Стаклена чаша за заварување со ракут, лесен за замена на безбедна и сигурна за употреба на комплет за додатоци за заварување на мазна површина за работа за студио з?

Стаклена чаша за заварување со ракут, лесен за замена на безбедна и сигурна за употреба на комплет за додатоци за заварување

DEN 643.20

Свеж

Достапно.

Користејќи стакло и месинг материјал, добра отпорност на висока температура, безбеден и сигурен за употреба. Содржи различни додатоци, стегачот на волфрам, опашката и силиконскиот прстен може да ги задоволи потребите. Професионален дизајн и разумна структура, лесно да се замени стариот или оштетениот. Со една обработка на обработка на обликување на парче и мазна површина, удобна и едноставна за ракување. Комплетот за додатоци на факелот за заварување е погоден за WP? 17/18/26 пиштол за заварување на аргон. Користејќи стакло и месинг материјал, добра отпорност на висока температура, безбеден и сигурен за употреба. Содржи различни додатоци, стегачот на волфрам, опашката и силиконскиот прстен може да ги задоволи потребите. Професионален дизајн и разумна структура, лесно да се замени стариот или оштетениот. Со една обработка на обработка на обликување на парче и мазна површина, удобна и едноставна за ракување. Комплетот за додатоци на факелот за заварување е погоден за WP? 17/18/26 пиштол за заварување на аргон. Rakute Feature : 1. Комплетот за додатоци на факелот за заварување е погоден за WP? 17/18/26 Argon Welding Gun2. Со една обработка на обработка на обликување на парче и мазна површина, удобна и едноставна за работа3. Користејќи стакло и месинг материјал, добра отпорност на висока температура, безбеден и сигурен за употреба4. Професионален дизајн и разумна структура, лесен за замена на стариот или оштетен One5. Содржи различни додатоци, стегач на волфрам, опашка и силиконски прстен може да ги исполни потребните страни : Тип на ставка : Додатоци за заварување на факелот Китматеријал : Стакло + месило на стаклена уста : приближно. 2mm / 0.1 Inmodel : OCIMCB1718,2.4 Package список : 5 x стаклена млазница3 x опашка4 x Tungsten Clump1 x Силиконски прстен 3 x Водич парче 1 x фиксен ракав.

Item Type: Welding Torch Accessories Kit
Material: Glass + brass
Thickness of Glass Mouth: Approx. 2mm / 0.1in
Model: OCIMCB1718,2.4
Package List:
5 x Glass Nozzle:
3 x Tail:
4 x Tungsten Clamp:
1 x Silicone Ring:
3 x Guide Piece:
1 x Fixed Sleeve :

Избор на клиенти

Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08