Силуети Зимски Подлоги, Снешко Бафало Карирани Зимски Украси Снегулка Зимски Подлоги За Трпеза Сезонски Зимски Декор За Внатрешни Украси За Трпезариска Маса На От

Силуети Зимски Подлоги, Снешко Бафало Карирани Зимски Украси Снегулка Зимски Подлоги За Трпеза Сезонски Зимски Декор За Внатрешни

-50 %

DEN 127.68

Свеж

Достапно.

100% Откачи Полиестер. Висок Квалитет : Овие божиќни подлоги се направени од 100% задебелен откачен полиестер. Цврсто шиење, меко, преклопливо и издржливо. Заштитете ја вашата маса од топли тави, гребнатини и истури. Димензија : овие божиќни украси се 12 х 18 инчи, ви нудат креативни и уникатни идеи за украсување на вашата трпезариска маса, додавање убавина и боја на вашиот оброк. Повеќенаменски : овие божиќни подлоги се идеални за секоја пригода. Можете да го користите на божиќ внатрешни и надворешни забави, семејна вечера, фиеста, празнична прослава, приеми и многу повеќе. Сигурно ќе ги импресионирате вашите гости. ?Лесно За Чистење : машина за перење. Измијте ги божиќните подлоги во раце или во машина со ладна вода на нежен циклус. Легнете рамно или закачете да се исуши. Останува исто и ново после секое миење. Нема смалување. Нема бледнее. Услуга по Продажбата : Силус ветува најдобар квалитет и цена за секое парче декор за божиќна трпеза. Ако имате било какви прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас по пошта! Следете Силус Продавница за повеќе производи!. Силус Божиќ Трпеза Тркач, Среќен Божиќ Украси Црвен Божиќ Тркач За Маса Сезонски Божиќ Нова година Празник Декор За Внатрешна Отворено Трпезариска Маса Украси (13" х 72").

Избор на клиенти

Подлоги, Тркалезни Подлоги За Перење Полиестерски Душеци За Маса Отпорни На Топлина Подлоги За Декорација На Кујнска Трпезариска Свеж Попустот
4пакувајте Ретро Чипка Во француски Стил Модерни Везени Чипкасти Чипки Вазна мат12 х16, Розова Свеж
4пакувајте Ретро Чипка Во француски Стил Модерни Везени Чипкасти Чипки Вазна мат12 х16, Розова

?Спецификацииголемината на подлогата за чипка е околу 41 х 30 СМ (16 инчи*12 инчи) ?Материјал100% Висококвалите

DEN 0.33
Doily Бутик Божиќ Круг Doily Со Црвена Сечење Poinsettias, Големина 11 инчи Свеж
Doily Бутик Божиќ Круг Doily Со Црвена Сечење Poinsettias, Големина 11 инчи

100% Полиестер Средно Тркалезно Дили Машина За Перење, Фен За Сушење Потребно е малку или без пеглање АКО �

DEN 2.00