Ранец на алатката на Милвоки, црвена/црна, вкупно 48 џебови

Ранец на алатката на Милвоки, црвена/црна, вкупно 48 џебови

DEN 2064.00

Свеж

Достапно.

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни. Попустот е обезбеден од. Ова е попуст со ограничено време. Попустот не се однесува на дигитална содржина. Попуст добро додека снабдувањето трае или додека не се повлече. Надоместоците за испорака и даноците може да се применуваат за претходно откриени цени. го задржува правото да го менува или откажува попустот во секое време. Ако се вратат некој од производите или содржината поврзана со овој попуст, вашата наплата ќе го изедначи износот што го плативте за производот или содржината, што е предмет на важечки политики за поврат. Рачни алатки. Производител : Милвоки. Направено во Кина. Рачни алатки. Производител : Милвоки. Направено во Кина. Ранец на алатка, општа намена, број на џебови 48, 1680 D балистичка ткаенина, патент за затворање, номинална целокупна ширина 12 во, номинална целокупна длабочина 16 во, номинална целокупна висина 16 in, примарна торба со алатки црна, број на парчиња 1, целокупна ширина 11 13/16 во, вкупна длабочина 15 3/8 in, целокупна висина 15 3/4 во, број на внатрешни џебови 46, број на надворешни џебови 2, црвена/црна боја, материјал 1680 D балистички полиестер, карактеристики на отпорна на влијание, засилена страна Wallsидови.

Избор на клиенти

Brooks седла торба со алатка во форма Д. Свеж
Brooks седла торба со алатка во форма Д.

Рачно изработено во Англија произведен со употреба на 100 годишни традиционални техники и највисок квал�

DEN 2.00
CLC Custom Leathercraft 51685 Signature Elite Ballistic Nlon Nail & Tool Tagn, 7 џеб Свеж Попустот
CLC Custom Leathercraft 51685 Signature Elite Ballistic Nlon Nail & Tool Tagn, 7 џеб

Патентиран дизајн на рачка со лесен носат за лесни прилагодувања, лесно складирање и идеален начин за н�

DEN 1365.44
Ryobi RSSLTB2 торба со алатки со тркала, црна, жолта, голема Свеж
Ryobi RSSLTB2 торба со алатки со тркала, црна, жолта, голема

Отпорно 600 тело на дени и 1680 џебови на дени за дополнителна издржливост Цврсто тврдо дно, лента за рамо и

DEN 480.32
Graintex CB1817 4Piece Canvas Zipper Tags, сина, бела боја Свеж Попустот
Graintex CB1817 4Piece Canvas Zipper Tags, сина, бела боја

100% памук Бела, црвена, сина и црна боја Направено од платно од 10 мл Трајни патенти со месинг со влечење Ви

DEN 155.04
ОКЦИДЕЛАЛНА кожа 9850 прилагодување на маснотии и 5055 систем за суспензија на упориште Свеж
ОКЦИДЕЛАЛНА кожа 9850 прилагодување на маснотии и 5055 систем за суспензија на упориште

Производ 1 : Појасот е целосно прилагодлив за пантолониот половината 32 ”до 40” Овозможува сезонски пром�

DEN 8028.80
Електрична вежба Black+Decker, 3/8-инчи, 4-засилувач со торба со алатки, широка уста Свеж
Електрична вежба Black+Decker, 3/8-инчи, 4-засилувач со торба со алатки, широка уста

Системот за брзо поврзување на матрицата овозможува промена без алатки на различни додатоци на алатки..

DEN 1135.84
HMZRQX 1PC Организатор Појас Фани Пакет џеб, торба за торбичка за торбичка за торбичка за комплет за нега на ножици Свеж
Mianyang повеќе функционална мини преносна торба најлон материјал за патувања за патувања Свеж
Mianyang повеќе функционална мини преносна торба најлон материјал за патувања за патувања

Материјал : високоодделен најлон материјал, тежок и не е лесен за носење Функција : мини и лесна мултифун

DEN 126.40
CLC Custom Leathercraft L258 Techgear Roller Tool Tog со осветлена рачка, 17 инчи Свеж
CLC Custom Leathercraft L258 Techgear Roller Tool Tog со осветлена рачка, 17 инчи

Телескопирање LED рачка за светло : може лесно да се насочи на работна површина или во носач на алатки за д

DEN 1.33
Торба со алатки за трговски серии Кархарт, голема, Кархарт Браун Свеж
Торба со алатки за трговски серии Кархарт, голема, Кархарт Браун

Текстил Увезени Издржлива торба со алатки со голем, патент главен оддел, 10 надворешни џебови, 13 внатрешн

DEN 2.33