Гумена топка кутија јинхе тенис

Гумена топка кутија јинхе тенис

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

Гумената кутија може да содржи три топки за тенис на маса, а убедливо е да се носат и да се прават топки безбедни. Забележете : бојата можеби е различна од сликата - ако сакате да изберете боја, ве молам, известете ми кога ќе купите, во спротивно ќе одлучам за бојата и ќе испратам нарачка по случаен избор. Оваа цена е за само една кутија (не ги вклучува топчињата).

Избор на клиенти

Poolmaster 72724 Отворено rуниор тениски игра, сина Свеж
Poolmaster 72724 Отворено rуниор тениски игра, сина

Преносна, компактна табела за тениски табели и сет За игра на отворено (или затворено) Конструирано во к�

DEN 1.33
Nokmopo Работни кошули за жени обични модни памучни постелнина печатени кратки ракави кошула женски летни врвови Свеж
6 парчиња 3 starsвезди Нов материјал поли 40+ со цвест ITTF одобрена топка за тенис на трпеза Свеж
6 парчиња 3 starsвезди Нов материјал поли 40+ со цвест ITTF одобрена топка за тенис на трпеза

6pcs 3 starsвезди Нов материјал поли 40+ со цвест ITTF одобрена топка за тенис на трки 6pcs 3 starsвезди Нов материјал

DEN 223.68
Nokmopo tunic врвови за жени модно цвеќе печатење O-врат Кратка маица лабава блуза Топ кошула женски летни врвови Свеж
Nokmopo tunic врвови за жени модно цвеќе печатење O-врат Кратка маица лабава блуза Топ кошула женски летни врвови

затворање Ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбеди�

DEN 3.00
Систем за обука на тенис на табела FastPong Свеж
Систем за обука на тенис на табела FastPong

Најдобар уред за обука за подобрување на вештините за тенис на табелата Компатибилен со кој било стреле

DEN 1222.40