Организатор за бања за туширање wwmmja со држач за сапун, испрскана туш кади корпи за корпи за корпи, без дупчење лепило лепило за лепило за лепило за складирање на бањ?

Организатор за бања за туширање wwmmja со држач за сапун, испрскана туш кади корпи за корпи за корпи, без дупчење лепило лепило

DEN 287.84

Свеж

Достапно.

【Без инсталација на дупчење】 Нема полица за туширање за дупчење со 2 куки за лепило без трага, овој организатор за туширање за бања е лесен за инсталирање и нема да го оштети вашиот wallид.【Водоотпорен и Rustproof】 Кади за бањата доаѓа со модерен и резолутен изглед, поставен со шуплив и вентилиран дизајн, брзо вентилација и одводнување на вода. Ве молиме, обрнете внимание дека лепилото може да се користи само еднаш. Материјалот од не'рѓосувачки челик е водоотпорен, така што нема потреба да се грижите за 'рѓата. ➤ Sus304 Не'рѓосувачки челик, силен и здрав. Лепилото може да се отстрани со загревање со фен. Дизајнот со специјалниот држач за сапун за сапун може добро да го постави вашиот сапун. 【Издржлив материјал и силен оптоварувач】 Овој организатор на туш изработен од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, со силен капацитет за носење на оптоварување, може совршено да ги држи вашите тешки шишиња шампон. Совршено оставете шампон, балсам, сапун, топка за бања, миење на жилет и каросерија погодно складирани во една област. ➤ Не лепило за дупчење, заштитете го вашиот wallид и лесен за инсталирање. Исто така, силните лепливи куки се доволно цврсти за да ги држат полиците за туширање на идот. Се препорачува да се залепи на мазната, рамна и сува површина за да може да се осигура дека нема да падне. Внимание : 1. Материјалот од не'рѓосувачки челик е водоотпорен, така што нема потреба да се грижите за 'рѓата. Забелешка : Ве молиме исчистете го wallидот пред инсталацијата, држете го сув, рамен и мазен за да спречите да падне. Забележете дека решетката за туширање може да се користи повторно откако ќе го земете од лепило. Можете да го инсталирате кади за туширање за бања во висина што е удобно за вас, да го промените растојанието помеѓу 2 корпи за туширање според вашите потреби. 【Максимален простор за складирање】 Нашиот кади за туширање направен со 2 корпи за туширање, доаѓа со 9 куки што не се отстрануваат. - Висина на висина, прилагодено аранжман. 【Она што го добивате】 2-пакет туш кади со голем простор за складирање, 4* висока вискозност на лепило на вискозност. Ефективно одржувајте ја вашата бања суво и спречете го скалирањето. Ве молиме почекајте 24 часа по завршувањето на залепувањето пред да ставите нешто. Длабочината на складирање на туш е до 3,5 ”, никогаш не грижете се за малите предмети да се срушат. Забелешка : Ве молиме исчистете го wallидот пред инсталацијата, држете го сув, рамен и мазен за да спречите да падне. Можете да го инсталирате кади за туширање за бања во висина што е удобно за вас, да го промените растојанието помеѓу 2 корпи за туширање според вашите потреби. Ако полицата за организација на бањата има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние нудиме 24 часа услуги на клиентите. Зошто да изберете wwmmja туш кади полица со куки? Висококвалитетен организатор за туширање, ви даваат чиста бања со дополнителен простор за складирање. 【Издржлив материјал и силен оптоварувач】 Овој организатор на туш изработен од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, со силен капацитет за носење на оптоварување, може совршено да ги држи вашите тешки шишиња шампон.

Избор на клиенти

Zhanmam Crystal Gold Bales Glass Storage Rack Rack Table со лента за крпи 0127 Свеж
Zhanmam Crystal Gold Bales Glass Storage Rack Rack Table со лента за крпи 0127

✽ Тешка должност : Сите месинг и стакло конструкција за да се обезбеди стабилност, квалитет и долговечн�

DEN 2199.84
Амасербат лепила полица за туширање за бања и 2 пакувања бамбус дрво сапун сапун Свеж
Амасербат лепила полица за туширање за бања и 2 пакувања бамбус дрво сапун сапун

Долга временска издржливост : Овие полици за туширање во бања се опремени со засилени лепливи влошки ко�

DEN 363.20
Zuqiee Chasher Chasher Sholf Sholf Sholf Partition Partition Rack Shark Shoff 2 слој агол решетка за бања Basethидна корпа кујна Свеж
Zuqiee Chasher Chasher Sholf Sholf Sholf Partition Partition Rack Shark Shoff 2 слој агол решетка за бања Basethидна корпа кујна

Дизајн на дупки за одвод може да спречи да остане вода на полицата по тушот, да ја направи суво и уредно,

DEN 3.33
Организатор на играчки за бања со Yihoin Свеж
Организатор на играчки за бања со Yihoin

100% гаранција за враќање на парите Вашето задоволство е наш приоритет Во случај Јихун да не ги задоволи с

DEN 239.84
KLHHG агол полица за туширање, корпа за туширање за бања Триаголник 304 не'рѓосувачки челик, 22x6cm Свеж
KLHHG агол полица за туширање, корпа за туширање за бања Триаголник 304 не'рѓосувачки челик, 22x6cm

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик, прецизната обработка не е лесна за избледување и практична, антикоро�

DEN 2171.52
Главна страница Мал комунален туш кади тота Свеж
Главна страница Мал комунален туш кади тота

Комплетен туш кади тоте 3 делови : 1 мал, 1 среден и 1 голем Може да се користи за предмети за домаќинства, к�

DEN 3.33