Huahenght 50 пакет дополнителни густи 12х15in Ви благодариме за торби за подароци Масовно пластични кеси за купување за бутик стока за малопродажба со меки рачки за јамка з

Huahenght 50 пакет дополнителни густи 12х15in Ви благодариме за торби за подароци Масовно пластични кеси за купување за бутик

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

【Уникатен дизајн】 Трајното сино сјајно злато благодарение се многу погодни за складирање на разни предмети, како што се торби за забави, торби за подароци, торби за купување, торби за малопродажба, торби за стоки и пластични благодарни торби. Изразете ја благодарноста со овие модерни и убави благодарни торби. 【Екстремно густа и цврста дебелина од 2,76 милји пластичен материјал, подебел и посилен од обичните пластични кеси, не е лесно да се раскине или да се скрши. Овие торби можат да носат поголема тежина отколку обичните пластични кеси. Големината е 12 x 15 инчи. Погоден е за облека, занаети, подароци или која било стока со средна големина. 【Широко користени】 Овие модерни деловни кеси со рачки се многу погодни за носење облека, занаети, подароци, забава, козметика, примероци, промотивни производи, забавни подароци, книги, документи, накит итн забави и активности. 【Висококвалитетно рециклирање и повторна употреба】 Овие бутик кеси се изработени од материјали за рециклирање. Тие се доволно издржливи за да се осигурат дека можат да се користат постојано, а потоа да се рециклираат за да направат други производи. 【Корпи за купување во бутици】 Без разлика дали барате торби за благодарност за вашите најдобри клиенти, прилагодените кеси за купување за пазарите на земјоделците за време на викендите, па дури и уникатни торби за стоки во бутици, нашите благодарни пластични кеси со рачки се вашиот најдобар избор. Доведете го вашиот мал бизнис или бутик со изрез со нашите убави и елегантни големи благодарни торби. Нашите торби се задолжителни за мали бизниси или бутици кои продаваат облека, занаетчиски материјали, накит или која било друга стока. Нашите торби мерат 12 ”H x 15” w со мека рачка на јамка и долниот густ. Тие се направени со густа и силна пластика за трајно пакување и испорака. Повторно користете ги за да ги затегнете работите, без да мора да се плашите дека ќе зреат или солзи. Вашите клиенти ќе сакаат да ги донесат домашните набавки во овие торби!.

Избор на клиенти

2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач Свеж
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 0.33
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса Свеж
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот ил�

DEN 3.00
Kfjbx вежба стап фитнес стап фитнес домашна јога салата за вежбање абдоминална отпорност на лента за влечење Свеж
Kfjbx вежба стап фитнес стап фитнес домашна јога салата за вежбање абдоминална отпорност на лента за влечење

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби Обука

DEN 2.33
Индикатор Antunes CW-45380-1 Свеж Попустот
Индикатор Antunes CW-45380-1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 272.00
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер Свеж
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

Овој модул има режим на греење "H", C Стабилен : напон на напојување : DC630 V Тип на излез : Излез на реле 10А...

DEN 192.00
Zgmaxcl DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба Сити Ноќен поглед ГЕМ ДОГОВОР 31,5 x 23,6inch Свеж