка за вратот, грбот, колковите и зглобовите за помирен сон. ДОПОЛНИТЕЛНА ПОКРИВКА ЗА КРЕВЕТ : замена на капакот на креветот за кучиња што ќе одговара на сите постоечки стилови на душеци - фиберфил, ортопедска, меморија и пена за гел за ладење. ПОСТАВА ЗА ДУШЕЦИ : поставата е отпорна на вода и обезбедува максимална заштита од дамки, течности, алергени и надразнувачи за подобро да го одржувате душекот на вашето домашно милениче чист.

Избор на клиенти

Делта Деца Близнак Мансарда Кревет Со Заштитна Ограда И Скала + Шатор, Бела/Џоџо Сива Свеж Попустот
Делта Деца Близнак Мансарда Кревет Со Заштитна Ограда И Скала + Шатор, Бела/Џоџо Сива

ГОЛЕМИНА : мансарда кревет мери 77,6 "Л х 41,5" В х 53,5 "Ч; Висината На Подлогата е 37" Ч ; големина На Шатор : 75 "Л х

DEN 5443.52
Боусерс Холандски Кревет, Х-Големи, Чоколадни Коски Свеж
Боусерс Холандски Кревет, Х-Големи, Чоколадни Коски

Љубители на кучиња : Микро Кадифено Кафеава Тренд Поставување Дизајн Чисти линии и преполнети потпори С

DEN 0.33
Зоолошката Градина Снудс Буци Јаже Миленичиња Кревет За Мачки, Кученца И Мали До Средни Кучиња, Рака Ткаени Плетенка гнездо Свеж Попустот
Маншу Мал животински кадифен кревет, кревет за зајаче, за зајаче, верверица, еж, жолт и сина 2 парчиња. Свеж
Маншу Мал животински кадифен кревет, кревет за зајаче, за зајаче, верверица, еж, жолт и сина 2 парчиња.

2 бои : Пакетот содржи 2 парчиња хрчак топли душеци во различни бои Хрчакот со топол кревет мери 13,78 x 10,63 и�

DEN 0.33
Специјално Дизајниран за чизми за автомобили Свеж
Специјално Дизајниран за чизми за автомобили

специјално дизајниран за чизми за автомобили граница направена од отпорна Оксфордска ткаенина поместе

DEN 2316.96
К&засилувач; Х Производи За Миленичиња Кулинарски Креветче Покачен Кревет За Миленичиња Средно Сиво/Сино 25 х 32х 7 Свеж
Ванеса Геј Мека Топла Мат Ќебе Крпа Мачки Спиење Кревет Свеж
Ванеса Геј Мека Топла Мат Ќебе Крпа Мачки Спиење Кревет

Стил на перење : Функција За Миење Раце : Шема За Дишење : Кариран Материјал : Тежина На Корално Руно : 300,0 г

DEN 280.00
Дански Дизајни Мароко Мачка Вреќа за Спиење 68см х 40см, Беж Свеж
Дански Дизајни Мароко Мачка Вреќа за Спиење 68см х 40см, Беж

Како дел од Нашата Палета на производи Во Мароко, ја нудиме Вреќата за Спиење За Мачки во Мароко им нуди �

DEN 598.72