Helly-hansen жени аден изолирани водоотпорни ветерници за дишење со долга должина пакуван аспиратор дождовен палто јакна

Helly-hansen жени аден изолирани водоотпорни ветерници за дишење со долга должина пакуван аспиратор дождовен палто јакна

DEN 2240.00

Свеж

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Hellytech Заштита (водоотпорна, дишење, ветерно) конструкција. Долгиот Аден е класичен Хели Хансен. Чистиот скандинавски стајлинг го прави ова лесен за носење јакна и аспираторот може да се влезе за рамномерен изглед, додека обезбедува целосна заштита кога е потребно. Нашата изолирана верзија ја карактеризира целосната функционалност на Хели Хансен : заштита од хелитхх- водоотпорна, ветровито и дишењето ве одржува суво, а изолацијата на Primaloft додава топлина во постудените денови. Совршено парче за сезонските транзиции тенок одговара на телото. Опремените технички облеки може да се носат над базаерите и лесните средни страни. Панталоните се потенок низ бутот и коленото и нема да одат многу под глуждот кога ќе застанат директно. Ниту тенок, ниту преголем. Облеката за редовно прилагодување може да се носи над подебели средни страни. Панталоните ќе имаат стандарден инсејм со сечење што е директно низ ногата. Драпери лабаво на телото. Панталоните ќе бидат опуштени на половината и многу поблагодарни низ бутот, коленото и манжетната.

Избор на клиенти

Prdecexlu Seaside јакни дами модерен долг ракав долги зимски удобни палта удобни цврсти со аспиратор со џебови палта Свеж
Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови Свеж
Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови

Полиестер, спандекс Полиестерска обвивка Затворање на патент Само миење на рацете 【Водоотпорна јакна �

DEN 719.84
Foviguo жени со лесен мантил водоотпорен ветерница искачувајќи се со палта со ровови со качулка Свеж
Foviguo жени со лесен мантил водоотпорен ветерница искачувајќи се со палта со ровови со качулка

Кога треба да го превртите ракавот, можете лесно да го повлечете без да се грижите дека ракавот ќе се лиз

DEN 373.60
Облека Чарлс Ривер ветер и отпорна на вода пулвер јакна за дожд Свеж
Облека Чарлс Ривер ветер и отпорна на вода пулвер јакна за дожд

100% најлон Увезени Поставена памучна обвивка Затворање на патент Машинско миење Стил за пакување Нашиот

DEN 537.44
Истражување на отворено, женска јакна за дожд со хелиум - водоотпорна јакна за жени Свеж
Истражување на отворено, женска јакна за дожд со хелиум - водоотпорна јакна за жени

Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикувајќи се во планинит�

DEN 1.33
Мантил За Дожд За Жени Зима, Женски Дожд Јакна Ветробран Качување Мантили Водоотпорен Отворен Качулка Wearот Носат Свеж
Падот на врвот за жени плус големина со долги ракави класични деловни блузи, Крук, плетено лабаво удобно цврст врв за Свеж
Празник на prdecexlu, линија симпатична свадба со долги ракави, дами цврста боја ветровит со капаче за ветерници за капа Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со

Доцени до продавницата Фовигуо ❤ Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени!

DEN 143.84
Hellенски пролетен дожд од Викторија Викторија, Хели-Хансен Свеж
Hellенски пролетен дожд од Викторија Викторија, Хели-Хансен

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Нашата женска Викторија е совршен избор за сти�

DEN 2150.72
Женска зимска јакна цврста лента од дожд јакна на отворено плус водоотпорен качулки за ветерници за ветерници Свеж
Женска зимска јакна цврста лента од дожд јакна на отворено плус водоотпорен качулки за ветерници за ветерници

Стил за појавување : Носете ги овие модни палта со вашите слаби фармерки, шорцеви, фустан или костуми, ви�

DEN 487.04
Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор Свеж
Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

Ева Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Отпорен на вода и модерно : Пончо за еднократно

DEN 0.33