УСБ -напојувана Божиќна самовила LED стринг светла за украсување на новогодишни елки, празнична атмосфера, детска соба, свадбена забава, прозорец за внатрешен двор

УСБ -напојувана Божиќна самовила LED стринг светла за украсување на новогодишни елки, празнична атмосфера, детска соба, свадбена

DEN 159.68

Свеж

Достапно.

Составен од микро ЛЕР, тоа е висока ефикасност, никогаш не оди прегревање. Едноставно прилагодување на режимот и копчето за осветленост Левен со притискање на копчето, пред вас ќе се покаже светот на фантазијата. 8 режими можат да се изберат со далечинскиот управувач или копчињата, а осветленоста може да се прилагоди. Режими на светло осветлување, вклучувајќи комбинација, светкави светилки, бранови, бледнее, бркање/ трепкање, полека згаснување, трепкање/ трепкање и стабилно вклучено. Висококвалитетна бакарна жица која е тенка и флексибилна и калем со хартиена када, така што никогаш нема да направи хаос, лесно складирање и подготвено за следна употреба, ролна во жиците за да ја задржи уредна, организирана и лесна за одврзаност. Светлата можат лесно да се свиткаат и да се обликуваат околу растенијата, новогодишната елка, знаците, мебелот и скоро сè. Совршени затемнети бајки за самовила за пригода во затворен простор/отворено, starвездите не само што можат да ја воодушеват вашата свадба, забава за танцување, создавање фестивалски амбиент, туку и тоа е совршен украс за тремот, дворот, домот. Ве молиме, обрнете внимание на должината и бојата на светлата при купување. Составен од микро ЛЕР, тоа е висока ефикасност, никогаш не оди прегревање. Едноставно прилагодување на режимот и копчето за осветленост Левен со притискање на копчето, пред вас ќе се покаже светот на фантазијата. 8 режими можат да се изберат со далечинскиот управувач или копчињата, а осветленоста може да се прилагоди. Режими на светло осветлување, вклучувајќи комбинација, светкави светилки, бранови, бледнее, бркање/ трепкање, полека згаснување, трепкање/ трепкање и стабилно вклучено. Висококвалитетна бакарна жица која е тенка и флексибилна и калем со хартиена када, така што никогаш нема да направи хаос, лесно складирање и подготвено за следна употреба, ролна во жиците за да ја задржи уредна, организирана и лесна за одврзаност. Светлата можат лесно да се свиткаат и да се обликуваат околу растенијата, новогодишната елка, знаците, мебелот и скоро сè. Совршени затемнети бајки за самовила за пригода во затворен простор/отворено, starвездите не само што можат да ја воодушеват вашата свадба, забава за танцување, создавање фестивалски амбиент, туку и тоа е совршен украс за тремот, дворот, домот. Ве молиме, обрнете внимание на должината и бојата на светлата при купување. Составен од микро ЛЕР, тоа е висока ефикасност, никогаш не оди прегревање. Едноставно прилагодување на режимот и копчето за осветленост Левен со притискање на копчето, пред вас ќе се покаже светот на фантазијата.

Избор на клиенти

-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер Свеж
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

Овој модул има режим на греење "H", C Стабилен : напон на напојување : DC630 V Тип на излез : Излез на реле 10А Точ

DEN 192.00
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен

Прекинувач за копче за притискање на копчето, 5 игла на 1 NO, 1 NC, одржуван, притиснете го, вклучено (продолж�

DEN 0.67
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12 Свеж
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12

Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi Video Balun / Combiners се UL наведени додатоци со кои треба да се користат Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi

DEN 1.67
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу Премиу�

DEN 1.00
Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm Свеж
Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm

Број на модел : 15А 250 V Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање Гаранција : 1 година Сертифика

DEN 460.80
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H Свеж
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H

10 парчиња Линеарен регулатор (LDO) Позитивен максимален влезен напон 30 V излезен напон 3 V5 V 120 MA SOT893 MD7530 H...

DEN 2.33