60 парчиња жица конец Вметнува комплет за ракави за поправка на конец, метрички M3 M4 M4 m6 m8 m10 m12 челична обвивка замотана жица со хеликоил тип на завртки за поправка на ?

60 парчиња жица конец Вметнува комплет за ракави за поправка на конец, метрички M3 M4 M4 m6 m8 m10 m12 челична обвивка замотана

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

【Она што го добивате】 : Во овој сет, вклучува 7 големина на M3x10pcs, M4x10pcs, M5x10pcs, M6x10pcs, M8x10pcs, M10x5pcs, M12x5pcs вкупно 60 PCS жица за навртки за завртки кои се добро спакувани во пластична кутија. 【Висок квалитет】 : кој нуди добра отпорност на корозија, тие исто така имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација. Висока цврстина за долгогодишна услуга. Type Type Wire Type】 : Длабока нишка, не е лесна за маст, со одредена еластична, може да го направи товарот на конецот е повеќе рамномерна, да ја елиминира отстапувањето на завртката и завртката за завртки помеѓу теренот и типот на забот. 【Анти-лав и отпорни на абење】 : Свртката за завртки за заклучување од типот на заклучување може да ја заклучи завртката во дупката со навој, така што завртката не е лабава кога е подложена на вибрации на шок. 【Широка апликација】 : Идеално за поправка на опрема и ремонт. Сигурен во полињата за производство, како што се авијацијата, автомобилите, турбините со пареа, електронските комуникации, компјутерите, ламби, калапи, механичка опрема. 【Она што го добивате】 : Во овој сет, вклучува 7 големина на M3x10pcs, M4x10pcs, M5x10pcs, M6x10pcs, M8x10pcs, M10x5pcs, M12x5pcs вкупно 60 PCS жица за навртки за завртки кои се добро спакувани во пластична кутија. 【Висок квалитет】 : кој нуди добра отпорност на корозија, тие исто така имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација. Висока цврстина за долгогодишна услуга. Type Type Wire Type】 : Длабока нишка, не е лесна за маст, со одредена еластична, може да го направи товарот на конецот е повеќе рамномерна, да ја елиминира отстапувањето на завртката и завртката за завртки помеѓу теренот и типот на забот. 【Анти-лав и отпорни на абење】 : Свртката за завртки за заклучување од типот на заклучување може да ја заклучи завртката во дупката со навој, така што завртката не е лабава кога е подложена на вибрации на шок. 【Широка апликација】 : Идеално за поправка на опрема и ремонт. Сигурен во полињата за производство, како што се авијацијата, автомобилите, турбините со пареа, електронските комуникации, компјутерите, ламби, калапи, механичка опрема. Функција : 1. ракавот за завртка за завртки од типот на заклучување може да ја заклучи завртката во дупката со навој, така што завртката не е лабава кога е подложена на шок вибрации.2. Анти-лос. Особено за авионите и другите производи за кои се потребни високи коефициенти на осигурување.4.Конвентни и практични.5.употребени во различни материјали со мала јачина, кои можат да ја подобрат отпорноста на абење на врските на завртките и да се избегне оштетување на навој. Спецификација : Материјал : Не'рѓосувачки челик : Silversize : M3-M1210 PCS X M3 X0.5 X2 D Поправка на конец INSERT10 PCS X M4 X0.7 X2 D THERE REPAINT INSERT10 PCS X M5 X0.8 X2 D Поправка на конец INSERT10 PCS X M6 X1.0 X2 D THERE THREAM INSERT10 PCS10 PCS INSERT10 PCS10 PCS10 PCS10 PCS INSERT10 PCS10pcs . 75x2d Поправка на конец Вметнете пакет : Вметнување за поправка на нишка од 60 парчиња x.

Material: Stainless Steel
Color: silver
Size: M3-M12
10pcs x M3x0.5x2D Thread Repair Insert:
10pcs x M4x0.7x2D Thread Repair Insert:
10pcs x M5x0.8x2D Thread Repair Insert:
10pcs x M6x1.0x2D Thread Repair Insert:
10pcs x M8x1.25x2D Thread Repair Insert:
5pcs x M10x1.5x2D Thread Repair Insert:
5pcs x M12x1.75x2D Thread Repair Insert:
Package :
60pcs x Thread Repair Insert:

Избор на клиенти

FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60 Свеж
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60

Издржлива Ткаенина и Шиење Покажете ја вашата тимска гордост низ целиот дом Живописни Бои Отпорни На Из

DEN 2.67
Pzz Beach Women Fitness Heagings Јога капри панталони заклетва кои работат со велосипедизам за контрола на стомакот Свеж
Pzz Beach Women Fitness Heagings Јога капри панталони заклетва кои работат со велосипедизам за контрола на стомакот

100% полиестер Затворање на влечење ♡ [Материјал] Нашите јога панталони се изработени од врвен квалитет н

DEN 319.84
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо] Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо]

Памук, спандекс Затворање на влечење Погледнете подолу Дел за опис; За спецификации и детали за произво�

DEN 1.33
Адамс обред 4300-30-201-628 Електрифициран Deadlatch од челик јастреб Свеж
Адамс обред 4300-30-201-628 Електрифициран Deadlatch од челик јастреб

Одделение1 ANSI / BHMA тип E8231, челична конструкција Влегување преку клучен цилиндер на монтажа или елемент з

DEN 0.67
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер Свеж
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер

17" ★ ━━━━━━━━━━ ❥ Што Добивате : 1xwomenени Topssizeusukeubustsleevelungths61036105cm / 4.46 "① Должина : 66см / 25.59" ★ ━━━━━�

DEN 3.00
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча Свеж
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

DEN 398.24
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање Свеж
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање

ЗАШТИТА ОД ПРЕКУМЕРНА СТРУЈА 5А : модулот за сензор ЗА заштита ОД прекумерна струја 5А користи тековен тр

DEN 1411.20
Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста Свеж
Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста

Сецифитивно дизајниран за Mac Book 12 in Овозможува пристап до сите ваши важни приклучоци и погони, додека го

DEN 0.67
Систем за набудување на сензорот за притисок на гумите LYQFFF TPMS 42607 48010, за Toyota Avalon Camry RAV4 Tacoma Land Cruiser, Свеж
Систем за набудување на сензорот за притисок на гумите LYQFFF TPMS 42607 48010, за Toyota Avalon Camry RAV4 Tacoma Land Cruiser,

Сензорот за автомобили TPMS е изработен од премиум пластичен и метален материјал, здрав, не е лесен за ста�

DEN 1.00
Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија Свеж
Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и н�

DEN 279.84
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи Свеж
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 3.00