STSEEACE DRONE со 8K камера за возрасни, RC Quadcopter за почетници Детски играчки подароци, 2 батерии, одржување на надморска височина, режим без глава, лет долг 60 минути

STSEEACE DRONE со 8K камера за возрасни, RC Quadcopter за почетници Детски играчки подароци, 2 батерии, одржување на надморска

DEN 1055.84

Свеж

Достапно.

▲ Висока дефиниција без тресење, 8 K воздушна фотографија со двојна камера. Со 8 K пиксели со висока дефиниција сè уште резолуција на фотографии, опсег на снимање со ултра-широк агол од 120 ° . тресете и го подобрува квалитетот на снимањето. Поддршка далечинска контрола од 90 ° . ▲ 5 G Премитување на слика со висока дефиниција, далечински управувач со далечински управувач од 2000 метри. Летајте далеку, брза, мала брзина е погодна за лет во затворен простор, погоден за летање на отворено или во ветровити услови . ▲ Модуларна литиумска батерија, лесна за замена за долг век на траење на батеријата. Една батерија може да обезбеди 30 минути време на летање, што е подолго од повеќето потрошувачки беспилотни летала од ист тип . ▲ Интелигентно и прецизно лебди, лесно за почетниците да го контролираат. Двојното позиционирање на позиционирање на оптички проток ви овозможува да летате лесно и стабилно, без оглед каде сте, и можете да одржувате рамнотежа и стабилност во затворено или на отворено, за да можете да летате подобро и -Камера воздушна фотографија. Со 8 K пиксели со висока дефиниција сè уште резолуција на фотографии, опсег на снимање со ултра-широк агол од 120 ° . тресете и го подобрува квалитетот на снимањето. Поддршка далечинска контрола од 90 ° . ▲ 5 G Премитување на слика со висока дефиниција, далечински управувач со далечински управувач од 2000 метри. Летајте далеку, брза, мала брзина е погодна за лет во затворен простор, погоден за летање на отворено или во ветровити услови . ▲ Модуларна литиумска батерија, лесна за замена за долг век на траење на батеријата. Една батерија може да обезбеди 30 минути време на летање, што е подолго од повеќето потрошувачки беспилотни летала од ист тип . ▲ Интелигентно и прецизно лебди, лесно за почетниците да го контролираат. Двојното позиционирање на позиционирање на оптички проток ви овозможува да летате лесно и стабилно, без оглед каде сте, и можете да одржувате рамнотежа и стабилност во затворено или на отворено, за да можете да летате подобро и да пукате подобро . Конфигурација на производот Име на Производ : Име на пречки во обемот : Убедлива големина : 14.7x7.51x8.84cmexpanded Големина : 23.3x7.51x24cmbattery Капацитет : 3,7 V 2000mahbattery Life : Околу 30 минути*2 Remote Control Rastec 5 GBASIC Функции : ЕСС камера, автоматско избегнување на пречки, преклопување на шест-насочен жироскоп на ременот; one-key take-off, one-key landing, ascending and descending, forward and backward, left and right side flying, steering, headless mode, body light / Headlight (with camera can add functions : gesture photo, video, headless mode, СТОП за итни случаи, лет за траекторија, сензор за гравитација, музика, 50 пати зумирање, автоматска фотографија) Пакет : дрон*1 Remote Control*1 Rechargable Battery*кабел за полнење*1 тота торба*1.

Избор на клиенти

DJI Mini 3 Pro Charger Charger Hub + Подлога за слетување Свеж Попустот
DJI Mini 3 Pro Charger Charger Hub + Подлога за слетување

Побрз полнач : The DJI Mini 3 Pro Charger Charger Chub наплаќа четири батерии во аранжман 2 до 2, користејќи полнач за USBC 40 W

DEN 751.84
DroneAnt ™ ДРОНСКИ РАНДЕРСКИ ОКТА-ЕЛЕМЕНТ ОМНИДИРЕКЦИЈАЛНА АНТЕНА СЕТ ВИСТИНСК Свеж
DroneAnt ™ ДРОНСКИ РАНДЕРСКИ ОКТА-ЕЛЕМЕНТ ОМНИДИРЕКЦИЈАЛНА АНТЕНА СЕТ ВИСТИНСК

Го зголемува опсегот на работа на вашиот дрон Сите бендови со беспилотни летала ги поддржаа ширум свето

DEN 1.33
Csyanxing на отворено носење торба за складирање кутија за амортибер чанта за додатоци за беспилотни летала DJI Avata Свеж
Тарот FY680 3K јаглеродни влакна Целосно преклопување Hexacopter 680mm FPV Aircraft UFO рамка 6-оски DIY Drone Drone Airframe Свеж
Тарот FY680 3K јаглеродни влакна Целосно преклопување Hexacopter 680mm FPV Aircraft UFO рамка 6-оски DIY Drone Drone Airframe

Tarot FY680 TL68 B01 го усвои јаглеродното влакно од Торај 3К Целосниот сет на решетката тежи само 600 грама...

