Полици за складирање на склопување на лисонзизи, решетки за складирање, полици за комунални услуги, решетки за прикажување на единици, полица за книги, полица за кн?

Полици за складирање на склопување на лисонзизи, решетки за складирање, полици за комунални услуги, решетки за прикажување на

DEN 4717.28

Свеж

Достапно.

✨ 【Полици за склопување на полиците за складирање】 Полиците за складирање на преклопување се карактеризираат со простор за складирање, а секој слој лист е перфориран што не е лесно да се акумулира прашина и вода. Рамките се склопуваат и се расплетуваат за неколку секунди, и преклопувајќи рамно за лесно складирање под креветот, зад врата или ставете го на аголот кога не се во употреба. ✨ 【Полици за складирање】 Цврстиот дизајн на решетката за складирање е доволно стабилен за да издржи тешки товари. Не зазема премногу место и создава повеќе дополнителен простор. Заштеда на простор и одржување на вашиот дом чист и уреден. ✨ 【Мултифункционална полица】 Оваа единица за преклопување на полици може да се користи буквално каде било како кујна, гаража, отворено и повеќе. Соврши за складирање на алатки, растенија, облека, книги и што било друго зазема простор дома или канцеларија. ✨ 【Тешка и цврста конструкција】 Оваа трајна решетка за складирање може да спречи корозија. ✨ 【Лесен за инсталирање】 Тенок дизајн за преклопување, лесен за складирање. ✨ 【Полици за склопување на полиците за складирање】 Полиците за складирање на преклопување се карактеризираат со простор за складирање, а секој слој лист е перфориран што не е лесно да се акумулира прашина и вода. Рамките се склопуваат и се расплетуваат за неколку секунди, и преклопувајќи рамно за лесно складирање под креветот, зад врата или ставете го на аголот кога не се во употреба. ✨ 【Полици за складирање】 Цврстиот дизајн на решетката за складирање е доволно стабилен за да издржи тешки товари. Не зазема премногу место и создава повеќе дополнителен простор. Заштеда на простор и одржување на вашиот дом чист и уреден. ✨ 【Мултифункционална полица】 Оваа единица за преклопување на полици може да се користи буквално каде било како кујна, гаража, отворено и повеќе. Соврши за складирање на алатки, растенија, облека, книги и што било друго зазема простор дома или канцеларија. ✨ 【Тешка и цврста конструкција】 Оваа трајна решетка за складирање може да спречи корозија. ✨ 【Лесен за инсталирање】 Тенок дизајн за преклопување, лесен за складирање. Полиците за складирање на склопување бесплатни единици за стоење на полиците за приказ на решетката на решетката Карактеристики : ⭐ секој слој лист е перфориран, што не е лесно да се акумулира прашина и вода - Цврстиот дизајн на решетката за складирање е доволно стабилен за да издржи тешки товари - не зафаќа премногу многу место и создава повеќе дополнителен простор за зачувување на просторот и одржување на вашиот дом чист и уреден ⭐ frame се склопува и се расплетува за неколку секунди, и преклопување на рамни спецификации : - Материјал : Дрво - Боја, дрво, Бело - Потребно е собрание : Да - Тежина на производот : 3 KG и над содржината на пакетот : Полиците за складирање (додатоци како што се украси на сликата не се вклучени).

Избор на клиенти

Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење Свеж
1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен Со Империјална Опрема За Готвење

1157 Апарат Светилка40w, 130v Компатибилен со Империјална Опрема За Готвење 90 Ден Производители Гаранција Ви

DEN 271.20
Овошје на еластичното дно на дното на мажите Свеж
Овошје на еластичното дно на дното на мажите

Поликонтон Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Овошје на еластичното дно џемпери на мажит�

DEN 239.84
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер Свеж
Колче за момчиња XS Hoody - Графички гејмер за руно пуловер

Машинско миење Издржлива ткаенина : Оваа џука на худи худи е лесна за одржување и издржлива, така што ваш

DEN 2.33
Оддел 56 Божиќ во градските зафатени градски тротоари Свеж
Оддел 56 Божиќ во градските зафатени градски тротоари

Оригинален селски додаток : Од одделот 56 Божиќ во серијалот во градот село Прецизно стокмено : направено

DEN 2.00
Augusta Sportswear Women staptionse 1355 Свеж
Augusta Sportswear Women staptionse 1355

100% полиестер Увезени Машинско миење Контрастна боја самоткаенина јака Vвратот Триаголен преден панел �

DEN 306.08
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж