Sblabeler со две линиски цени за пиштол за пиштол / 2 пиштол за цени, етикети, инкер, етикета Пилер / 8-цифрен комплет за пиштоли за цени

Sblabeler со две линиски цени за пиштол за пиштол / 2 пиштол за цени, етикети, инкер, етикета Пилер / 8-цифрен комплет за пиштоли

DEN 1599.84

Свеж

Достапно.

Вклучува : Етикелер со две линии, една преоптоварена ролна бела етикети, еден ракав бели етикети, една кора од етикетата, еден екстра ролери за мастило и инструкциски лист. 8 ролни по ракав, 750 етикети по ролна. Отпечаток од два линија : Печати до 8 карактери по линија. Копчето за прилагодување на страничното прилагодување овозможува брзи промени во цените. Брзо оптеретување на етикетата : Лесно за пристап до куќиштето на етикетите и сигурен механизам за напојување ветува работа без џем. Трајно : Трајно пластично куќиште на АБС. Вклучува лента за зглобот за да се избегне случајни капки. Лесен за употреба : лесна и удобна. Подготвени за употреба веднаш од кутијата. Вклучува кора за лесно отстранување. Поддржано од Сблабелс со 5-годишна гаранција. Вклучува : Етикелер со две линии, една преоптоварена ролна бела етикети, еден ракав бели етикети, една кора од етикетата, еден екстра ролери за мастило и инструкциски лист. 8 ролни по ракав, 750 етикети по ролна. Отпечаток од два линија : Печати до 8 карактери по линија. Копчето за прилагодување на страничното прилагодување овозможува брзи промени во цените. Брзо оптеретување на етикетата : Лесно за пристап до куќиштето на етикетите и сигурен механизам за напојување ветува работа без џем. Трајно : Трајно пластично куќиште на АБС. Вклучува лента за зглобот за да се избегне случајни капки. Лесен за употреба : лесна и удобна. Подготвени за употреба веднаш од кутијата. Вклучува кора за лесно отстранување. Поддржано од Сблабелс со 5-годишна гаранција.

Избор на клиенти

Комплет Гарви Примеркер, модел 22-6, 1-линија, 6 карактери/линија, 0,81 x 0,44 големина на етикетата Свеж
Комплет Гарви Примеркер, модел 22-6, 1-линија, 6 карактери/линија, 0,81 x 0,44 големина на етикетата

Издржливиот етикелер има лесно вчитување на паѓање и механизам за самокорекција на добиточна храна за �

DEN 0.67
MX 5500-8,000 етикети Вкупно - Чисто бело - етикети со цени - пакувања со 8 ролни - - направени од етикети за нас Свеж
MX 5500-8,000 етикети Вкупно - Чисто бело - етикети со цени - пакувања со 8 ролни - - направени од етикети за нас

Нов производ : 1000 етикети по ролна Големина : .87 x .47 инчи / 22 x 12 mm чисто бело без црвени ленти Ролни по пак

DEN 0.67
Етикети со жолти цени за монарх 1136 ценовни пиштоли –4 ракави 32 ролни 56,000 етикети - Купете 3 ракави Добијте 1 БЕСПЛАТНО! Свеж
Етикети за вклопување: Motex MX5500, Towa GS Series, Halmark Model H, Kenco 18-8,000 етикети од Kenco Свеж
Етикети за вклопување: Motex MX5500, Towa GS Series, Halmark Model H, Kenco 18-8,000 етикети од Kenco

Етикети со премиум Kenco компатибилни со Motex MX5500, Towa GS Series и Halmark Model H, и Kenco 18 Лепило за општа намена и намалу�

DEN 3.33
Компатибилни етикети на монарх 1110 - флуоресцентно црвено - 17,000 етикети - 16 ролни - етикети за нас Свеж
Компатибилни етикети на монарх 1110 - флуоресцентно црвено - 17,000 етикети - 16 ролни - етикети за нас

Компатибилен со : Монарх 1110 етикелер на цените Добијте ја најдобрата вредност за вашите пари со нашите о

DEN 0.67