Работи Помалку од 5 Долари Боја На Бела Цевка Око Должина На Црно Влакно Виткање Истегнување Розова Виолетова Не Е Лесно Да Се Онесвести Трајно Не Е Лесно Да Се Отст?

Работи Помалку од 5 Долари Боја На Бела Цевка Око Должина На Црно Влакно Виткање Истегнување Розова Виолетова Не Е Лесно Да

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Различни Бои За Избор : Црна, Кафеава, Сина, Розова Црвена. Инстант Волумен И Должина : Оваа Маскара За Трепки Е Длабоко Пигментирана И Веднаш Создава Прекрасно Драматични И Трепки Со Само Една Апликација Што Ја Истакнува Убавината На Вашите Очи И Го Комплиментира Вашиот Целокупен Изглед На Шминка. Останете Цел Ден : Оваа Водоотпорна И Долготрајна Формула За Маскара Гарантира Дека Вашите Трепки Ќе Останат Прекрасно Долги, Густи И Цел Ден Преку Дожд, Солзи и Пот. Грутка - : Оваа Маскара Доаѓа Со Двојни Краеви Преклопна Четка За Чешел За Трепки За Да Извлечете Максимум Од Вашата Неверојатна Шминка. Ја Згуснува Секоја Трепка Рамномерно И Непречено, Оставајќи Ги Трепките Меки Практично Без , Без Дамки И Без Грутки. Направете Грутки И Очи Минато. Лесно Отстранување : Оваа Маскара Што Се Пере Лесно Со Сапун И Топла Вода И Е Апсолутно Погодна За Луѓе Со Чувствителни Очи Или Абење. Работи Помалку од 5 Долари Боја На Бела Цевка Око Должина На Црно Влакно Виткање Истегнување Розова Виолетова Не Е Лесно Да Се Онесвести Трајно Не Е Лесно Да Се Отстрани Шминката Дебела Маскара Лажнибела боја на цевкабела боја на црно влакно должина на виткање истегнување розова виолетова не е лесно да се онесвести трајно не е лесно да се отстрани шминката густа маскара водоотпорна пот лесна За нанесување 4мл Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, Сликата може Да има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 33гр големина на Пакетот : 13,5х3, 2х2, 4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Избор на клиенти

Дијамантска Маскара Сјајни Искри Смачкана Дијамантска Боја Бисер Сјај Маскара Прозрачна Маскара Кобалт Свеж
Дијамантска Маскара Сјајни Искри Смачкана Дијамантска Боја Бисер Сјај Маскара Прозрачна Маскара Кобалт

ЕПошта : Лесен За Проширување, Лесен За Носење, Погоден За Сите Прилики : Може Да Се Користи За Забави Или

DEN 0.67
Алмај Маскара За Задебелување, Црна Кафеава [403] 0,26 мл Свеж
Алмај Маскара За Задебелување, Црна Кафеава [403] 0,26 мл

Нема размачкување или лупење Услови трепките со алое и витамин Б5 Тестиран офталмологпогоден за чувств�

DEN 536.00
4д Маскара Со Висока Дефиниција Маскара За Продолжување На Трепките Свеж
4д Маскара Со Висока Дефиниција Маскара За Продолжување На Трепките

Добијте инстант волумен додаден на трепките НАШАТА 4д Маскара Со Висока Дефиниција е волшебно стапче шт

DEN 1323.20
Шарена Маскара Водоотпорна Долготрајна Виткање Сина Зелена Црвена Црна Бела Боја Маскара Луда Љубов Веѓи Свеж
Шарена Маскара Водоотпорна Долготрајна Виткање Сина Зелена Црвена Црна Бела Боја Маскара Луда Љубов Веѓи

Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне Производот Може Да Биде Оштетен За Време

DEN 0.67
Сина Вода Природни Крајната Маскара-Целосна &засилувач; Чудесната-Црна Свеж
Сина Вода Природни Крајната Маскара-Целосна &засилувач; Чудесната-Црна

Целосна и Чудесна оваа севоедно, екстра темна маскара со големо влијание е формулирана за да даде најдо

DEN 2.00