304 хексагонални завртки од не'рѓосувачки челик, за инсталација, одржување, завртки за одржување, одржување, кутии со завртки M6X20, 385 парчиња

304 хексагонални завртки од не'рѓосувачки челик, за инсталација, одржување, завртки за одржување, одржување, кутии со завртки

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Големина : M6 X20. Материјал : Направено од висококвалитетен 304 нерѓосувачки челик. 304 материјал од не'рѓосувачки челик има добра отпорност на корозија, отпорност на 'рѓа и отпорност на оксидација, издржливост и долг животен век. Тие не се лесни за лизгање за време на процесот на инсталација, што може брзо да инсталира алатки и да заштеди време. Тие лесно навлегуваат во разни материјали, и можете да ги користите како пластика, дрво, керамичка плочка, цемент и други материјали. Обезбедување на квалитет : Нашите производи се со висок квалитет и во согласност со барањата на Директивите за заштита на животната средина на ЕУ и ВЕЕЕ. Можете да ги купите со доверба. Опсег на примена : Широко користен во производството, инсталацијата, поправката и одржувањето на опремата за заштита на животната средина, комуникациската опрема, опрема за храна, хемиска опрема, опрема против загадување, медицинска опрема, електронски производи, градежни и инсталациони индустрии. Карактеристики : Големина : M6 X20. Материјал : Направено од висококвалитетен 304 нерѓосувачки челик. 304 материјал од не'рѓосувачки челик има добра отпорност на корозија, отпорност на 'рѓа и отпорност на оксидација, издржливост и долг животен век. Тие не се лесни за лизгање за време на процесот на инсталација, што може брзо да инсталира алатки и да заштеди време. Тие лесно навлегуваат во разни материјали, и можете да ги користите како пластика, дрво, керамичка плочка, цемент и други материјали. Обезбедување на квалитет : Нашите производи се со висок квалитет и во согласност со барањата на Директивите за заштита на животната средина на ЕУ и WEEE. Можете да ги купите со доверба. Опсег на примена : Широко користен во производството, инсталацијата, поправката и одржувањето на опремата за заштита на животната средина, комуникациската опрема, опрема за храна, хемиска опрема, опрема против загадување, медицинска опрема, електронски производи, градежни и инсталациони индустрии. Спецификации : Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Големина : M6 X20. Боја : Сребрена. Белешка : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ви благодариме за вашето kindубезно разбирање. Вклучен пакет : 385 парчиња X шестоаголни завртки.

Избор на клиенти

Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили Свеж
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили

Големина : 12,5*5*1 / количина на кутија; 3 кутии Design Дизајн на моден тренд : Уникатна налепница за украсувањ�

DEN 2.33
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно Свеж
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно

Електричен Производител : Уред за жици на ХабелКелис Земја на производство : Соединетите држави...

DEN 0.67
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко Свеж
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

DEN 2368.00
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48