ПОПАНУ Вдлабнати Гимбал Долно Осветлување Ротирачки - Рефлектор 5 CCT 3 Инчен Таван За Очното Јаболко, Затемнувачко Вдлабнато Светло Со Разводна Кутија, 8w CCT Прилагод?

ПОПАНУ Вдлабнати Гимбал Долно Осветлување Ротирачки - Рефлектор 5 CCT 3 Инчен Таван За Очното Јаболко, Затемнувачко Вдлабнато

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

€Висок квалитет-за 5 CCT одбрани очното јаболко долно осветлување, повеќето делови се калап за леење, а тоа е употреба на алуминиумски материјал. ●Ротирачки рефлектор - ова прилагодливо вдлабнато таванско светло е агол од 40°зрак. 360° ротирачко светло за очното јаболко, со навалување од 30°. ●5 КУБИКА Во Едно Светло - 3 инчи вдлабнатото осветлување на гимбалот може да ги задоволи вашите потреби во 2700/3000/3500/4000/5000 K, само користете го прекинувачот за вклучување на разводната кутија за да ја изберете најпосакуваната боја што најдобро одговара во вашата куќа. €Висока Осветленост - затемнетото светло за убивање на конзерви до 851lm, 2700@740lm, 3000 K@ 766lm, 3500 K@814lm, 4000 K@839lm, 5000 K@851lm. ●Супер Лесна Инсталација-ВДЛАБНАТОТО осветлување НА надградбата СО разводна кутија може да се инсталира директно на таванот без куќиште. Заштедете време и пари!. €Мазни Перформанси На Затемнување-ЛЕД гимбал вдлабнати лесни работи со триак затемнувачи, мазно затемнување од 5% до 100% без треперење или зуење. Сигурни стандарди ЗА безбедност наведени ВО Етл, алуминиумското вдлабнато светло гарантира заштита од корозија и спречување на ' рѓа, а заптивката за сунѓер ефикасно ги подобрува перформансите на запечатување, што е совршено прилагодено за вашиот покрив и таван. Овој Иц отценети LED Retrofit Gimbal Downlight е дозволено да биде во контакт со изолации во тавани. 3 инчен лер вдлабнати гимбал долно осветлување.

Избор на клиенти

Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете К

DEN 0.67
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 "...

DEN 1.67
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж