Nintendo Switch Super Smash Bros. Ultimate Edition - прекинувач

Nintendo Switch Super Smash Bros. Ultimate Edition - прекинувач

DEN 673.60

Свеж

Достапно.

Покрај обезбедувањето на сингл и мултиплеер возбудувања дома, системот за прекинувачи Nintendo може да се преземе во движење за играчите да можат да уживаат во целосна искуство во домот конзола во секое време, каде било. Ограничена понуда за време : борец што може да се игра на растенијата Piranha. Вклучете го лифтот Nintendo прекинувач од пристаништето и веднаш преминува во режим на рачен режим за игри. Ultimate пред 11 : 59 часот на 31 јануари 2019 година и добијте ја фабриката Пирана во вашата игра бесплатно. Ограничена понуда за време : борец што може да се игра на растенијата Piranha. Соберете до 8 системи за прекинувачи на Nintendo за локален мултиплеер лице-в-лице. Новите стилови на игра Отстранете ја одвојната радост-Кон од двете страни на Nintendo Switch за повеќе стилови на игра : Еден играч може да користи радост во секоја рака, двајца играчи можат секој да земе по една повеќе радост може да биде вработен од бројни луѓе за разновидност на опциите за игра (Дополнителна радост-Кон продадена одделно), лизгаат збир на радост во додаток за радост, огледувајќи повеќе традиционален контролер. Воведување на Nintendo Switch, новиот систем за домашни видео игри од Нинтендо., код за преземање за Super Smash Bros. Играјте на кој било начин што сакате - локално, преку Интернет, во режим на ТВ, режим на таблети, режим на рачен, па дури и со контролори на Game Cube. Ultimate и Super Smash Bros. Ultimate и Super Smash Bros. Исто така, можете да уживате во истите одлични игри во режим на таблети со користење на вклучениот штанд за да го подготвите системот. Ultimate е тука! Пакетот содржи специјално дизајниран пристаниште во кој се наоѓаат борци од оригиналната игра Super Smash Bros. Откупете ја дигиталната верзија на Super Smash Bros. Тематски контролори на радост. Со споделување на oyој-Кон, играчите можат да одат од глава до глава додека се далеку од дома. Предизвикајте ги другите во секое време, каде било, без разлика дали сте на каучот или во движење. Ultimate пред 11 : 59 часот на 31 јануари 2019 година и добијте ја фабриката Пирана во вашата игра бесплатно. Ultimate и Super Smash Bros. Борбајте побрзо и попаметно со нови и враќачки техники, како што е совршен штит и насочен воздух. Хардверски пакет за Super Smash Bros., код за преземање за Super Smash Bros. Или, изберете избор на Nintendo Switch Pro Controller. Играјте каде било систем за игри дома дома, главната единица почива во пристаништето Nintendo Switch, кој го поврзува системот со ТВ и ви дозволува да си играте со семејството и пријателите во удобноста на вашата дневна соба. Играјте на кој било начин што сакате - локално, преку Интернет, во режим на ТВ, режим на таблети, режим на рачен, па дури и со контролори на Game Cube. Ultimate е тука! Пакетот содржи специјално дизајниран пристаниште во кој се наоѓаат борци од оригиналната игра Super Smash Bros. Мобилноста на рачното рачно сега се додава на моќта на системот за домашни игри, со невидени нови стилови на игра, донесени во живот од двата нови контролори на oyој-Кон. Новите фази и борци им се придружуваат комбинираните списоци на секоја игра на минатото Супер Смаш Брос.Хардверски пакет за Super Smash Bros. Објавете се во 2-4 битки на играчи или играјте против компјутерот.

Избор на клиенти

СТАР ТРЕК СТАНИЦИ - Плејстејшн 2 Свеж
СТАР ТРЕК СТАНИЦИ - Плејстејшн 2

Пет генерации бродови по ваша контрола оригиналната серија, следната генерација, Deep Space Nine, Voyager и Enterprise.

DEN 2.33
Microsoft Xbox Серија S 512GB SSD Целосно Дигитална Конзола I безжичен Контролер I HDR I AMD FreeSync јас До 1440p Резолуција Свеж
Microsoft Xbox Серија S 512GB SSD Целосно Дигитална Конзола I безжичен Контролер I HDR I AMD FreeSync јас До 1440p Резолуција

Xbox S Серија : следната генерација на игри ја носи нашата најголема библиотека за дигитално лансирање до �

DEN 2.00
PS5 вертикален штанд со вентилатор за ладење за PS5 Digital Edition/Ultra HD конзола, Samyoung PlayStation 5 додатоци PS5 Controller Свеж
PS5 вертикален штанд со вентилатор за ладење за PS5 Digital Edition/Ultra HD конзола, Samyoung PlayStation 5 додатоци PS5 Controller

Компатибилност : Вертикалниот ладен штанд има одвојлив буфла, компатибилен со PS5 дигиталното издание / Ul

DEN 172.80
Sony Playstation 5 ДИГИТАЛНО Издание PS5 Конзола. Свеж
Sony Playstation 5 ДИГИТАЛНО Издание PS5 Конзола.