DEN 2399.84
Оригинално капаче за складирање Mavic 3 за DJI Mavic 3 Classic/ Mavic 3 Cine/ Mavic 3 Додатоци за дронови Свеж
Оригинално капаче за складирање Mavic 3 за DJI Mavic 3 Classic/ Mavic 3 Cine/ Mavic 3 Додатоци за дронови

100% сосема нови и оригинални Mavic 3 Classic Cover Cover Cover компатибилен со DJI Mavic 3 Classic, Mavic 3 Cine, Mavic 3 Mavic 3 Classic Cover Cover оп

DEN 3.33
Покрив за заштитник на gimbal за DJI Mini 3 Pro леќи покритие капаче од изолацијата на прашина компатибилна со DJI Mini 3 Pro Свеж
Natefemin PC+стаклен комплет за филтрирање на стакло за леќи за DJI Mini 3 Pro RC Drone Spare Partion додаток Свеж
Natefemin PC+стаклен комплет за филтрирање на стакло за леќи за DJI Mini 3 Pro RC Drone Spare Partion додаток

Различни филтри за да ги задоволат потребите на вашите различни прилики Убава замена за скршена или ста

DEN 0.33
Quitoka RC Голем дрон 6K двојна камера HD Aerial Photography4-Axis Aircraft Далечински управувач со рамка за далечински управувач Свеж
Quitoka RC Голем дрон 6K двојна камера HD Aerial Photography4-Axis Aircraft Далечински управувач со рамка за далечински управувач

★ Моќна моќност : Дронот е опремен со ефикасен и енергетски мотор за заштеда на енергија, со високоефика

DEN 1487.04
Emax Tinyhawk 3 RTF комплет FPV Racing Drone за почетници и возрасни 5.8G FPV очила и контролер Свеж
Emax Tinyhawk 3 RTF комплет FPV Racing Drone за почетници и возрасни 5.8G FPV очила и контролер

Подготвени да летаат комплет, моќ и да започнете да летате! Совршен за почетници! Флексибилна пластика з

DEN 4159.84
Среќен Модел x12 AIO 5IN1 1-2S Контролер на летање со вграден 12A ESC OpenVTX Betaflight OSD за FPV TinyWhoop за заби чепкалка Свеж
Среќен Модел x12 AIO 5IN1 1-2S Контролер на летање со вграден 12A ESC OpenVTX Betaflight OSD за FPV TinyWhoop за заби чепкалка

Ова е неверојатен контролер на летот за без четка Може да добиете неверојатен опсег RX и VTX со користење н

DEN 1.00
Gardtok Mini 3 Pro Gimbal Protector Cover, држач за пропелери и филтри за долга изложеност за додатоци за DJI Mini 3 Pro Drone Свеж
Gardtok Mini 3 Pro Gimbal Protector Cover, држач за пропелери и филтри за долга изложеност за додатоци за DJI Mini 3 Pro Drone

【Специјален дизајн】 Специјално дизајниран за DJI Mini 3 Pro Drones, ние се фокусираме на правење додатоци на DJI �

DEN 3.00
Xiaokeke мини беспилотни летала за деца или возрасни, RC Drone со 4K HD камера, преклопен RC Quadcopter со фото/видео за гест, Свеж
Xiaokeke мини беспилотни летала за деца или возрасни, RC Drone со 4K HD камера, преклопен RC Quadcopter со фото/видео за гест,

4 K камера : Вградена камера со резолуција од 4 K HD и 120 агли, поседува одлична оптичка изведба, висока транс

DEN 1023.84
Поправете ги собранието на куќиштето за куќиште за куќиште Оригинални делови за резервни делови на додатоци на DJI Свеж
Insyoo Оригинална Mavic Mini SE лево десно предниот моторна рака за DJI Mini SE резервен додаток за рака на дрон Свеж
Insyoo Оригинална Mavic Mini SE лево десно предниот моторна рака за DJI Mini SE резервен додаток за рака на дрон

【Компатибилен】 Поставете само за DJI Mavic Mini SE 【Поправете】 Сосема нова дрон рака со мотор и кабел, како з�

DEN 1.33
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете Свеж
Coyktonty 6in1 LCD Digital Display Charger паметен брз полнач за DJI Mavic 3/Mavic 3 Pro/Mavic 3 Classic/Cine/Drone, прикажете

Применливи модели : DJI Mavic 3 / Mavic 3 Pro / Mavic 3 Classic / Cine / Drone Наптен напон : AC 110240 V / USB порта Излез : 5 V / 3 A / Излез на

DEN 1375.68
10 пара 6,5 мм злато банана куршуми конектори машки и женски за RC батерија ESC моторна жица приклучок Свеж
10 пара 6,5 мм злато банана куршуми конектори машки и женски за RC батерија ESC моторна жица приклучок

Закачете ја батеријата RC на електронска Закачете го моторот без четки до електронска контрола на брзин�

DEN 127.84
LM03 GPS Pro Drone со 4K UHD камера за возрасни, GPS Auto Return, 5Ghz FPV RC Quadcopter Auto Return Home, Hold Hold, следете Свеж
LM03 GPS Pro Drone со 4K UHD камера за возрасни, GPS Auto Return, 5Ghz FPV RC Quadcopter Auto Return Home, Hold Hold, следете

? мобилната апликација непречено ? 【Нема ризик од губење на дронНема потреба да се грижите за губење на �

DEN 1486.08
Stseeace Drone со камера за возрасни, преклопни RC Quadcopter деца играчки, 4K HD FPV видео дрон за почетници, носење кутија, Свеж
Stseeace Drone со камера за возрасни, преклопни RC Quadcopter деца играчки, 4K HD FPV видео дрон за почетници, носење кутија,

▲ Тридимензионално ротирање / преклопување на флип, вметнувајќи многу естетски елементи, авангардно ди

DEN 2.00
Prendre Drone со камера 4K HD FPV во живо видео 2 батерии, RC Quadcopter хеликоптер за деца и возрасни, одржување на надморска Свеж