Aexit 19mm Dia Nails, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на главата на главата Декоративна тактика за нокти на ноктите за нокти 20 парчиња

Aexit 19mm Dia Nails, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на главата на главата Декоративна тактика за нокти на ноктите

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Вкупна висина : 22мм / 0,87 "; дијаметар на главата : 19мм / 0,75". Боја : бронзен тон, црн; Тежина : 62g. Име на производот : нокти за реновирање. Материјал : бронза. Содржина на пакетот : 20 парчиња X за реновирање на ноктите за реновирање. Вкупна висина : 22мм / 0,87 "; дијаметар на главата : 19мм / 0,75". Боја : бронзен тон, црн; Тежина : 62g. Име на производот : нокти за реновирање. Материјал : бронза. Содржина на пакетот : 20 парчиња X за реновирање на ноктите за реновирање. Се користат за да се постават белешки на таблата со плута. Овие нокти за тактики се совршени за да се обезбедат хартиени предмети или фотографии на таблата Корк, без да предизвикаат никаква штета. околу дома, канцеларија и училиште.

Избор на клиенти

Welliestr 100 парчиња тапацир за тапацир/таки со тркала со глава на нокти, иглички за антички месинг од 711мм Свеж
AEXIT 7/16 DIA NAILS, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на метали Свеж
AEXIT 7/16 DIA NAILS, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на метали

Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 11мм / 7 / 16" Боја : сребрен тон; Тежина : 36g Име на производо

DEN 124.80
Лебед безбеден притисок од не'рѓосувачки челик третирана палуба за палуба 3-1/2 16 d прстенест дијамантска точка 316 s Свеж
велосипедизам 10x декоративни нокти 'рѓа финиш 10x30mm антички гроздобер челичен мебел хардвер Свеж
велосипедизам 10x декоративни нокти 'рѓа финиш 10x30mm антички гроздобер челичен мебел хардвер

Сет од 10 декоративни челични рибини; Дијаметар на главата = 10 мм; Вкупна должина = 30 мм ; Антички стил идеа�

DEN 2.00
Труско Накајама y845-1625 Сплит иглички, челик, 0,06 x 1,0 инчи, пакет од 20 Свеж
Труско Накајама y845-1625 Сплит иглички, челик, 0,06 x 1,0 инчи, пакет од 20

Дијаметар на дупката : 0,06 инчи (1,6 мм); Л : 1,0 инчи (25 мм) Пакет : торба; Линија од серија : Ironелезо, не'рѓосувач

DEN 217.60
Freeman pf20glcn 20 мерач на тротоарите на тротоарите l Cleat Свеж
Freeman pf20glcn 20 мерач на тротоарите на тротоарите l Cleat

Збунет за кој прицврстувач ви треба? Вашиот најдобар залог е да користите што и да препорачува производ�

DEN 3.33
Simpson Strong-Tie S8PTD5-2-1/2 x 11ga 8d прстен 304SS Декинг нокти 5lb Свеж
Simpson Strong-Tie S8PTD5-2-1/2 x 11ga 8d прстен 304SS Декинг нокти 5lb

Околу 115 нокти по фунта Идеално за палуби и пристаништа Шемата на проверка на главите се меша со жито од �

DEN 1.00