3 врзивно средство за прстен 1,5 инчи, тркалезен прстен со џебови, држи хартија 8,5 x 11, разновидни бои, 4 пакувања

3 врзивно средство за прстен 1,5 инчи, тркалезен прстен со џебови, држи хартија 8,5 x 11, разновидни бои, 4 пакувања

DEN 564.80

Свеж

Достапно.

Што добивате : 4 пакет (1 сина, 1 црвена, 1 виолетова, 1 зелена). Добар квалитет и заштеда на пари : изградено тешко за да се спротивстави на разделување на шевовите, го зголемува животот на врзивно средство. Обврзници за прстен од 1,5 инчи со двојни засилувачи држат до 350 парчиња стандардна постава за лисја, два чисти џебови за внатрешни работи и мали, лабави документи. Лесно прилагодување - Јасно преклопување на предниот и 'рбетот, можете да го прилагодите вашиот проект. Гаранција- 1 година за обезбедување на квалитет, ако нашите производи не се она што го сакате или не ги исполнуваат вашите очекувања, тогаш повратите за враќање се враќаат во секое време. Што добивате : 4 пакет (1 сина, 1 црвена, 1 виолетова, 1 зелена). Добар квалитет и заштеда на пари : изградено тешко за да се спротивстави на разделување на шевовите, го зголемува животот на врзивно средство. Обврзници за прстен од 1,5 инчи со двојни засилувачи држат до 350 парчиња стандардна постава за лисја, два чисти џебови за внатрешни работи и мали, лабави документи. Лесно прилагодување - Јасно преклопување на предниот и 'рбетот, можете да го прилагодите вашиот проект. Гаранција- 1 година за обезбедување на квалитет, ако нашите производи не се она што го сакате или не ги исполнуваат вашите очекувања, тогаш повратите за враќање се враќаат во секое време. Обидувачот за тркалезно прстен од 1,5 инчи може да има 350 листови хартија. 2 внатрешни џебови за релаксирачки чаршафи. Како да изберете врзивно средство за 3 -прстени Чекор 1 - Идентификувајте ја големината на вашата хартија (ова врзивно средство е погодно 8,5*11inch хартија) Чекор 2 - Одредете колку листови сакате во врзивно средство (врзивно средство за врзување од 1 инч може да има 225 листови) Чекор 3 - Одредете го стилот на врзивно средство (шарена, мала тежина и лесна за носење) Чекор 4- Изберете каде ќе го чувате вашиот врзивно средство (ова врзивно средство одлично за училиште/канцеларија/дом) Ние сме производител на канцелариски производи, можете да најдете 1/2/3 инчи врзива во нашата продавница.

Избор на клиенти

CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
Резервоар за предни сопирачки Qiilu за Suzuki SV650 03-09 SV1000S 03-07 GSX-R1000 2001-2008 Моторцикл сопирачки господар цилиндричен Свеж Попустот
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби Свеж
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco Светилката за покривот RC може

DEN 3.00
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка Свеж
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Фудбалска игра кор�

DEN 971.20
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати Свеж
1971 Топпс 690 Боб Моус Питсбург Пирати ПСА ПСА 7,00 Пирати

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1352.00
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
Природни фарми 6 пакувања - 8 мл - Амбер Бостон Пластични шишиња со спреј - Победски распрскувач на магла и капа за прашина Свеж Попустот
Widia GTD GT065003 Победа GT06 HP Tap, Plug Chamfer, десното намалување на раката, 4 флејти, M6 x 1, HSS-E-PM, TICN облога Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

Рутермакс рутер бит Карбид врзан, класичен предност формирајќи малку 11 / 4инчен дијаметар на секачот, до�

DEN 145.60
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100 Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100

Содржина на пакетот : 4пакет компатибилен CLI42 CLI42 CARTRIDGE ORLTRIDGE ORTIRGE Боја : жолта Компатибилни печатачи : Pixma PR

DEN 3.00
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
X-Dree 2 PCS Алатка за напојување Електричен планер Блејдс за N1900B (Cuchillas Eleéctricas de 2 Piezas Para Herramientas eleéctricas Свеж
X-Dree 2 PCS Алатка за напојување Електричен планер Блејдс за N1900B (Cuchillas Eleéctricas de 2 Piezas Para Herramientas eleéctricas

Име на производот : Сечило на електричен планер; Модел : За N1900 B Боја : сребрен тон; димензија : 82 x 28 x 3mm / 3.2

DEN 170.72