LIFTALL KEN50KX19 SLING, KEYFLEX 50K, бесконечен 19 ''

LIFTALL KEN50KX19 SLING, KEYFLEX 50K, бесконечен 19 ''

DEN 297.60

Свеж

Достапно.

Двоен wallиден капак за поголем живот на прашка. Најниска тежина прашка по оценка на капацитетот. Нема загуба на сила од абразија за покривање. Точките за абење можат да се префрлат за да го продолжат животот на прашка. Двоен wallиден капак за поголем живот на прашка. Најниска тежина прашка по оценка на капацитетот. Нема загуба на сила од абразија за покривање. Точките за абење можат да се префрлат за да го продолжат животот на прашка. Повредите за местење се намалуваат кога се користат полесни, помалку незгодни краци. Клучните кралци на клучот се прават со употреба на висока јачина, арамидни влакна со мала тежина за да се спречи повредите. Бескрајната конфигурација обезбедува најразновиден стил.

Избор на клиенти

Три ply 10 x 3 'Бескрајна најлонска тип 5 прашка | EN3-810 | | 51.500 lb. Вертикален капацитет | Ханес снабдување со тешка лента Свеж
Три ply 10 x 3 'Бескрајна најлонска тип 5 прашка | EN3-810 | | 51.500 lb. Вертикален капацитет | Ханес снабдување со тешка лента

Придобивката на оваа верзија е дистрибуцијата на точките за абење што помага да се зголеми долговечнос�

DEN 7026.56
Зелена бесконечна полиестерска тркалезна прашка - сите големини Свеж
Зелена бесконечна полиестерска тркалезна прашка - сите големини

Зелените бесконечни кружни кралки се користат на WLL дадени подолу Вклучува издржливост со тубуларен ма�

DEN 2.33
LIFTALL KEN175KX17 SLING, KEYFLEX 175K, бесконечен 17 '' Свеж
LIFTALL KEN175KX17 SLING, KEYFLEX 175K, бесконечен 17 ''

Двоен wallиден капак за поголем живот на прашка Најниска тежина прашка по оценка на капацитетот Нема загу

DEN 1.67
СИМИЈАН ГТ Црвено око и око Свеж
СИМИЈАН ГТ Црвено око и око

Супериорна надворешна покривка отпорна на абразија 4 точки на идентификација Индивидуално сериски за с

DEN 3145.76
Бескрајно кругови на симијан gt 16 ft tan Свеж
Бескрајно кругови на симијан gt 16 ft tan

Направено во САД!! Супериорна надворешна покривка отпорна на абразија 4 точки на идентификација...

DEN 1.33
Simian GT 19 ft Blue бесконечно кругови Свеж
Simian GT 19 ft Blue бесконечно кругови

Направено во САД!! Супериорна надворешна покривка отпорна на абразија 4 точки на идентификација Индивид

DEN 3536.80
Не'рѓосувачки јаже се шегуваат со грмушка Свеж
Не'рѓосувачки јаже се шегуваат со грмушка

Направено од не'рѓосувачки челик од 316 од одделение за максимална отпорност на корозија и издржливост...

DEN 310.40
СИМИЈАН ГТ СВЕТСКИ ОБЕДУВАЕ И ОЧИ Свеж
СИМИЈАН ГТ СВЕТСКИ ОБЕДУВАЕ И ОЧИ

Супериорна надворешна покривка отпорна на абразија 4 точки на идентификација Индивидуално сериски за с

DEN 3.00
LIFTALL KEN175KX18 SLING, KEYFLEX 175K, бесконечен 18 '' Свеж
LIFTALL KEN175KX18 SLING, KEYFLEX 175K, бесконечен 18 ''

Двоен wallиден капак за поголем живот на прашка Најниска тежина прашка по оценка на капацитетот Нема загу

DEN 351.84
Бескрајни тркалезни краци од 3'-20 'поли со 5300-40,000 фунти вертикална wll, 4200-32,000 фунти Чокер wll, 10.600-80,000 lbs Свеж
Бескрајни тркалезни краци од 3'-20 'поли со 5300-40,000 фунти вертикална wll, 4200-32,000 фунти Чокер wll, 10.600-80,000 lbs

Поли бесконечни краци за кревање Краци со кодирани во боја за лесна идентификација Ве молиме, придржува

DEN 1.67
LIFTALL KEN60KX15 SLING, KEYFLEX 60K, бескрајни 15 ' Свеж
LIFTALL KEN60KX15 SLING, KEYFLEX 60K, бескрајни 15 '

Двоен wallиден капак за поголем живот на прашка Најниска тежина прашка по оценка на капацитетот Нема загу

DEN 1051.20
СИТЕ МАТЕРИЈАЛНИ РАБОТНИЦИ DR712 Бескрајна тркалезна прашка, должина од 12 ', вертикален капацитет 21200 lb, Choker-17000 lb, Свеж
СИТЕ МАТЕРИЈАЛНИ РАБОТНИЦИ DR712 Бескрајна тркалезна прашка, должина од 12 ', вертикален капацитет 21200 lb, Choker-17000 lb,

Материјалот / јадрото е полиестер Двојно надворешно покритие на полиестер се користи за надземни крева�

DEN 1834.88
LIFTALL KEN40KX30 SLING, KEYFLEX 40K, бесконечен 30 ' Свеж
LIFTALL KEN40KX30 SLING, KEYFLEX 40K, бесконечен 30 '

Двоен wallиден капак за поголем живот на прашка Најниска тежина прашка по оценка на капацитетот...

DEN 1.67