РАНЕЦ ЛИМХУ За Жени Девојки, Ранци За Лаптоп Од 15,6 Инчи Секојдневен Дневен Ранец

РАНЕЦ ЛИМХУ За Жени Девојки, Ранци За Лаптоп Од 15,6 Инчи Секојдневен Дневен Ранец

DEN 444.64

Свеж

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ : Издржлива И Водоотпорна Полиестерска Ткаенина со метални патенти. Изгледајте стилски и привлечно, Пространо за се што ви треба, добар избор за секојдневно патување деловно патување, чанта за ранец за лаптоп, работен ранец, торба за носење итн. ГОЛЕМИНА : околу 17"(Ж)*12 "(Л)*6 "(В), има 13 14" до повеќето 15,6" тенок лаптоп лаптоп. СТРУКТУРА : Вкупно 7 прегради. 1 главен џеб со голем ракав за лаптоп се вклопува до 15,6" лаптоп, облека, книги, чанта, таблет и други дневни потреби, 2 странични џебови држат шише со вода и чадор, 1 преден мал џеб со патент држи мобилен телефон, пенкала и други мали нешта, 1 преден поголем џеб за патент е погоден за i Pad mini. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : дизајнот со Повеќе џебови ви овозможува да се збогувате со нередот. Обложениот и прилагодлив ремен за рамо е удобен и дише, го олеснува притисокот врз рамото, никогаш не ја покривале потта кога ја носите долго време. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : гроздобер ранец со природна манифестација на благороден темперамент, прекрасен стп кожен ремен и аголен декор погоден за секојдневна употреба. Совршен подарок за патување и активности на отворено (ранец за лаптоп, торба за таблети, опрема за викенд, ранец за патување и пешачење, секојдневни дневни пакувања). Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и под. Карактеристика : Професионален ранец За лаптоп за мажи / жени работа/деловно патување. Тоа е пространа модерна разноврсна торба за возрасни секојдневен дневен пакет, задолжителна за додатоци за патување и додатоци за лаптоп. Пол : Унисекс.Материјал : 100% Сосема Нов и изработен ОД 600д Оксфордска Ткаенина, не е лесно да се навлажни и да се обезбеди лон.

Избор на клиенти

Мермер со ранец од розово злато патуваат лаптопи дневни училишни кеси за тинејџери мажи жени Свеж
Мермер со ранец од розово злато патуваат лаптопи дневни училишни кеси за тинејџери мажи жени

Материјал : Водоотпорен водоотпорен полиестер во животната средина, најлонска обвивка, нето џеб Дименз�

DEN 3.00
Високиот сира -суштински ранец, простор, една големина Свеж Попустот
Високиот сира -суштински ранец, простор, една големина

360 ° Рефлексивност : Бидете смели Биди светла Одговара на повеќето лаптопи од 15,6 " Главен оддел + голем џе�

DEN 498.72
VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Цртан Филм Зајаче Ленти Ѕвезди Свеж
VBFOFBV Ранец За Жени Дневен Ранец Лаптоп Ранец Патување Повик Торба, Цртан Филм Зајаче Ленти Ѕвезди

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 3.33
ADKHF Ранец Превозникот Дише Мулти - Џеб Миленичиња Торба За Кучиња Преносни Удобност Носење (Боја: А, Големина Свеж
Tboobt Патување Ранец Во Собата Лесен Лаптоп Повик Ранец За Жени Мажи, Масло Сликарство Розова Облак Фламинго Свеж
Tboobt Патување Ранец Во Собата Лесен Лаптоп Повик Ранец За Жени Мажи, Масло Сликарство Розова Облак Фламинго

Големината на ранецот е 29, 4х20х40см / 11, 5х8х16ин, а големината на куќиштето за моливи е 19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин.

DEN 2.00
Tbouobt патувачки ранец лесен лаптоп лесен ранец за жени мажи, цвет од кактус Свеж
Tbouobt патувачки ранец лесен лаптоп лесен ранец за жени мажи, цвет од кактус

Големината на ранецот е 14x10.2x4.7 во / 35.5x26x12 см Ранецот е изработен од висококвалитетно платно...

DEN 559.84
Индиски Стил Отпечатоци Ранци Момчиња Девојчиња Училишна Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец Свеж