PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици сепаратор плоча цврсто дрво ТВ -позадина Страна за складирање, убава трајна дневна ?

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици сепаратор плоча цврсто дрво ТВ -позадина

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Лесно за инсталирање : Потребно е дупчење, капацитет за носење : 30 килограми. Големина (должина × ширина × висина) : 60x23x25cm, 80x23x25cm (види табела со големина). Материјали со висок квалитет : цврсто дрво, метална заграда (чиста текстура, заштита на животната средина). Мулти-функција : Дизајн на вертикална плоча за да се спречи пад, задебелување и задебелување. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Лесно за инсталирање : Потребно е дупчење, капацитет за носење : 30 килограми. Големина (должина × ширина × висина) : 60x23x25cm, 80x23x25cm (види табела со големина). Материјали со висок квалитет : цврсто дрво, метална заграда (чиста текстура, заштита на животната средина). Мулти-функција : Дизајн на вертикална плоча за да се спречи пад, задебелување и задебелување. Име : Shelfstyle : Simple Feature : Едноставен дизајн, разноврсна и практична, разумна употреба на wallиден простор, убава и практична комбинација за одржување : Избришете го со партал и редовно чистете за да избегнете сериозни промени во влажноста : Овој производ е рачно мерење, што покажува грешка од 1 -2 см големина и вистинското сигеалистичко снимање, осветлување на снимање, ефекти на прикажување и лични мислења ќе создадат одредена разлика во бојата, ве молиме преовладувајте во натура.

Избор на клиенти

WSSBK Компактна повеќенаменска решетка за приказ на полиците, сингл, француски Свеж
WSSBK Компактна повеќенаменска решетка за приказ на полиците, сингл, француски

★ Домашно искуство : Комбинирајте различни големини на полиците и поставете ги дома, давајќи ви дизајн �

DEN 3669.92
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли Свеж
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли

Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од цврсти табли од дрво Паулоунија и метални загради обло

DEN 3.00
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина Свеж
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина

Големина : ширина 31,5 x длабочина 17,7 x висина 33,5 инчи Материјали : Цврсто дрво од багрем (масло обоено), ткае

DEN 3.33
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см Свеж
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см

Хексагонална полица во дрво што треба да се постави или обесена 24 x 21 x 10 см Боја : Беж Материјал : Дрво Бре�

DEN 1.67
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација Свеж
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација

Можете да ги ставите вашите накит, клучеви, паричник, часовник, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, н�

DEN 816.00
Кул изреки I BW, Decor Decor Decor Decor, знак на дрво, 5 x5, прикажано полица или wallид, уметник дизајниран домашен декор. Свеж
Кул изреки I BW, Decor Decor Decor Decor, знак на дрво, 5 x5, прикажано полица или wallид, уметник дизајниран домашен декор.

Мерки за знаци на блок од дрво 5 x 5 x 1,5 инчи Совршена големина за полица, биро или виси на wallидот Да се ​​с

DEN 334.40
GPAIHOMRY Црн wallид монтирани полици, виси украсни wallидни полици за дневна соба, бања, кујна, канцеларија, мала модерна и Свеж
Предвидено дома и градина Природно дрво и јута потресена висечка wallидна полица Свеж
Предвидено дома и градина Природно дрво и јута потресена висечка wallидна полица

Јута е еден од најпознатите еколошки материјали добиени од растенија, бидејќи неговите влакна можат да

DEN 2.33
Rockpoint NSF полица од не'рѓосувачки челик 14 x 36 инчи, 230 lb, комерцијален wallиден монтажа лебдечки полици со метал од Свеж