4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB

4K систем за резервна камера со 10,36 '' монитор и една микро SD картичка од 128 GB

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Поддржете го единечен/двоен/квадрат поделен поглед, можете да обрнете внимание на околната состојба на возење во исто време. За задниот дел, паркирањето, предната, страничната, левата, десната, десната, метежот и да се сврти сигналот. Паркинг лентата може да се отвори/затвори според вашите потреби, со што паркирањето е полесно. Поддржете го единечен/двоен/квадрат поделен поглед, можете да обрнете внимание на околната состојба на возење во исто време. Посебната точка е дека снимањето на DVR може да се задржи дури и ако го исклучиме мониторот. 【Повеќе корисни карактеристики】 IP69 Високо водоотпорна камера може да работи во -59 ° F до 176 ° F околина. Поддржува картичка до 256 GB TF. 【Апликација】 RV приколка Класа на кутија Камион Полу -приколка приколка за патувања приколка со коњи автобус автобус тешки тактори на кампер, петто тркало, најдобар пријател на Motor Home. Функција за пресликување.【Вграден DVR снимање видео и аудио】 Мониторот има вграден микрофон и вградени звучници, така што не се само визуелни, туку дури и аудитивни информации. Поддржува картичка до 256 GB TF. 【4 K 10,36-инчен дисплеј】 10,36-инчен екран на допир ни овозможува да набудуваме 100% од патот. 【Мулти-поглед и безбеден паркинг】 Лесно покријте ги слепите дамки со јасен преглед на агол од 170 °, 2 камери за заден преглед и 2 камери со страничен преглед. 【Вграден DVR снимање видео и аудио】 Мониторот има вграден микрофон и вградени звучници, така што не се само визуелни, туку дури и аудитивни информации. Функција за пресликување. 4 сплит екрани, 4 канали, 4 различни агли ни помагаат да добиеме преглед од 360 степени. Заградата за прилагодување со повеќе агол ви овозможува да ја монтирате на контролната табла или таванот на вашиот автомобил. Заградата за прилагодување со повеќе агол ви овозможува да ја монтирате на контролната табла или таванот на вашиот автомобил. За задниот дел, паркирањето, предната, страничната, левата, десната, десната, метежот и да се сврти сигналот. 【Повеќе корисни карактеристики】 IP69 Високо водоотпорна камера може да работи во -59 ° F до 176 ° F околина. 4 сплит екрани, 4 канали, 4 различни агли ни помагаат да добиеме преглед од 360 степени. 【4 K 10,36-инчен дисплеј】 10,36-инчен екран на допир ни овозможува да набудуваме 100% од патот. 【Мулти-поглед и безбеден паркинг】 Лесно покријте ги слепите дамки со јасен преглед на агол од 170 °, 2 камери за заден преглед и 2 камери со страничен преглед. Поголем екран за побезбедно возење. Посебната точка е дека снимањето на DVR може да се задржи дури и ако го исклучиме мониторот. Напредна DVR функција за снимање на јамка. Напредна DVR функција за снимање на јамка. Овој пакет за продажба во комплет содржи 1 10,36 '' Монитор на екранот на допир, 4 HD 1080p водоотпорни камери, 4 оригинални кабли за камера и микро SD картичка од 128 GB. 【4 K 10,36-инчен дисплеј】. 【4 K 10,36-инчен дисплеј】. Паркинг лентата може да се отвори/затвори според вашите потреби, со што паркирањето е полесно.

Избор на клиенти

Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко Свеж
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

DEN 2368.00
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил Свеж
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил

10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои �

DEN 3648.80
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер Свеж
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

Овој модул има режим на греење "H", C Стабилен : напон на напојување : DC630 V Тип на излез : Излез на реле 10А...

DEN 192.00
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно Свеж
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно

Електричен Производител : Уред за жици на ХабелКелис Земја на производство : Соединетите држави...

DEN 0.67
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу...

DEN 1.00
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен

Прекинувач за копче за притискање на копчето, 5 игла на 1 NO, 1 NC, одржуван, притиснете го, вклучено (продолж�

DEN 0.67
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали Свеж
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали

Конструкцијата Sensifit се заснова на концептот на удобно завиткување на вашето тело без пречки или размав

DEN 1291.20
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00