Вакауто Ткаени Тепих Ткаени Килим Предиво Рефус 10 Вез Ткаенина Ролни Кука Килим Предиво Практична Кука Волна ПРЕДИВО НАПРАВИ САМ килим вез комплет За Почетници Пр?

Вакауто Ткаени Тепих Ткаени Килим Предиво Рефус 10 Вез Ткаенина Ролни Кука Килим Предиво Практична Кука Волна ПРЕДИВО НАПРАВИ

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Изработен е од материјали за издржливост, одличен за изработка НА занаети сам. Исклучителна изработка, целосна боја, модерен и роман, удобен за употреба. Погоден за правење килим, тепих, перница, итн, што е убав сам материјал. Кога ќе ги завршите занаетите, тоа ќе биде добра декорација во вашиот дом. направено со одлична изработка, изгледајќи прекрасно и прекрасно. Опис сакате да создадете нешто убаво и, ова предиво за тепих со кука за брава е одлично за вас! Создадете дизајни и оживејте ги вашите идеи или едноставно поправете, менувајте или поправајте предмети за домаќинството. Овие предива се изработени од врвен материјал и издржливи, одлични за проекти за капчиња.Карактеристики-Материјал : - изработени од материјали за издржливост, одлични за изработка НА занаети сам.- Исклучителна изработка, целосна боја, модерен и роман, удобен за употреба.- Погоден за правење килим, тепих, перница итн., што е убав сам материјал.- Кога ќе ги завршите занаетите, тоа ќе биде добра декорација во вашиот дом.- направено со одлична изработка, изгледајќи прекрасно и прекрасно. Пакет Вклучувајќи 10 x ролни На Бравата Кука Килим Предива.

Избор на клиенти

ДМЦ 486-7292 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Светло Сива Свеж
ДМЦ 486-7292 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Светло Сива

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девст

DEN 2.67
Лав Бренд Предиво-Допир На Алпака Дебела &засилувач; Брзо-3 Пакет Со Шема Картички Свеж
Лав Бренд Предиво-Допир На Алпака Дебела &засилувач; Брзо-3 Пакет Со Шема Картички

Секоја Големина На Топката : 100гр / 3,5 мл, 40 метри / 44 јарди Тежина На Предиво : 7 Џамбо 90% Акрилик, 10% Алпака

DEN 425.60
Фантазион 5 Парчиња Светат Во Темно Предиво 55 Јарди По Ролна Светлечки Сам Сјај Капчиња Предиво Капчиња Шиење Почетници Чистење Свеж Попустот
Бернат Ќебе Екстра Гроздобер Бело Предиво-2 Пакување од 300гр/10,5 мл-Полиестер-7 Џамбо-Плетење/Капчиња Свеж
Бернат Ќебе Екстра Гроздобер Бело Предиво-2 Пакување од 300гр/10,5 мл-Полиестер-7 Џамбо-Плетење/Капчиња

Содржина : 100% Големина На Полиестерска Топка : 300 гр / 10,5 мл, 87 метри / 97 јарди Грижа : машинско перење И сув �

DEN 2.33
Зшкд Рачно Плетени Предиво Капчиња Букет За Свадба Партија Декорација Дома Декор Љубовници Подарок Свеж
Зшкд Рачно Плетени Предиво Капчиња Букет За Свадба Партија Декорација Дома Декор Љубовници Подарок

2 стилови, едниот е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали Ткајте го срцето во цвеќиња, љу�

DEN 4814.88
Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x120 x1m, За Мотори Или Трансформатори Итн. Свеж
Мулти-Влакно Бакар Предиво Покриена Жица 0,1 мм (Дијаметар) x120 x1m, За Мотори Или Трансформатори Итн.

③Материјал : повеќестрана бакарно обложена предиво покриена жица €Карактеристики : изработени од четк

DEN 3.33
Дмц Памук Перле Нишка Големина 5 642 - на 10 грама топка Свеж
Дмц Памук Перле Нишка Големина 5 642 - на 10 грама топка

Бренд : ДМЦ Количина : на 10 грама топка Боја : 642 Состав : 100% Памук Големина : 5 Дмц Памук Перле Нишка Големин

DEN 1.67
РЕНСЛАТ 2 парчиња/Многу Рачно Плетени Предиво Капчиња Бобинки Вештачко Цвеќе Букет За Свадба Декорација Свеж
РЕНСЛАТ 2 парчиња/Многу Рачно Плетени Предиво Капчиња Бобинки Вештачко Цвеќе Букет За Свадба Декорација

Вештачки цвет, вечен цвет, предлог букет Употреба : роденденски подароци, украси за дома, свадбени букет�

DEN 3.00
ДМЦ 486-7461 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Средна Школка Розова Свеж
ДМЦ 486-7461 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Средна Школка Розова

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девст

DEN 2.00
Бернат Меки Бебе Предиво, 5 мл, Мерач 3 Светлина, Мека Праска Свеж
Бернат Меки Бебе Предиво, 5 мл, Мерач 3 Светлина, Мека Праска

Содржина : 100% акрилик Цврсти Материи Со Големина на топка : 140гр / 5 мл, 331 метри / 362 јарди, Омбрес : 120гр / 4

DEN 232.00
голо кашмир Предиво За Хеклање 3-Слојно Топло Меко Предиво Со Капчиња Со Мала Тежина Свеж
голо кашмир Предиво За Хеклање 3-Слојно Топло Меко Предиво Со Капчиња Со Мала Тежина

Мерино Волната е вид на материјал кој доаѓа од Мерино Овците и е познат по своите исклучителни својства.

DEN 1.00
ДМЦ 486-7030 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Многу Темно Бебе Сино Свеж
ДМЦ 486-7030 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Многу Темно Бебе Сино

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девст

DEN 2.67
Јубилејарн Необоен Бамбус Памук Буци Предиво-200гр/Хенк-4 Хенкс Свеж
Јубилејарн Необоен Бамбус Памук Буци Предиво-200гр/Хенк-4 Хенкс

[СОДРЖИНА] 4 хенкс по пакет Секој хенк е 200гр; 132 јарди (120 метри) [СОСТАВ] 50% памук, 50% бамбус вискоза [КАТЕГОР

DEN 1.33
Карон Колекции Акварели, Рачно Обоени Теми. Боја 075, Изгрејсонце Свеж
Карон Колекции Акварели, Рачно Обоени Теми. Боја 075, Изгрејсонце

Боја #075, Изгрејсонце Рачно обоен 3 влакно пима памук со иста разноврсност како персиската волна...

DEN 1.67