Кронесолв Од Ј Тоструп Норвешка Стерлинг Сребрена Рамен Сет Сервис 24 Парчиња

Кронесолв Од Ј Тоструп Норвешка Стерлинг Сребрена Рамен Сет Сервис 24 Парчиња

DEN 505.60

Свеж

Достапно.

Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : Непознат. Бренд : Ј Тоструп. Тип : Рамен Софтвер - Сетови. Шема : Кронесолв. Уникатен Скандинавски Модерен" Кронесолв " од Ј. тоструп Стерлинг Сребрен комплет за рамни садови - 24 парчиња. Овој сет вклучува : 6 ножеви, 8 1/4 "6 Вилушки, 7" 6 Вилушки За Салата, 6 3/4 "6 Лажички, 4 3/4" Вклучува бонус сосема нов пешкир дрвена фиока кади.Одлична состојба, а не монограмирана. Овој комплет ќе биде убаво професионално полиран и запечатен во пластични ракави пред испораката.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Избор на клиенти

Виндам Од Тифани И Ко Стерлинг Сребрена Рамен Софтвер Сет 159 Парчиња Огромен! Свеж
Виндам Од Тифани И Ко Стерлинг Сребрена Рамен Софтвер Сет 159 Парчиња Огромен!

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Тифани И Ко Тип : Рамен Софтвер Сетови Возраст : 19001940 Дизајнирано

DEN 2.67
Свеќа од Кул Стерлинг Сребрена Рамен Софтвер Сет 12 Злато 48 Парчиња Свеж
Свеќа од Кул Стерлинг Сребрена Рамен Софтвер Сет 12 Злато 48 Парчиња

Возраст : 19001940, Творец : Таул Шема : Свеќа Бренд : Таул Тип : Рамен Софтвер Сетови Состав : Стерлинг Сребро..

DEN 320.00
НЦ Нерѓосувачки Челик Пренослив Прибор За Јадење Вилушка Лажица Стапчиња За Јадење Поставени Црвени И Златни Свеж
НЦ Нерѓосувачки Челик Пренослив Прибор За Јадење Вилушка Лажица Стапчиња За Јадење Поставени Црвени И Златни

Нерѓосувачки челик преносни прибор за јадење вилушка лажица стапчиња за јадење во собата Боја Црвена С�

DEN 796.80
3042-6 Компјутер Нерѓосувачки Челик Вечера Лажици Рамни Садови Сет Прибор За Јадење Супа Прибор-QQ15 Свеж
3042-6 Компјутер Нерѓосувачки Челик Вечера Лажици Рамни Садови Сет Прибор За Јадење Супа Прибор-QQ15

*Прекрасниот дизајн на овие прибор за Јадење за Вечера ви дава удобно чувство на трпезариска маса...

DEN 0.33