N/A Екран на проектор 133/120/100 инчи 16: 9 преклопен преносен материјал за бела ткаенина за 4K целосен HD проектор

N/A Екран на проектор 133/120/100 инчи 16: 9 преклопен преносен материјал за бела ткаенина за 4K целосен HD проектор

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Многу подебели од порано : Сите екрани се направени со висококвалитетен материјал кој има задебелен мат бело за да се избегне светлосна пенетрација за јасна слика. Нашиот екран на надворешно филм обезбедува живописна боја и поостра слика. 160º Агол на гледање : Широкиот агол на гледање значи дека не треба да седите директно пред екранот. Додека ниската добивка се шири повеќе светлина за да можете да уживате во прикажаната слика. Никогаш не грижете се за брчките : Не треба да се грижите за брчките и набори што предизвикани од склопувањето на екранот. Преклопете го во мала големина и однесете го каде и да е. Престанете да губите време оставајќи го екранот висено со денови или пеглање. Само закачете го и вклучете го вашиот проектор. Живописно и : флексибилна, мала тежина, погодна за складирање и без напор транспорт. Големиот екран може да се спакува во кој било куфер или торба и да се извади без брчки и да се стави во акција. Висококвалитетен материјал : Екранот наликува на бела микро-влакна крпа која претставува квалитетна слика од проектор. Преносен : Yesscreen Тип : Преносен Screen Format : 1 : 1 Style : Wall Mounted Material : Matt Wheitsize : 100/120/133 INCHUSE : Позитивимуч Подебела од порано : Сите екрани се направени со висококвалитетен материјал кој има задебелен мат бело за да избегне светлосен навлегување јасна слика. Нашиот екран на отворено филм обезбедува живописна боја и поостра слика.160º Агол на гледање : Широкиот агол на гледање значи дека не треба да седите директно пред екранот. Додека ниската добивка се шири повеќе светлина за да можете да уживате во прикажаната слика. Никогаш не грижете се за брчките : Не треба да се грижите за брчките и набори што предизвикани од склопувањето на екранот. Преклопете го во мала големина и однесете го каде и да е. Престанете да губите време оставајќи го екранот висено со денови или пеглање. Само закачете го и вклучете го вашиот проектор.vivid и : флексибилна, мала тежина, погодна за складирање и без напор транспорт. Големиот екран може да се спакува во кој било куфер или торба и да се извади без брчки и да се стави во акција. Материјал со висок квалитет : екранот наликува на бела микро-влакна крпа која претставува квалитетна слика од проектор. *1 Notice : 1. Ве молиме, дозволете толеранција од 1-3 см поради рачно мерење.2. Различни дисплеи покажуваат дека истата слика може да биде малку разлики.thx за вашето разбирање.

Избор на клиенти

FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60 Свеж
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60

Издржлива Ткаенина и Шиење Покажете ја вашата тимска гордост низ целиот дом Живописни Бои Отпорни На Из

DEN 2.67
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ Свеж
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ

Дизајниран за употреба со апликации за глас и ниски податоци со блокови за удирање, панели за лепенки и �

DEN 796.80
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.33
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање Свеж
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање

ЗАШТИТА ОД ПРЕКУМЕРНА СТРУЈА 5А : модулот за сензор ЗА заштита ОД прекумерна струја 5А користи тековен тр

DEN 1411.20
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“ Свеж
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1.67
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore Свеж
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина (пар) : 23 13 25см Декорација за десктоп : Дизај

DEN 0.33
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер Свеж
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер

17" ★ ━━━━━━━━━━ ❥ Што Добивате : 1xwomenени Topssizeusukeubustsleevelungths61036105cm / 4.46 "① Должина : 66см / 25.59" ★ ━━━━━�

DEN 3.00
Фламинго образец розова боја табела за кука за декоративна затворач за преклопување на преклопната закачалка Свеж