Стаклена чаша за заварување со ракут, лесен за замена на безбедна и сигурна за употреба на комплет за додатоци за заварување на мазна површина за работа за студио з?

Стаклена чаша за заварување со ракут, лесен за замена на безбедна и сигурна за употреба на комплет за додатоци за заварување

DEN 643.20

Свеж

Достапно.

Користејќи стакло и месинг материјал, добра отпорност на висока температура, безбеден и сигурен за употреба. Содржи различни додатоци, стегачот на волфрам, опашката и силиконскиот прстен може да ги задоволи потребите. Професионален дизајн и разумна структура, лесно да се замени стариот или оштетениот. Со една обработка на обработка на обликување на парче и мазна површина, удобна и едноставна за ракување. Комплетот за додатоци на факелот за заварување е погоден за WP? 17/18/26 пиштол за заварување на аргон. Користејќи стакло и месинг материјал, добра отпорност на висока температура, безбеден и сигурен за употреба. Содржи различни додатоци, стегачот на волфрам, опашката и силиконскиот прстен може да ги задоволи потребите. Професионален дизајн и разумна структура, лесно да се замени стариот или оштетениот. Со една обработка на обработка на обликување на парче и мазна површина, удобна и едноставна за ракување. Комплетот за додатоци на факелот за заварување е погоден за WP? 17/18/26 пиштол за заварување на аргон. Rakute Feature : 1. Комплетот за додатоци на факелот за заварување е погоден за WP? 17/18/26 Argon Welding Gun2. Со една обработка на обработка на обликување на парче и мазна површина, удобна и едноставна за работа3. Користејќи стакло и месинг материјал, добра отпорност на висока температура, безбеден и сигурен за употреба4. Професионален дизајн и разумна структура, лесен за замена на стариот или оштетен One5. Содржи различни додатоци, стегач на волфрам, опашка и силиконски прстен може да ги исполни потребните страни : Тип на ставка : Додатоци за заварување на факелот Китматеријал : Стакло + месило на стаклена уста : приближно. 2mm / 0.1 Inmodel : OCIMCB1718,2.4 Package список : 5 x стаклена млазница3 x опашка4 x Tungsten Clump1 x Силиконски прстен 3 x Водич парче 1 x фиксен ракав.

Item Type: Welding Torch Accessories Kit
Material: Glass + brass
Thickness of Glass Mouth: Approx. 2mm / 0.1in
Model: OCIMCB1718,2.4
Package List:
5 x Glass Nozzle:
3 x Tail:
4 x Tungsten Clamp:
1 x Silicone Ring:
3 x Guide Piece:
1 x Fixed Sleeve :

Избор на клиенти

Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер Свеж
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер

Машинско миење Издржлива ткаенина : Оваа џука на худи худи е лесна за одржување и издржлива, така што ваш

DEN 2.33
Fefeir 6g LED осветлени бобери за риболов плови и бобери ноќно риболов осветлени бобери за Crappie Panfish Bass Trout Prote Свеж
Fefeir 6g LED осветлени бобери за риболов плови и бобери ноќно риболов осветлени бобери за Crappie Panfish Bass Trout Prote

Голема глава : Оваа плови глава е многу голема (околу 0,3in 7мм) може да се види од над 100 метри во текот на де�

DEN 95.84
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки Свеж
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки

Може да се користи како кука за таванот, кука за палто, кука за сончање, кука за фидер за птици, кука за кл�

DEN 460.80
Tanou23zprcadse морнарица Свеж
Tanou23zprcadse морнарица

Менски карго панталони големи и високи карго панталони за мажи опуштени вклопени каузални тенок плажа �

DEN 1.33
Цели Прибор За Домаќинство | Корпа За Отпадоци Од Бања | Декорација На Мозаично Стакло | Корпа За Отпадоци Од Бања | Додаток Свеж Попустот
Смешна мрзлива музика за срцеви кутии Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината на Божиќниот роденден Свеж
Talegen 30 парчиња 1/2 фитинзи за наводнување капка по капки за 1/2 цевки за капење, 1/2 инчен конектори за бодликава мета, Свеж
PM 2,5 детектор, DC 5V монитор за квалитет на воздухот PM2.5 Детектор за домашна училишна болница отворен автомобил 8,5 x 6,5 Свеж
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија Свеж
DGZZI NO WIRES CONNECTOR 2PCS EC5 MALE до женски адаптер за T-приклучоци за RC FPV возило за напојување со жица Липо батерија

Направено од висококвалитетни материјали, врската е цврста и сигурна, мала тежина и одлични перформанс�

DEN 121.44