Ранец на алатката на Милвоки, црвена/црна, вкупно 48 џебови

Ранец на алатката на Милвоки, црвена/црна, вкупно 48 џебови

DEN 2064.00

Свеж

Достапно.

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни. Попустот е обезбеден од. Ова е попуст со ограничено време. Попустот не се однесува на дигитална содржина. Попуст добро додека снабдувањето трае или додека не се повлече. Надоместоците за испорака и даноците може да се применуваат за претходно откриени цени. го задржува правото да го менува или откажува попустот во секое време. Ако се вратат некој од производите или содржината поврзана со овој попуст, вашата наплата ќе го изедначи износот што го плативте за производот или содржината, што е предмет на важечки политики за поврат. Рачни алатки. Производител : Милвоки. Направено во Кина. Рачни алатки. Производител : Милвоки. Направено во Кина. Ранец на алатка, општа намена, број на џебови 48, 1680 D балистичка ткаенина, патент за затворање, номинална целокупна ширина 12 во, номинална целокупна длабочина 16 во, номинална целокупна висина 16 in, примарна торба со алатки црна, број на парчиња 1, целокупна ширина 11 13/16 во, вкупна длабочина 15 3/8 in, целокупна висина 15 3/4 во, број на внатрешни џебови 46, број на надворешни џебови 2, црвена/црна боја, материјал 1680 D балистички полиестер, карактеристики на отпорна на влијание, засилена страна Wallsидови.

Избор на клиенти

Хималајска група Сите природни рачно изработени мулти џеб чист ранец на лаптоп од коноп 6 Свеж
Хималајска група Сите природни рачно изработени мулти џеб чист ранец на лаптоп од коноп 6

Карактеристики : повеќекратни џебови со различна големина, 2 џебови од мрежа, прилагодливи ленти, јамка �

DEN 623.84
RoadPro RPTB20 носач/торба за склоност на алатки Свеж Попустот
RoadPro RPTB20 носач/торба за склоност на алатки

Склопувачки дизајн за лесно складирање Отстранлива лента за рамо за без напор Простран ентериер од 20 ин

DEN 563.04
Mianyang повеќе функционална мини преносна торба најлон материјал за патувања за патувања Свеж
Mianyang повеќе функционална мини преносна торба најлон материјал за патувања за патувања

Материјал : високоодделен најлон материјал, тежок и не е лесен за носење Функција : мини и лесна мултифун

DEN 126.40
Алатки Doitool Hand Multipursose Tool Weist Tool Tagn Tagn Canvas алатка џеб торбичка за алатка за алатка за гаџети за работа Свеж
Алатки Doitool Hand Multipursose Tool Weist Tool Tagn Tagn Canvas алатка џеб торбичка за алатка за алатка за гаџети за работа

Погоден за градежни работници, изведувачи, столари, рамки, водоводџии, електричар и така натаму...

DEN 214.72
Ryobi RSSLTB2 торба со алатки со тркала, црна, жолта, голема Свеж
Ryobi RSSLTB2 торба со алатки со тркала, црна, жолта, голема

Отпорно 600 тело на дени и 1680 џебови на дени за дополнителна издржливост Цврсто тврдо дно, лента за рамо и

DEN 480.32
Организатор на клучеви со алатки за алатки Diecfh Свеж
Организатор на клучеви со алатки за алатки Diecfh

[Целосна функција и голем капацитет] 30 ″ x 15 ″ ролна со алатка со голема големина вклучува 12 џебови : 4 про

DEN 1377.60