Циско Риболов Системи Нерѓосувачки Челик Палецот-3/4', Пакет од 4

Циско Риболов Системи Нерѓосувачки Челик Палецот-3/4', Пакет од 4

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Големината од 3/4" е совршена за држачи со повеќе палци и држачи со повеќе патеки. Цврста конструкција од нерѓосувачки челик со врв на зафат. 1/4-20 навој вратило. Секоја завртка вклучува синтетичка полимерна машина за перење која се наоѓа на врвот на вратилото со навој. Вклучува четири палци. Циско XPTSS - 3/4 Нерѓосувачки Челик Палецот-3/4", Пакет од 4. Овие тешки завртки за палци СЕ обработени од цпу од цврст нерѓосувачки челик и се превртуваат низ горниот дијаметар за да се постигне најсилен стисок додека ја прицврстувате вашата опрема! Завртките на палците исто така доаѓаат со синтетичка полимерна машина за перење која се наоѓа на врвот на вратилото со навој. Оваа машина за перење делува како тампон помеѓу вашите нерѓосувачки челик и алуминиумски плочи за да избегнете гребење или затапување на анодизираниот алуминиум! Овие завртки за палци сега се обезбедени стандардно со целата нова опрема купена низ нашата производна линија Cisco; тие исто така можат да ги заменат сите завртки претходно користени за вашата опрема Cisco, Big Jon и Bert кои користат стандардна нишка 1/4-20!.

Избор на клиенти

Мали Делови 1132t 10-32 x 2 Палецот Завртка Обичен Целосно Нишка Цинк Свеж
Мали Делови 1132t 10-32 x 2 Палецот Завртка Обичен Целосно Нишка Цинк

Палецот завртка обичен; Целосно Навој; Цинк Таа е произведена од Мали Делови Се произведува во Италија Л

DEN 239.68
Партнер На Проектот 70028 Палецот, Избрани Бои Свеж
Партнер На Проектот 70028 Палецот, Избрани Бои

Остри точки за леснотија на користење Содржи Избрани 100 парче Случај за складирање за повеќекратна упот

DEN 723.20