ДМЦ 486-7926 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Темно Паун Сино

ДМЦ 486-7926 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Темно Паун Сино

DEN 331.20

Свеж

Достапно.

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девствена волна. Платната тешко се чистат, редовно отстранувајте ја прашината од таписеријата со правосмукалка. Само суво чистење, можно е пеглање на тивок оган. Не мијте, не користете хлор и не сушете. Мери големина од 8,8 дворови и достапна во темно сина боја на паун.

Избор на клиенти

Двослоен Ротирачки Прстен Од Титаниум Челик За Специјален Него Или Неа Во Посебни Денови Свеж
Двослоен Ротирачки Прстен Од Титаниум Челик За Специјален Него Или Неа Во Посебни Денови

Тип : Прстен Материјал : титаниум челик.Јас Сум титаниум челик, познат и како хируршки челик, признат од а

DEN 160.00
Ламс Волна Гроздобер Предива Капчиња Плетење Игла Занает, Сино-Зелена Боја Свеж
Ламс Волна Гроздобер Предива Капчиња Плетење Игла Занает, Сино-Зелена Боја

Тежина по една топка 1,76 МЛ (+0,176 МЛ) Материјалламс волна 60%, акрил 20%, најлон 20% Игла за плетење бомбо 0,137~0,177

DEN 271.84
ДМЦ 486-7292 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Светло Сива Свеж
ДМЦ 486-7292 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Светло Сива

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девст

DEN 2.67
Лили Шеќер ' Н Крем Памук Конус Предиво, 14 мл, Бела, 1 Конус Свеж
Лили Шеќер ' Н Крем Памук Конус Предиво, 14 мл, Бела, 1 Конус

Влакна : 100% Памук Крем Предиво Од Крин Шеќер Е природно, меко, апсорбирачко памучно предиво кое доаѓа во �

DEN 0.67
Бернат Меки Бебе Предиво, 5 мл, Мерач 3 Светлина, Мека Праска Свеж
Бернат Меки Бебе Предиво, 5 мл, Мерач 3 Светлина, Мека Праска

Содржина : 100% акрилик Цврсти Материи Со Големина на топка : 140гр / 5 мл, 331 метри / 362 јарди, Омбрес : 120гр / 4

DEN 232.00
Изработено Од Кетрин Букл Твид Предиво-2 Пакет, Прашина Сина, Мерач 5 Гломазна Свеж
Изработено Од Кетрин Букл Твид Предиво-2 Пакет, Прашина Сина, Мерач 5 Гломазна

Тежина : Гломазна (5) Содржина На Влакна : 96% Акрилик, 4% Најлон По Тежина На Ковчегот : 7 мл / 200 гр...

DEN 2.00
Памук Од предиво Луксор, Мерцеризирано Памучно Предиво Во Гиза, Меко, Супер Фино За Капчиња и Плетење / Свеж
Памук Од предиво Луксор, Мерцеризирано Памучно Предиво Во Гиза, Меко, Супер Фино За Капчиња и Плетење /

?Памучното предиво од предиво е направено од 100% Мерцеризиран Памук Од Гиза Секоја ковчег 1,76 Мл (50гр) / 137

DEN 399.84
Бернат Ќебе О ' О Предиво, Магла 2 Брои Свеж
Бернат Ќебе О ' О Предиво, Магла 2 Брои

Содржина : 100% Големина На Полиестерска Топка : 300 гр / 10,5 мл, 201 м / 220 јд Нега : Машинско Перење Во Мерач На Ла

DEN 0.67
Сирдар Хејфилд Бонус Буци Твид, Индиго, 100гр Свеж
Сирдар Хејфилд Бонус Буци Твид, Индиго, 100гр

Лесно за плетење на големи игли, едноставните шевови изгледаат одлично и проектите растат задоволителн

DEN 2.33
WYWWDXF Заврши 9 парчиња Рачно Плетено Предиво Капчиња Вештачко Цвеќе Букет За Свадба Декорација Домашен Декор Свеж
WYWWDXF Заврши 9 парчиња Рачно Плетено Предиво Капчиња Вештачко Цвеќе Букет За Свадба Декорација Домашен Декор

Вештачки цвет, цвет, предлог букет Употреба : роденденски подароци, украси за дома, свадбени букети итн...

DEN 2496.00
Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x120 x1m, За Мотори Или Трансформатори Итн. Свеж
Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x120 x1m, За Мотори Или Трансформатори Итн.

③Материјал : повеќестрана бакарно обложена предиво покриена жица €Карактеристики : изработени од четк

DEN 3.33
Црвено Срце Камуфлажа Супер Штедач Предиво 6/Пк 6 Пакет Свеж Попустот
Црвено Срце Камуфлажа Супер Штедач Предиво 6/Пк 6 Пакет

Оваа средна тежина е Најпродавано Предиво Во Америка повеќе од седумдесет години Совршено За сите плет�

DEN 575.84