PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици сепаратор плоча цврсто дрво ТВ -позадина Страна за складирање, убава трајна дневна ?

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици сепаратор плоча цврсто дрво ТВ -позадина

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Лесно за инсталирање : Потребно е дупчење, капацитет за носење : 30 килограми. Големина (должина × ширина × висина) : 60x23x25cm, 80x23x25cm (види табела со големина). Материјали со висок квалитет : цврсто дрво, метална заграда (чиста текстура, заштита на животната средина). Мулти-функција : Дизајн на вертикална плоча за да се спречи пад, задебелување и задебелување. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Лесно за инсталирање : Потребно е дупчење, капацитет за носење : 30 килограми. Големина (должина × ширина × висина) : 60x23x25cm, 80x23x25cm (види табела со големина). Материјали со висок квалитет : цврсто дрво, метална заграда (чиста текстура, заштита на животната средина). Мулти-функција : Дизајн на вертикална плоча за да се спречи пад, задебелување и задебелување. Име : Shelfstyle : Simple Feature : Едноставен дизајн, разноврсна и практична, разумна употреба на wallиден простор, убава и практична комбинација за одржување : Избришете го со партал и редовно чистете за да избегнете сериозни промени во влажноста : Овој производ е рачно мерење, што покажува грешка од 1 -2 см големина и вистинското сигеалистичко снимање, осветлување на снимање, ефекти на прикажување и лични мислења ќе создадат одредена разлика во бојата, ве молиме преовладувајте во натура.

Избор на клиенти

ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина Свеж
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина

Големина : ширина 31,5 x длабочина 17,7 x висина 33,5 инчи Материјали : Цврсто дрво од багрем (масло обоено), ткае

DEN 3.33
Дусаса лебдечки wallидни полици за спална соба/бања, 2 пакувања метални полица за висина за дневна соба/кујна/перална, полици Свеж Попустот