Шише со вода со слама музика изолирана вакуумска чаша од не'рѓосувачки челик 500 мл за училиште 7,5х2,7 во

Шише со вода со слама музика изолирана вакуумска чаша од не'рѓосувачки челик 500 мл за училиште 7,5х2,7 во

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден, така што може да носи различни типови пијалоци. - Сламата се појавува на притискање на копче, што го олеснува пиењето. Задебелениот дизајн на дното на патната кригла ја прави оваа чаша потрајна. Cup Thermos Cup усвојува дизајн со двојни wallидови, а внатрешната обвивка на внатрешниот резервоар додава процес на поплочување на бакар за да го подобри ефектот на изолацијата. - Шишето со вода Термос има рачка за носење, што е многу погодно за носење. Шарените отпечатоци ја прават криглата повеќе стилска и интересна. - Овој е совршен детски ден, Божиќен подарок за вашата ќерка, син, внука, внук, внук, внука. Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден, така што може да носи различни типови пијалоци. - Сламата се појавува на притискање на копче, што го олеснува пиењето. Задебелениот дизајн на дното на патната кригла ја прави оваа чаша потрајна. Cup Thermos Cup усвојува дизајн со двојни wallидови, а внатрешната обвивка на внатрешниот резервоар додава процес на поплочување на бакар за да го подобри ефектот на изолацијата. - Шишето со вода Термос има рачка за носење, што е многу погодно за носење. Шарените отпечатоци ја прават криглата повеќе стилска и интересна. - Овој е совршен детски ден, Божиќен подарок за вашата ќерка, син, внука, внук, внук, внука. ❤material : не'рѓосувачки челик - големина : 19x6.8cm/7,5x2,7 in. ❤ Тежина : 350g. ❤ Капацит : 16oz/500ml. -Материјал за не'рѓосувачки челик : Шишето со вода е изработено од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу издржлив.-кликнете на отворено : се отвора и се затвора со притискање на копче за лесно пиење. Задебелениот дизајн на дното на патната кригла ја прави оваа чаша потрајни. Производлив дизајн : Шишето со вода Термос има рачка за носење, што е многу погодно за носење. Шарените отпечатоци ја прават криглата повеќе стилска и интересна. Extибилен за : Дизајнот на лесни шишиња е полесен за носење, погоден за разни сцени, како што се пешачење, возење велосипед, трчање, кампување, риболов, на отворено, плажа, семејство, училиште, канцеларија, патување.

Избор на клиенти

Шише со вино и стакло од не'рѓосувачки челик изолирана вода шише со шише со чаша чаша чаша за топли и ладни пијалоци Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, ретро корпоративна шема на компас Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет Свеж
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолиран кригла кафе, акварел зајак од црвен цвет

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода Свеж
Манму каваи шише со вода симпатична сад за стомак чаша со чаша ракав со слама преносно слатко шише со вода

Ова е шише со стомак со голем капацитет од 700 мл Неговиот симпатичен изглед е погоден за жени и деца, а до�

DEN 1.67
Кригла за кафе, термос, чаша за патувања, кафеава кафе, изолирана кригла кафе, виножито loveубов е loveубов сиво срце Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење Свеж
Есбит Вакуумска Колба од Нерѓосувачки Челик Со Изолација Со Двоен Ѕид И Капак За Кригла За Пиење

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост Произведено Во Кина...

DEN 201.44