Екран за преклопување на проекторот YTYZC Преносен дом на отворено KTV Office 3D Projector Screence Screence Екран 60/72/84/100/120 инчи

Екран за преклопување на проекторот YTYZC Преносен дом на отворено KTV Office 3D Projector Screence Screence Екран 60/72/84/100/120

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Преклопување (без набори) за лесно носење. Лесен и компактен дизајн -дело, совршен за рачни проектори. Проucирна крпа за проекција може да се користи за предна или задна проекција. Погодно за кампување на отворено, филм на отворено. Погодно за домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Преклопување (без набори) за лесно носење. Лесен и компактен дизајн -дело, совршен за рачни проектори. Проucирна крпа за проекција може да се користи за предна или задна проекција. Погодно за кампување на отворено, филм на отворено. Погоден е за домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Карактеристики : преклопување (без набори) за лесно носење. Светла категорија и компактен дизајн, совршен за рачни проектори. Транслуктивна крпа за проекција може да се користи за предна или задна проекција .Ситлива за кампување на отворено, филм на отворено. Исклучено за домашно кино, деловни состаноци, изложби, конвенции, презентации, итн. Пакуван : 1 x Проекција крпа8 x Hooks8 X налепници : Боја : Екран за бела проекција + Црн фрамматеријал : Полиестескејл : 16 : 16 : 9 SIZE : 60/72/84/100/120 INCHUSE за : Дома и надворешно-тота : -ве молиме, дозволете 1-2cm да се разликува поради рачното мерење. ставка.

Избор на клиенти

CircleCord 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер и 30 засилувач до 15 засилувач RV адаптер со конектор за заклучување Свеж
Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32, Свеж
Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32,

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред �

DEN 2.67
Weojeviy Pro Power Saive Свеж
Weojeviy Pro Power Saive

Функција : 1 Погоден за куќи, станови, станови, паркинзи, ресторани, хотели, канцеларии, мали фабрики...

DEN 737.60
Кутија за складирање на козметички накит WAAZI, стаклена кутија за накит за накит Свеж
Кутија за складирање на козметички накит WAAZI, стаклена кутија за накит за накит

? Стабилен дизајн одличен за сортирање четки за шминка, палети за очила, шишиња за нега на кожата и компа�

DEN 1195.20
NBCHTY METAL WATCH RING компатибилен со Galaxy Watch4 46 mm за заштита на гребење метал кутија Свеж
NBCHTY METAL WATCH RING компатибилен со Galaxy Watch4 46 mm за заштита на гребење метал кутија

метал Увезени Затворање на привремено Metal Watch Ring Compational со Galaxy Watch4 46 mm Метални Casedescriptions за заштита на греб

DEN 1.00
1969 Топс Фудбал 161 Боб Грисе Мајами Делфини Одлично Свеж
1969 Топс Фудбал 161 Боб Грисе Мајами Делфини Одлично

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 2.00
Дормонт 3/4 reg LP 5-12 WC Set 1 Свеж
Дормонт 3/4 reg LP 5-12 WC Set 1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 780.96
4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB Свеж
4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB

Поддржете го единечен / двоен / квадрат поделен поглед, можете да обрнете внимание на околната состојба �

DEN 1.33
5 пакувања 5D комплети за сликање со дијаманти за возрасни почетници целосна вежба DIY дијамантска уметност Rhinestone Cross Свеж
Продолжува шест монитори на монитори со шестнасочна биро, пролетна рака Свеж
Продолжува шест монитори на монитори со шестнасочна биро, пролетна рака

Поставете го вашиот дисплеј за максимална ергономска удобност за олеснување на напрегањето на очите, в�

DEN 420.80
R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор Свеж
R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ...

DEN 1376.00