УСБ -напојувана Божиќна самовила LED стринг светла за украсување на новогодишни елки, празнична атмосфера, детска соба, свадбена забава, прозорец за внатрешен двор

УСБ -напојувана Божиќна самовила LED стринг светла за украсување на новогодишни елки, празнична атмосфера, детска соба, свадбена

DEN 159.68

Свеж

Достапно.

Составен од микро ЛЕР, тоа е висока ефикасност, никогаш не оди прегревање. Едноставно прилагодување на режимот и копчето за осветленост Левен со притискање на копчето, пред вас ќе се покаже светот на фантазијата. 8 режими можат да се изберат со далечинскиот управувач или копчињата, а осветленоста може да се прилагоди. Режими на светло осветлување, вклучувајќи комбинација, светкави светилки, бранови, бледнее, бркање/ трепкање, полека згаснување, трепкање/ трепкање и стабилно вклучено. Висококвалитетна бакарна жица која е тенка и флексибилна и калем со хартиена када, така што никогаш нема да направи хаос, лесно складирање и подготвено за следна употреба, ролна во жиците за да ја задржи уредна, организирана и лесна за одврзаност. Светлата можат лесно да се свиткаат и да се обликуваат околу растенијата, новогодишната елка, знаците, мебелот и скоро сè. Совршени затемнети бајки за самовила за пригода во затворен простор/отворено, starвездите не само што можат да ја воодушеват вашата свадба, забава за танцување, создавање фестивалски амбиент, туку и тоа е совршен украс за тремот, дворот, домот. Ве молиме, обрнете внимание на должината и бојата на светлата при купување. Составен од микро ЛЕР, тоа е висока ефикасност, никогаш не оди прегревање. Едноставно прилагодување на режимот и копчето за осветленост Левен со притискање на копчето, пред вас ќе се покаже светот на фантазијата. 8 режими можат да се изберат со далечинскиот управувач или копчињата, а осветленоста може да се прилагоди. Режими на светло осветлување, вклучувајќи комбинација, светкави светилки, бранови, бледнее, бркање/ трепкање, полека згаснување, трепкање/ трепкање и стабилно вклучено. Висококвалитетна бакарна жица која е тенка и флексибилна и калем со хартиена када, така што никогаш нема да направи хаос, лесно складирање и подготвено за следна употреба, ролна во жиците за да ја задржи уредна, организирана и лесна за одврзаност. Светлата можат лесно да се свиткаат и да се обликуваат околу растенијата, новогодишната елка, знаците, мебелот и скоро сè. Совршени затемнети бајки за самовила за пригода во затворен простор/отворено, starвездите не само што можат да ја воодушеват вашата свадба, забава за танцување, создавање фестивалски амбиент, туку и тоа е совршен украс за тремот, дворот, домот. Ве молиме, обрнете внимание на должината и бојата на светлата при купување. Составен од микро ЛЕР, тоа е висока ефикасност, никогаш не оди прегревање. Едноставно прилагодување на режимот и копчето за осветленост Левен со притискање на копчето, пред вас ќе се покаже светот на фантазијата.

Избор на клиенти

Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60