Исценета 1pc ролери апликатор четка за коса за мажи Масоши за скалпот апликатор шише за коса силиконски скалп масажер празен шише апликатор ролери за масажа за маса?

Исценета 1pc ролери апликатор четка за коса за мажи Масоши за скалпот апликатор шише за коса силиконски скалп масажер празен

DEN 340.80

Свеж

Достапно.

Стр. Празни шишиња со ролери за полнење : И капачето може да помогне во заштитата на топката за ролери. Апликатор за масажа на скалпот за коса : Направено од PP Material:durable, - отпорен и доказ за протекување. Шише за ролери за масло за масажа : Компатибилен со разни тони за нега на коса и серум за нега на кожата или масло. Празен ролна на шишиња : Голем капацитет, избегнувајте да додавате течност. Шишиња за ролери за есенцијално масло : Тој е лесен и преносен за апликација за дома и патувања. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на чешел за апликатор за скалп - Големина : Околу 6,50x4.80x4.80cm/2.55x1.89x1 апликатор за масло за коса. - Материјал : ПП -апликатор Ролер за скалп - чешел со големина на дланка, можете да го држите чешелот цврсто алатка за нега на скалпот. - Лесен е и преносен за домашно и патување апликација празно шише за нега на скалпот. - и може да помогне да се заштити топката топка од празна прашина на шишиња. - Голем капацитет, избегнувајте додавање на течност често празен апликатор за шише со ролери. - Flexible and accurate rolling ball provides gentle scalp massage hair combs for men.Goods Information Hair Growth Serum Applicator The scalp care roller bottle is made of plastic material, which is not easy to break, lightweight and easy to carry, and also washable and reusable, можете да користите за време. Scalp Applicator Shotter Можете да го споделите со вашите пријатели или членови на семејството, оставете ги да користат заедно.

Избор на клиенти

Esquirla тркалезна четка за четка за коса со четка за коса, отпорна и - м Свеж
Esquirla тркалезна четка за четка за коса со четка за коса, отпорна и - м

☆ Функции : Подобрување и сјај на создавање и, ги раздвојува најтрофејните елиминираат јазли без никакв

DEN 2.67
ВИНЕРСТАР ПРИРАЧНИК ЗА ПАРТИЧКИ МАСАГЕРИ ЗА СЛУБЕН ВЕСНИК Свеж
ВИНЕРСТАР ПРИРАЧНИК ЗА ПАРТИЧКИ МАСАГЕРИ ЗА СЛУБЕН ВЕСНИК

Чувајте го вашиот скалп здрав : ја зголемува циркулацијата на крвта до фоликулите на косата, промовира р

DEN 95.20
Сет за четки за detangler - пакет од 2 - отстранува tangles и јазли, зацрвстувањето на косата мазна без болка Свеж
Сет за четки за detangler - пакет од 2 - отстранува tangles и јазли, зацрвстувањето на косата мазна без болка

Дизајнирајте специјално за вашата коса направено со специјално обликувани влакна и ергономска рачка д

DEN 142.08
Почетник чешел/четка/клип сет Свеж
Почетник чешел/четка/клип сет

1 четка за коса со лопатка 1 Чешел отпорен на топлина 2 Клипови за професионални салони 1 четка за коса с

DEN 1.67
Влажна Четка + Добар Пакет Додатоци За Отплеткување Здраво Маче Чококат И Пријатели Сет Комплет Свеж Попустот
Влажна Четка + Добар Пакет Додатоци За Отплеткување Здраво Маче Чококат И Пријатели Сет Комплет

Отплеткување додаток пакет Овој комплет е совршен за создавање на вашиот дневен изглед, од отплеткувањ�

DEN 303.84
Четка за коса за жени скампон шампон четка дами дами мека удобна тркалезна четка за коса за масажа чиста коса Свеж
Uharbour розова четка за четка за коса , природен стил на коса Свеж
Uharbour розова четка за четка за коса , природен стил на коса

Урбур брза четка за зацрвстување на косата, природен стил на коса, со керамичко греење, зацрвстување на �

DEN 799.84
Bfwood Finder Fair Frush за масирање на скалпот, четка за четка за влакната за облека Свеж
Bfwood Finder Fair Frush за масирање на скалпот, четка за четка за влакната за облека

Големина на четка за коса : 9.06x2.76inches Рачката со бамбус со бамбус влакната го стимулираат скалпот и прото�

DEN 3.33
Империја девојки обична четка за пекари Свеж
Империја девојки обична четка за пекари

Луксузна олово бесплатна путер девојче обична четка и чешел Овој прекрасен и временски сет на четки и ч�

DEN 372.80
Влатна четка за кадифен детски зачудувачки со меки влакнести Intelliflex за сите типови коса Свеж
Влатна четка за кадифен детски зачудувачки со меки влакнести Intelliflex за сите типови коса

Најдобрата четка за коса Detangler за деца : За разлика од обичните четки за коса, нашиот брилијантно стокмен

DEN 111.84
Креативни Четки За Коса керамички &засилувач; Јонски ТЕХНОЛОГИЈА ЦР133-ПРО 3.0 Свеж
Креативни Четки За Коса керамички &засилувач; Јонски ТЕХНОЛОГИЈА ЦР133-ПРО 3.0

Керамичката И Јонската Технологија ќе ви дадат коса без разлетување Се загрева рамномерно за побрзо вр�

DEN 2.33
Копчињата за кабинети од ананас од ананас за кујнски ормани 1.18 '' фиоки влече рачки црни 4 парчиња Свеж
Копчињата за кабинети од ананас од ананас за кујнски ормани 1.18 '' фиоки влече рачки црни 4 парчиња

Висококвалитетен материјал : Направен од сунѓер, материјал од Оксфорд, нашата торба за шминка не се крши

DEN 1.00
Гб Првут Чистење На Косата Четка За Скалпот, Црвено, Пакување од 2 Свеж
Гб Првут Чистење На Косата Четка За Скалпот, Црвено, Пакување од 2

Косата изгледа здраво, силно против кршење и поубаво, идеална алатка за масажа на скалпот и главата за в�

DEN 95.84
SDGH 100 рамни облоги четка мала дифузија на четки детално сликање најлон четка за коса акрилно масло убавина уметност Свеж
Четка за масажа на меки црвени и црни скалп G.B. Свеж
Четка за масажа на меки црвени и црни скалп G.B.

· Четка за масажа на скалпот G.B.S Мека четка за скалпот работи најдобро на лоша коса, шорцеви и избледени,

DEN 263.84