Зачудувачки ИгриВосхитувајте се на неверојатната графика и доживејте нови карактеристики НА PS5 Потопу�

DEN 1340.80
Мајкрософт 234-01020 Xbox One S Брзини На Војната 5 со Безжичен Контролер Пакет Xbox Во Живо 3 Месец Злато Членство Свеж
Мајкрософт 234-01020 Xbox One S Брзини На Војната 5 со Безжичен Контролер Пакет Xbox Во Живо 3 Месец Злато Членство

Мајкрософт Xbox One S Брзини На Војната 5 Пакет Со Безжичен Контролер Најдобрата вредност во игрите и забава

DEN 1.67
Microsoft Xbox Серија S 512GB SSD Сите Дигитални Конзола-Fortnite &засилувач; Ракета лига јас БЕЗЖИЧЕН Контролер I HDR I 1440p Свеж
Microsoft Xbox Серија S 512GB SSD Сите Дигитални Конзола-Fortnite &засилувач; Ракета лига јас БЕЗЖИЧЕН Контролер I HDR I 1440p

Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и �

DEN 1536.00
Xbox One S 1TB Madden 17 Nfl Пакет И Брзини На Војната 4 Стандардно Издание Дигитални Свеж
Xbox One S 1TB Madden 17 Nfl Пакет И Брзини На Војната 4 Стандардно Издание Дигитални

Овој пакет вклучува : Xbox ONE S 1tb Конзола, целосна игра дигитално преземање На Madden NFL 17, седум Madden Крајната Т�

DEN 192.00
Нинтендо Wii Конзола Црна Со Wii Спортско Одморалиште Свеж
Нинтендо Wii Конзола Црна Со Wii Спортско Одморалиште

Вклучува далечински плус контролер, далечински јакна, nunchuk, сензор бар, AC адаптер, AV кабел, И Wii спортски О

DEN 2.33
Star Ocean The Divine Force PlayStation 4 со бесплатна надградба на дигиталната верзија PS5 Свеж Попустот
Star Ocean The Divine Force PlayStation 4 со бесплатна надградба на дигиталната верзија PS5

Летајте околу областите слободно ликовите можат слободно да се движат во 360 степени што се шетаат по не�

DEN 479.84
Sony-PlayStation 4 Slim 1TB Конзола PS4 VR Bunder: PS Camera, PS VR слушалки, Dual Shock 4 Безжичен контролер, Игра: Мисија Свеж
Sony-PlayStation 4 Slim 1TB Конзола PS4 VR Bunder: PS Camera, PS VR слушалки, Dual Shock 4 Безжичен контролер, Игра: Мисија

Изберете го посакуваниот систем на пакети со следниве опции : Одморска база Комбо 1 : Вклучете Play Station 4 Slim

DEN 0.67
Metermall Игра Контролер Мека Силиконски Случај Гел Заштитен Капак ЗА PS4 про/Тенок Контролер Игра Додатоци Свеж
Metermall Игра Контролер Мека Силиконски Случај Гел Заштитен Капак ЗА PS4 про/Тенок Контролер Игра Додатоци

Додадете прскање боја на вашиот контролер и обезбедете моментална заштита од гребнатини, нечистотија и

DEN 1105.60
PlayStation 4 Slim 1TB конзола - пакет на Marvel's Spider -Man [прекинат] Свеж
PlayStation 4 Slim 1TB конзола - пакет на Marvel's Spider -Man [прекинат]

Доживејте сосема нова и автентична авантура на Spider Man со пакетот Spider Man PS4 на Марвел, кој вклучува џет црн�

DEN 3503.84
daiyanjing PS5 Faceplate, Хард Shockproop 5 Плочи PS5 Лицето Плоча Покритие Школка Случај, ABS PS5 Конзола Плоча Замена PS5 Свеж
daiyanjing PS5 Faceplate, Хард Shockproop 5 Плочи PS5 Лицето Плоча Покритие Школка Случај, ABS PS5 Конзола Плоча Замена PS5

Материјал : абс пластика Висококвалитетна замена на тврда обвивка, погодна ЗА КОНЗОЛА PS5 (Само ЗА PS5 диск

DEN 612.80
Мајкрософт Xbox One s Bundle 1 Тб Конзола Со Поделбата На Том Кленси 2 + Мајкрософт Апекс Легенди Пакет Дигитално Преземање Свеж
Xbox ONE S 1tb Конзола-Брзини На Војната 4 + Желка Плажа Уво Сила Реконструкција 50x Игри Слушалки Пакет Свеж
Xbox ONE S 1tb Конзола-Брзини На Војната 4 + Желка Плажа Уво Сила Реконструкција 50x Игри Слушалки Пакет

Овој пакет вклучува : Xbox One S 1tb Конзола, целосна игра преземање На Брзини На Војна 4 стандардно издание За

DEN 2.67