Исценета 1pc ролери апликатор четка за коса за мажи Масоши за скалпот апликатор шише за коса силиконски скалп масажер празен шише апликатор ролери за масажа за маса?

Исценета 1pc ролери апликатор четка за коса за мажи Масоши за скалпот апликатор шише за коса силиконски скалп масажер празен

DEN 340.80

Свеж

Достапно.

Стр. Празни шишиња со ролери за полнење : И капачето може да помогне во заштитата на топката за ролери. Апликатор за масажа на скалпот за коса : Направено од PP Material:durable, - отпорен и доказ за протекување. Шише за ролери за масло за масажа : Компатибилен со разни тони за нега на коса и серум за нега на кожата или масло. Празен ролна на шишиња : Голем капацитет, избегнувајте да додавате течност. Шишиња за ролери за есенцијално масло : Тој е лесен и преносен за апликација за дома и патувања. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на чешел за апликатор за скалп - Големина : Околу 6,50x4.80x4.80cm/2.55x1.89x1 апликатор за масло за коса. - Материјал : ПП -апликатор Ролер за скалп - чешел со големина на дланка, можете да го држите чешелот цврсто алатка за нега на скалпот. - Лесен е и преносен за домашно и патување апликација празно шише за нега на скалпот. - и може да помогне да се заштити топката топка од празна прашина на шишиња. - Голем капацитет, избегнувајте додавање на течност често празен апликатор за шише со ролери. - Flexible and accurate rolling ball provides gentle scalp massage hair combs for men.Goods Information Hair Growth Serum Applicator The scalp care roller bottle is made of plastic material, which is not easy to break, lightweight and easy to carry, and also washable and reusable, можете да користите за време. Scalp Applicator Shotter Можете да го споделите со вашите пријатели или членови на семејството, оставете ги да користат заедно.

Избор на клиенти

Четка за коса за жени скампон шампон четка дами дами мека удобна тркалезна четка за коса за масажа чиста коса Свеж
Uharbour розова четка за четка за коса , природен стил на коса Свеж
Uharbour розова четка за четка за коса , природен стил на коса

Урбур брза четка за зацрвстување на косата, природен стил на коса, со керамичко греење, зацрвстување на �

DEN 799.84
Империја девојки обична четка за пекари Свеж
Империја девојки обична четка за пекари

Луксузна олово бесплатна путер девојче обична четка и чешел Овој прекрасен и временски сет на четки и ч�

DEN 372.80
Четка за масажа на меки црвени и црни скалп G.B. Свеж
Четка за масажа на меки црвени и црни скалп G.B.

· Четка за масажа на скалпот G.B.S Мека четка за скалпот работи најдобро на лоша коса, шорцеви и избледени,

DEN 263.84
Дизни принцези - убава 3Д силиконска четка за коса - принцеза - сите типови коса Свеж
Дизни принцези - убава 3Д силиконска четка за коса - принцеза - сите типови коса

Лесно и меко четкање : Оваа четка за лопатка што ја разоткрива се користи на сите типови на коса за да ги �

DEN 1123.20