Шенглаи Може Поладни Ракави за 12оз Високи Слаби Тенки Конзерви За Ладилник Изолиран Изолатор Од Нерѓосувачки Челик Држачи За Ладилници За Конзерви За Пиво Ракави ?

Шенглаи Може Поладни Ракави за 12оз Високи Слаби Тенки Конзерви За Ладилник Изолиран Изолатор Од Нерѓосувачки Челик Држачи За

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Одговара за повеќето Слаби Лименки Високи 12 мл И Стаклени Шишиња Со Пиво. Одлично за Прилагодување, Монограми, Самостојни Проекти, Забави, Пикник, Семејни Собири, Плажа, Роденден, СКАРА, Кампување, Затоплување На Куќата, Одмор, Свадба, Божиќ, На Отворено и друга секојдневна употреба или специјални настани. Брзо Отстранување На Брчките. Нормално е да имате малку нов мирис на неопренови при отворање за прв пат,но тој брзо се распрсна. Со дебелина од 0,2 инчи за да помогне конзервата или шишето да бидат ладни подолго. Бела Канџа, Ред Бул, Навистина, Мишелоб Ултра, Корона Екстра, Лут Овоштарник, Смирноф, Шилест Селцер, ПЕЛЕГРИНО, Криспин Роуз, Силен Лак,Блумун,Коронаекстра,Лутокард,Силен Лак,СУВ,ШИЛЕСТ СЕЛЦЕР,БРУКЛИН,ТРОЈНА ИПА,АСАРАСИ,Сурузи,среќен Џек,Хопијо. Совршен подарок за сите настани. Многу бои можете да изберете. Тие се доволно високи за да ви помогнат да го одржите вашиот пијалок ладен, но не толку висок што ќе ги допре усните додека уживате во пијалокот. Лесно се става и исклучува. Шенглаи може поладните ракави да доаѓаат во различни бои за да ги поддржат вашите идеи ЗА занаетчиство. Ако вашиот ладилник за конзерви е малку збрчкан, само натопете го во вода и исушете го за да изгледа рамно секој пат.Во моментов нудиме повеќе големини на пакети од нашите избрани ладилници за конзерви Од Продавницата На Брендот Шенглаи за да одговараат на вашите потреби ЗА САМОСТОЈНИ и мали бизниси, вклучувајќи пакувања од 5, 6, 10, 12 или можете да нарачате многу зависи од боите или вашите потреби. Особено во партиите или јавноста. Материјал : Неопренови. ●€®НАПРАВЕТЕ ЈА ВАШАТА ЗАБАВА ПОНЕЗАБОРАВНА】 ние се осигураме дека нашите уникатни тенки ракави за ладење ќе додадат повеќе партиски услуги и бои и ќе ја направат вашата забава поинтересна. Малку Нов Мирис На Неопренови. Машина за перење. ТОПЛО ПОТСЕТУВАЊЕ. Нашите ладилни ракави за конзерви се направени од неопренови со карактер на висока флексибилност и ефект на ладна изолација. €_ ®ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ и ДРЖЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ СУВИ】 нашите ракави со неопренови можат Да бидат поладни За Повеќекратна употреба и ФЛЕКСИБИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ. ПРИЧИНИ ЗА ИЗБОР НА НАШАТА КОНЗЕРВА ИЛИ РАКАВИ ЗА ШИШИЊА. Секој тенок може кули има соодветна висина. Одлично за Прилагодување, Монограми, Самостојни Проекти, Свадби, Забави,Настани,Пловење, Риболов,Скара, Кампување, Божиќ, Семејни Собири и секој посебен настан. €_ ® ОДГОВАРА ЗА ПОВЕЌЕТО ТЕНКИ ПИВО и ПИЈАЛОЦИ високи 12 мл】 овие можат поладни ракави со големина од 5,12 инчи високи се совршени за повеќето Слаби Лименки високи 12оз како Бела Канџа, Ред Бул, Навистина, Мишелоб Ултра, Корона Екстра, Лут Овоштарник, Смирноф, Шилест Селцер, Пелегрино, Тврда Газирана Вода На Хенри, Криспин роза, СИЛЕН ЛАК И други тенки можат ДА ПИЈАТ И ПИВО ШИШИЊА.

Избор на клиенти

Пиво Може Ладилник Ракав Инспиративни Трудољубиви Гужва Подигнување Позитивни Велејќи Мотивациски Тенок Може Свеж
Тоа Е Она Што Таа Го Рече Магнетниот Тенок Може Да Се Олади Свеж
Тоа Е Она Што Таа Го Рече Магнетниот Тенок Може Да Се Олади

Магнетите од задната страна го одржуваат пијалокот безбеден за металните површини, дури и кога е полн...

DEN 1.00
Тенка Сребрена Линија Американско Знаме Кузи Пријатна Жива Материја Корекција Офицер Подароци ПИВО РАКАВИ ЦРНА Свеж
3дроза Гроздобер Црвен Кабриолет Автомобил Илустрација - Може Кулер Шише Заврши Свеж
3дроза Гроздобер Црвен Кабриолет Автомобил Илустрација - Може Кулер Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1144.00
3дроза Божиќна Цветна Слика На Златен Монограм Почетна Обвивка За Ладилни Шишиња Y - Can Свеж
3дроза Божиќна Цветна Слика На Златен Монограм Почетна Обвивка За Ладилни Шишиња Y - Can

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 167.84
3дроза Модел на снегулки, смрека дрвја, ѕвезди. Бело на. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3дроза Модел на снегулки, смрека дрвја, ѕвезди. Бело на. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1.67
Божиќна Шема 06 Еднократно Ладен Ракав За Кафе Со Рачка Ракав Од Неопренови Чаши За Сода, Лате, Чај, Пијалоци, Пиво Свеж
3дроза гроздобер карта На соѕвездието Пегаз. Фридрих. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3дроза гроздобер карта На соѕвездието Пегаз. Фридрих. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1.33