3 парчиња сет за чешел за стилизирање на коса, чешел за чешел за коса постави професионална преносна бербер продавница Широк заби за заби, избор на чешел за стилизир

3 парчиња сет за чешел за стилизирање на коса, чешел за чешел за коса постави професионална преносна бербер продавница Широк

DEN 1579.20

Свеж

Достапно.

Негување на коса : Измазнете ја косата, спречете ги затегнувањата, лесни за чешел, чешелските заби се длабоко прикачени на косата, погодни за луѓе со густа коса и кадрава коса. Сет на чешел за коса : Достапни се 3 видови на чешли за коса, помагаат да се создаде глава на масло, лиснато грбна коса и многу други стил на коса, исполнете ги вашите различни потреби за стилизирање на косата. Ергономска рачка : усогласеност со ергономскиот дизајн, рачката е лесна и удобна за држење. Важна и неопходна алатка за фризер и стилист за коса. Преносен дизајн : Стајлинг чешел е изработен од висококвалитетен PP материјал, цврст и здрав, издржлив. Компактен и лесен, лесен за носење, погоден за салон за дома и коса. Добра цврстина : Не е лесна за деформација, не е лесно да се скрши, светла боја, без избледување, отпорност на висока температура, отпорност на корозија, без оштетување на косата. Негување на коса : Измазнете ја косата, спречете ги затегнувањата, лесни за чешел, чешелските заби се длабоко прикачени на косата, погодни за луѓе со густа коса и кадрава коса. Сет на чешел за коса : Достапни се 3 видови на чешли за коса, помагаат да се создаде глава на масло, лиснато грбна коса и многу други стил на коса, исполнете ги вашите различни потреби за стилизирање на косата. Ергономска рачка : усогласеност со ергономскиот дизајн, рачката е лесна и удобна за држење. Важна и неопходна алатка за фризер и стилист за коса. Преносен дизајн : Стајлинг чешел е изработен од висококвалитетен PP материјал, цврст и здрав, издржлив. Компактен и лесен, лесен за носење, погоден за салон за дома и коса. Добра цврстина : Не е лесна за деформација, не е лесно да се скрши, светла боја, без избледување, отпорност на висока температура, отпорност на корозија, без оштетување на косата. Спецификација : Тип на ставка : Комбински чешел СетМатеријал : Големина на pppproduct : чешел на главата на маслото : приближно. 6 x 24cm / 2,4 x 9.4infish Коска чешел : приближно. 20,5 x 6,8 см / 8,1 x 2,7inslicked задниот чешел за коса : приближно. 17 x 7cm / 6,7 x 2.8inpackage Список : 1 x Масло чешел со глава 1 x риба чешел 1 x мачкана чешла за коса : Ве молиме, дозволете грешка од 1‑2cm поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.

Item Type: Hair Comb Set
Material: PP
Product Size:
Oil Head Comb: Approx. 6 x 24cm / 2.4 x 9.4in
Fish Bone Comb: Approx. 20.5 x 6.8cm / 8.1 x 2.7in
Slicked Back Hair Comb: Approx. 17 x 7cm / 6.7 x 2.8in
Package List:
1 x Oil Head Comb:
1 x Fish Bone Comb:
1 x Slicked Back Hair Comb:
Note:
Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:

Избор на клиенти

Персонализирајте го вашето лого -дрво фино чешел за заби црвени жени, алатка за шминка за нега на брада. Свеж
Персонализирајте го вашето лого -дрво фино чешел за заби црвени жени, алатка за шминка за нега на брада.

Лого : ласерско врежано Сиза : 10,5х3,5 см Материјал : Добар квалитет на дрво Подет : околу 15гр Како да ги нара

DEN 207.68
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени Свеж
Додатоци за коса Quesheng Цвет вметнете чешел женски свадбен диск коса вметнете клип за жени

Сладок цвет вметнете чешел 4 сладок стил на сончоглед Благодатта и леснотијата на женствената убавина ..

DEN 2.00
1 парчиња маса масажа за масажа на перница за масажа на чешел со масажа Меридијан чешел за кадрици долга коса за жени Свеж
Долги достигнувања за коса - Долг ракуван со четка за коса дизајн Долги достигнувани четки за коса ракувајте со долг чешел, Свеж Попустот
Вселенски алуминиум златен метал чешел чешел од бербер салон, злато-б Свеж
Вселенски алуминиум златен метал чешел чешел од бербер салон, злато-б

Материјал : Нова екологија на материјали Големина : 21,55см / 19,52,5мц Карактеристики : Лесно е да се влезе во �

DEN 0.33
Veewoode AG115 Magic Magic Hair Combled Double Struge Delement Delice Elastic Women Clips фризури Womenените Свеж
Veewoode AG115 Magic Magic Hair Combled Double Struge Delement Delice Elastic Women Clips фризури Womenените

Совршено одговара за секоја возраст жени и тинејџерки Специјалниот дизајн ќе биде лесен за употреба и с

DEN 1.33
Anion PTC чешел за зацврстување Свеж
Anion PTC чешел за зацврстување

Важен информативен материјал : Пластика, други големини на пакетот : 358 x 80 x 55 mm Информации за производот :

DEN 3.33
„Летечки кран“ дрвен чешел Свеж
„Летечки кран“ дрвен чешел

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Фини заби за разотк

DEN 206.24
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел Свеж
4 парчиња чешла за фризури поставени салони фризери за фризури чешел дома воздушно перниче чешел

Непречено работи болни затегнати и јазли, помага во намалувањето на кршењето на косата и да се исправи к

DEN 3.00
Lxxsh Негативен дигитален дисплеј за четка за коса Артефакт негативна коса затегнувач Електрична права коса чешел Свеж
2 парчиња фризури за фризури со чешли чешла ултра-тенок чешел чешла за фризури за салон за коса Свеж
2 парчиња фризури за фризури со чешли чешла ултра-тенок чешел чешла за фризури за салон за коса

Издржлива и добра изработка, можете да му верувате на овој чешел Лесен за употреба, едноставен и удобен..

DEN 2.33