Hi-buff 8 влошки за тампонирање на пена, се вклопува 7 подлога, подлога за полирање, наклон дизајн, поддршка за кука и јамка

Hi-buff 8 влошки за тампонирање на пена, се вклопува 7 подлога, подлога за полирање, наклон дизајн, поддршка за кука и јамка

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Сина во прав - Ултра фино ултра фино пена за највисок квалитет на завршување. Мора да има за полирање на темни бои, луксузни возила и колекционерски автомобили. Дизајн на работ - брзо и лесно тампон и полирај тешко да се достигнат области. Трајни - влошките се направени со издржлива пена на отворена ќелија, што го подобрува протокот на воздух помеѓу подлогата и површината за максимално ладење и мазно полирање. Ако не сте целосно задоволни со квалитетот и перформансите, контактирајте не за враќање на кавгата. Црна - Конечна завршете ја крајната во финиш, сјај и сјај. Трајни - влошки се направени со трајна пена на отворена ќелија, што го подобрува протокот на воздух помеѓу подлогата и површината за максимално ладење и мазно полирање. Портокалови - Тешката намалување на новата евро -пена со висока густина има минимална апсорпција на производи што се зголемува работна способност и го намалува отпадот од производот. Користете на високи возила, прикажете автомобили и темни бои.Hi -Buff Brand - Professional 8 "Наклонети влошки за полирање се нашата најлесна пена за примена на сите соединенија, восок, заптивки за боја и производи за полирање. Бренд Hi-Buff-Professional 8 "Наклонети влошки за полирање се наша најлесна пена за примена на сите соединенија, восок, заптивки на боја и Производи за полирање. Hi-buff задоволство. Сина мека лак - Одличен избор за употреба со восок и полски за производство на длабок сјај на која било насликана површина и прави многу добар отстранувач на вртење. Ова е подлогата што треба да се користи со полски производи со еден чекор. Hi-buff Задоволство. - Еден чекор/средно намалување на новата евро-пена со висока густина има минимална апсорпција на производи што ја зголемува работната способност и го намалува отпадот од производот. Влошките бели - Тешкиот исечок што често се користи на местото на волна влошки.

Избор на клиенти

Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар Свеж
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Количина : 1 Точка Пакет Тежина : 0,3 кг Земја На Пот

DEN 927.20
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент...

DEN 3.33
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor Свеж
Seewudee AG216 30G Cube Terahertz Stone Crystal Square Thz Stones Sliver Quartz for Health Energy Reiki Hualing Decor Decor

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата Големина : 1015мм Тежина : 30g / 50g Природен кристал, се

DEN 491.20
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67