Коаус тапа чешма 360 степени ротирачки не'рѓосувачки челик модерен мазен за домашен кујнски мијалник C66 тапа

Коаус тапа чешма 360 степени ротирачки не'рѓосувачки челик модерен мазен за домашен кујнски мијалник C66 тапа

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Рачката на тапа е многу елегантна и убава, лесна за контрола на притисокот на водата. 360 степени ротирачки, удобен за употреба. Обезбедете мазен проток на вода и нема истекување. Издржлив материјал. Елегантен стил, оваа тапа за мијалник во кујната додава шарм во декор на вашата кујна. Коаусфеации : Рачката на тапа е многу елегантна и убава, лесна за контрола на притисокот на водата.360 степени ротирачки, погодно за употреба. Провиден проток на мазна вода и без истекување. : Вистинската боја може да биде малку различна од сликата, како резултат на различен монитор и светлосен ефект, дозволете девијација од 1-3 см поради рачно мерења Прецификација : Материјал : не'рѓосувачки челик, бакар, легура на цинк : Како што сликата се прикажува за притисок на водата : 0,5mpaspool : Керамички копачки пакет Вклучува : 1x тапа.

Material: Stainless steel, copper, zinc alloy
Size: As the picture shows
Suitable for water pressure: 0.5Mpa
Spool: ceramic spool
Package Includes:
1x Faucet :

Избор на клиенти

Aexit 2 компјутери Taps 22mm 4 Flutes HSS Round Shank Thrained Metric Taps Taps Taps M22x2.5 mm Свеж
Aexit 2 компјутери Taps 22mm 4 Flutes HSS Round Shank Thrained Metric Taps Taps Taps M22x2.5 mm

Име на производот : Допрете; број на флејта : 4; Флутедиаметар : М22 Флејт заби на заби : 2,5мм; Должина на низа

DEN 298.08
Допрена цевка, затегнување, HSSE, 3/8-18 Свеж
Допрена цевка, затегнување, HSSE, 3/8-18

Допрете за цевката на цевката обезбедува исклучителна вредност за сите општи апликации за навој Матери

DEN 545.60
X-gree M8 x 1,25 mm 3-флута машина за ракави цевка од чешма сива 2 парчиња (m8 x 1,25 mm 3-флаута máquina taper цевка од чешма Свеж
X-gree M8 x 1,25 mm 3-флута машина за ракави цевка од чешма сива 2 парчиња (m8 x 1,25 mm 3-флаута máquina taper цевка од чешма

Вкупна должина : 70мм / 2,8 "; Вкупна тежина : 31g; Име на производ : Машински приклучок Допрете Дијаметар на д�

DEN 1.33
Вежба Америка 1/4 -18 NPS челик со голема брзина 4 Флејт директно цевки, серија DWT Свеж
Вежба Америка 1/4 -18 NPS челик со голема брзина 4 Флејт директно цевки, серија DWT

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 0.67
AEXIT M4 HSS TAPS 3 FLUTES MACHINER SCRENG THERGE METRIC CONNECTOR ALLAM ALLAM 56MM TAPS TAPS LONG 5PCS Свеж
AEXIT M4 HSS TAPS 3 FLUTES MACHINER SCRENG THERGE METRIC CONNECTOR ALLAM ALLAM 56MM TAPS TAPS LONG 5PCS

Главна боја : сребрен тон; Тежина : 34 G; Вкупна должина : 56мм / 2.2 " Име на производот : Машински конектор Допр

DEN 3.00
АЕКСИТ инженери Ratchet Taps T Допрете го држачот на клучот 3mm-8mm навој цевки за чешма завртка завртка за завртки Свеж
АЕКСИТ инженери Ratchet Taps T Допрете го држачот на клучот 3mm-8mm навој цевки за чешма завртка завртка за завртки

Име на производот : клуч за чешма на Ratchet; Материјал : позлатен Опсег на капацитет : 38mm / 1 / 8 "4 / 13"; целокупн�

DEN 321.92
АЕКСИТ ТРГОВНИ СВЕТСКИ ТАПС СИТЕРСКИ СИЛВЕРСКИ ТАНЕ 4ММ ДИА СВЕТСКИ ТАПС 3 ПЦС Свеж
АЕКСИТ ТРГОВНИ СВЕТСКИ ТАПС СИТЕРСКИ СИЛВЕРСКИ ТАНЕ 4ММ ДИА СВЕТСКИ ТАПС 3 ПЦС

Терен : 0,7мм / 0,03 "; вкупна должина : 57мм / 2,2" Вкупна тежина : 15g; Име на производот : Допрете за приклучок...

DEN 1.33
Scully & Jones 04150 2 1/4 Возач на чешма со цевки со Morse Taper 5 Shank MT5 2.25 - MB5260AR1 Свеж
Scully & Jones 04150 2 1/4 Возач на чешма со цевки со Morse Taper 5 Shank MT5 2.25 - MB5260AR1

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : ко

DEN 2.00
AEXIT 16 mm Thraps Taps Metrics 4 Flutes со голема брзина челик HSS машински цевки Тапс Tap G3/8-19 Свеж
AEXIT 16 mm Thraps Taps Metrics 4 Flutes со голема брзина челик HSS машински цевки Тапс Tap G3/8-19

Име на производот : Допрена на нишка за цевки; Модел : G3 / 819 Дијаметар на флејта : 16мм / 0,6 "; Флејт заби : 1мм

DEN 132.80
Titan TT93820TIN NPTF Dryseal со голема брзина на челична цевка од чешма, калај обложена, 2 -11-1/2, 1,875 дијаметар на шанк, Свеж
Titan TT93820TIN NPTF Dryseal со голема брзина на челична цевка од чешма, калај обложена, 2 -11-1/2, 1,875 дијаметар на шанк,

Направено во САД NPTF Допрете за сува заптивка Калај обложен Челик со голема брзина Направено во САД NPTF До

DEN 6559.84
N/A мијалник бања ладна вода тапа од басен бакарна тапа со единечна рачка единечна ладна вода тапа хром Свеж
N/A мијалник бања ладна вода тапа од басен бакарна тапа со единечна рачка единечна ладна вода тапа хром

Тапата е изработена од висококвалитетна легура на бакар, мазна и силна Дизајн на рачка со единечна рачк�

DEN 5656.00