Jmbay мерач на дожд цевка за замена на цевка, 7 инчи стаклена мерачка за замена на дожд со усна, цевка за мерач на дожд на отворено за дворна градина, со четка за чиста це

Jmbay мерач на дожд цевка за замена на цевка, 7 инчи стаклена мерачка за замена на дожд со усна, цевка за мерач на дожд на отворено

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

【Одличен квалитет】 Направете со висок квалитет на стакло, здрав и издржлив, може да одолее на ерозијата на дождовницата. 【Изглед】 Стандардни инчи зголемувања, калибрација јасна, лесна за читање. Се користи во мерка на врнежи од дожд, мерач на дожд на отворено, мерачи на дожд за двор, стакло за замена на мерачот на дожд. 【Димензии】 2,16 инчи во дијаметар и висина од 8,26 инчи. Капацитет - 7 инчи. Design Дизајн на надградба】 Скалата на цевката за мерач на дожд е надградена на голем фонт, што е поточно, појасно и полесно за читање. Chrush Bonus чиста цевка четка】 Пакет вклучува 2 парчиња 7 инчи стаклена цевка за замена на дожд и 1 дополнителна четка за цевки за чистење на цевки за мерач на дожд.

Избор на клиенти

Цевка за замена на мерачот на ланси, 7,2in1.4in, отпорност на ладно и отпорност на пукнатина Свеж
Цевка за замена на мерачот на ланси, 7,2in1.4in, отпорност на ладно и отпорност на пукнатина

? 【Висококвалитетен материјал】 цевката за мерач на дожд е изработена од висококвалитетна за издржлива

DEN 425.60