Гредија Божиќни топки Орнаменти Скршено Производство на новогодишни елки Бојли топки Декорации што висат топка украс за Божиќна Ноќта на вештерките Холидеј забав

Гредија Божиќни топки Орнаменти Скршено Производство на новогодишни елки Бојли топки Декорации што висат топка украс за Божиќна

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

【Единствен дизајн】 големина од 30мм/1,18 "до 60мм/2.36". Орнаментот на божиќните топки има 4 различни стилови на дизајн : сјајна, шуплива, мат и сјајна, што ја прави вашата елка да изгледа поубаво и диверзификација. 【Големина】 100 парчиња/кутија, 30 мм /1,18 инчи, 40мм/1,57 инчи, 60мм/2,36 инчи, злато. Christmasе ги уништуваат божиќните топки】 Божиќните украси на топката се изработени од безбедна и издржлива распрскувачка пластика, така што нема потреба да се грижите за скршени парчиња што ќе им наштетат на вашите деца или домашни миленици. Секоја божиќна топка доаѓа со куки за лесно виси и можете брзо да завршите со украсувањето. 【Совршени украси за одмор】 Додадете искра во вашите Божиќни украси и украси за одмор. Овие божиќни украси за топки се совршени украси за дома за новогодишна елка, Ноќта на вештерките, свадбата, ангажманот, годишнината, забавите украси. 【Лесно е да се обеси】 Божиќниот украс на топката е многу мала тежина, топката доаѓа со капа, закачалка за јаже. Лесно е да се закачите на дрво и да ги отстраните сите топки. Ако производот има кој било проблем со квалитетот, слободно контактирајте не. Божиќно Божиќно дрво сјај, бомки со украси украси за украси моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Боја : Големина на злато (дијаметар) : 30мм/1,18 инчи , 40мм/1,57 инчи , 60мм/2,36 инчи Големина на кутијата : 34x23x12cm/13.38x9x4,72 инчи материјал : Пластичен пакет вклучува : 8 ПЦС 60мм/2,36 инчи шупливи топки 8 компјутери 30mm/ 1,18 инчи мат топки 12 парчиња 40мм/1,57 инчи мат топки 4 парчиња 60мм/2,36 инчи мат топки 8 парчиња 30мм/1,18 инчи сјајни топчиња 12 парчиња 40мм/1,57 инчи сјајни топки 4 ПЦС 60мм/2,36 инчи сјајни топчеви топки Сјајни топки 12 парчиња 40мм/1,57 инчи сјајни топки 16 парчиња 60мм/2,36 инчи сјајни топки Ова е навистина совршена декорација на домови, погодни за распоред на пејзаж на плакари за Божиќни декорации во хотели, ресторани, ресторани со високи ресторани, канцелариски згради, згради итн. Може да се користи за Божиќ, свадби, ангажмани, годишнини и забави.

Избор на клиенти

Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна Свеж
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи И Додатоци Сите Производи Се Дизајнирани Имајќи Го

DEN 3.00
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции Свеж
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции

Постојат многу поврзани видеа на интернет, Ако сте прв пат да ја завршите оваа работа, ви предлагаме прв�

DEN 1457.60
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали Свеж
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали

Кристална рачка цврста четка Четка во прав Фондација четка Песна четка за шминка Овие обоени четки со к�

DEN 144.00
Вранглер Машки Спорт Западен Основни Два Џеб Краток Ракав Предвремена Кошула Свеж
Вранглер Машки Спорт Западен Основни Два Џеб Краток Ракав Предвремена Кошула

55% Памук, 45% Полиестер Увезени Предвремено затворање Машинско Перење МОДЕРНО ВКЛОПУВАЊЕ : Дизајнирана и�

DEN 0.33
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

КОМПАТИБИЛНОСТОдговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра) ЗАШТИТАЗаштитник На Екр�

DEN 2.33
Dell Прецизност 7540 Мобилна Работна Станица-Intel Xeon E-2276M 2.8 GHz Hexa-Core-16GB 2667MHz DDR4 Меморија-256GB M. 2 NVMe Свеж
Dell Прецизност 7540 Мобилна Работна Станица-Intel Xeon E-2276M 2.8 GHz Hexa-Core-16GB 2667MHz DDR4 Меморија-256GB M. 2 NVMe

Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и �

DEN 1.00
Екран за преклопување на проекторот YTYZC Преносен дом на отворено KTV Office 3D Projector Screence Screence Екран 60/72/84/100/120 Свеж
Ac110v-240v Лабораториска Променлива Брзина Перисталтичка Пумпа 0-250ml/min, Лесно Заменете Ја Цевката Со 2 Метри Бесплатен Свеж
9 инчен Автомобил Радио Фасција Панел За MAZDA RX-8 RX 8 RX8 SE 03-08 Стерео Рамка Темперамент Свеж
9 инчен Автомобил Радио Фасција Панел За MAZDA RX-8 RX 8 RX8 SE 03-08 Стерео Рамка Темперамент

Поставување : Контролна Табла Висококвалитетна Абс Пластика Одговара само за 9 или 10.1 инчен екран стере�

DEN 1.00
Gelishi Sport Band компатибилен со Apple Watch Bands 49mm 45mm 44mm 42mm, дише мека TPU лента за замена на лентата за часовникот Свеж
Gelishi Sport Band компатибилен со Apple Watch Bands 49mm 45mm 44mm 42mm, дише мека TPU лента за замена на лентата за часовникот

[Сигурен спортски опсег] Овој спортски опсег компатибилен со Apple Watch 49mm 45mm 44mm 42mm за Watch Ultra / SE Series 8 7 Серија

DEN 123.04