Анти-Реакција Пролет, Т8 Анти-Реакција Орев Висока Јачина Стандардна Големина Анти-Клиренс За Домаќинство Цпу Валани Мелници ЗА 3д Печатач Т8 Завртка

Анти-Реакција Пролет, Т8 Анти-Реакција Орев Висока Јачина Стандардна Големина Анти-Клиренс За Домаќинство Цпу Валани Мелници

DEN 80.48

Свеж

Достапно.

Комплетот содржи 4 навртки и 2 пружини, така што старите или оштетените делови може да се заменат во секое време. Спецификацијата На конецот е т-нишка, а навртката е 8мм околу еден круг, а изработката е во ред. Изработен од висококвалитетен месинг материјал, со висока јачина и цврстина, и не е лесно да се деформира по долготрајна употреба. Т8 анти-реакција пролетта и навртката имаат стандардна големина, погодна ЗА 3д печатач т8 завртка. Може да се користи и за валавници ЗА ЦПУ за домаќинство за проекти од дрво и пластика. Функција : 1. Т8 анти-реакција пролетта и навртката имаат стандардна големина, погодна ЗА 3д печатач т8 завртка.2. Изработен од висококвалитетен месинг материјал, со висока јачина и цврстина, и не е лесно да се деформира по долготрајна употреба.3. Спецификацијата На конецот е т-нишка, а навртката е 8мм околу еден круг, а изработката е во ред.4. Комплетот содржи 4 навртки и 2 пружини, така што старите или оштетените делови може да се заменат во секое време.5. Може да се користи и за валавници ЗА ЦПУ за домаќинство за проекти за дрво и пластика спецификација : Тип На Ставка : Јаз Елиминирајте Ја Спецификацијата На Навртката : т-дијаметар на конецот : Прибл. 8мм / 0,3 инпич : Прибл. 2мм / 0,1 Растојание На водење : Прибл. 8мм / 0,3 Во(едно вртење на орев) Пакет Листа : 4 х Орев 2 х Пролет.

Item Type: Gap Eliminate Nut
Thread Specification: T-thread
Diameter: Approx. 8mm / 0.3in
Pitch: Approx. 2mm / 0.1in
Guide Distance: Approx. 8mm / 0.3in(one turn of the nut)
Package List:
4 x Nut :
2 x Spring :

Избор на клиенти

Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00