Организатор за приказ на метална шамија на wallидот, модерна продавница за малопродажба Шал ткаенина од свилена шамија, организатор на повеќенаменски панталони на п

Организатор за приказ на метална шамија на wallидот, модерна продавница за малопродажба Шал ткаенина од свилена шамија, организатор

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Умен дизајн : Мулти-слојниот дизајн на шипката на решетката на ќебето ги задоволува потребите на различно складирање и распоред, со прилагодлива висина и удобно виси. Тој е многу погоден за употреба во продавници со високи производи, продавници за облека, продавници за малопродажба, продавници за накит, продавници за прикажување на ткаенини, фабрики за облека, хотели, канцелариски згради и други места. Умен дизајн : Мулти-слојниот дизајн на шипката на решетката на ќебето ги задоволува потребите на различно складирање и распоред, со прилагодлива висина и удобно виси. Дебела поддршка од челична цевка, стабилно оптоварување, одбивање да се тресе и деформира. Издржлива метална структура : Оваа хонорарна решетка за шал е изработена од метално железо, површина за спреј за заштита на животната средина, не е лесна за 'рѓа и згаснување, отпорна на гребење, мазна површина без закопчиња, нема да ги гребе вашите скапоцени свилени марами и марами. Можете исто така да им дадете закачалка на шал на вашите пријатели како подарок за отворање продавница. Зачинете го приказот на вашата колекција на шал со овој хонорарен штанд за метална шамија. Употреба на повеќе места : Оваа закачалка за шал нема да заземе голем дел од вашиот простор и може да игра одлична улога дури и во тесните области. Лесно за склопување : Големината на овој држач за шал е 100*150cm, 120*150cm, 150*150см, едноставна и лесна за склопување, треба само да потрошите неколку минути за да го соберете и да го користите. Зачинете го приказот на вашата колекција на шал со овој хонорарен штанд за метална шамија. Дозволете им на вашите производи да ја добијат максималната стапка на изложеност, поефикасно прикажуваат производи и да го олеснат пристапот и да привлечат повеќе клиенти за вас. ☆ Стабилна и издржлива рамка, не е лесна за деформирање, капацитет за супер лежиште, може да се користат долго време ☆ слоевит дизајн на складирање, чувајте ги марамите, свилените марами и други додатоци по ред , не е лесно да се брчки ☆ повеќенаменски решетки за складирање, може да Продавници, трговски центри или домашна употреба. Лесно е да се прикаже вашата стока и лесен за пристап до клиентите. Тој е многу погоден за употреба во продавници со високи производи, продавници за облека, продавници за малопродажба, продавници за накит, продавници за прикажување на ткаенини, фабрики за облека, хотели, канцелариски згради и други места. Оваа метална решетка за шал обезбедува елегантен начин за прикажување на плетени и печатени марами дома или во малопродажба, разредениот дизајн на железницата опфаќа различни должини на шал и чува марами, ремени, накит и сите други додатоци организирани и без брчки. Употреба на повеќе места : Оваа закачалка за шал нема да заземе голем дел од вашиот простор и може да игра одлична улога дури и во тесните области. Лесно за склопување : Големината на овој држач за шал е 100*150cm, 120*150cm, 150*150см, едноставна и лесна за склопување, треба само да потрошите неколку минути за да го соберете и да го користите. Сите прашања, ве молиме контактирајте не по е -пошта.

Избор на клиенти

Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај Свеж
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај

450 Kleenguard A10 светлосни должни капаци / куќишта (3 контејнери од 150); Големо (24 "отворање); бело Овој модел има

DEN 1821.76
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor Свеж
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Големина : 1015мм Тежина : 30g / 50g Природен кристал, се

DEN 491.20