Аманаоте 20мм Внатрешен дијаметар на дупки со мат црни очни капаци со мијалник за миење садови од 30 сетови

Аманаоте 20мм Внатрешен дијаметар на дупки со мат црни очни капаци со мијалник за миење садови од 30 сетови

DEN 71.84

Свеж

Достапно.

Внатрешен дијаметар на дупката : 20мм, висина : 8мм, горната глава : 33мм. Употреби на производи : за правење чанта или торби и така натаму. Овој гримци за очи е одличен начин да ги разубавите сите ваши многу проекти. Секој сет вклучува по еден очен и еден мијалник. Во мојата продавница има секакви видови на големини и очни капаци. Внатрешен дијаметар на дупката : 20мм, висина : 8мм, горната глава : 33мм. Употреби на производи : за правење чанта или торби и така натаму. Овој гримци за очи е одличен начин да ги разубавите сите ваши многу проекти. Секој сет вклучува по еден очен и еден мијалник. Во мојата продавница има секакви видови на големини и очни капаци. Материјал : Метал. Овие се најпопуларните типови на очни капаци идеални за кожен занает.

Избор на клиенти

RTR_SJHTRA 100 парчиња бело притискање на винил крајни капачиња - се вклопуваат 3/4 прачка - гумени капачиња 1/2 ht Свеж
RTR_SJHTRA 100 парчиња бело притискање на винил крајни капачиња - се вклопуваат 3/4 прачка - гумени капачиња 1/2 ht

Внатрешен дијаметар 1 / 8 " За дијаметар на дупката на панелот 1" За дебелина на панелот 1 / 4 " Севкупна дебел

DEN 2.33
Cosmas® 50203Orb масло ја нанесува бронзата 2-1/2 Две парче цинк биро Громет - 3 целосен дијаметар Свеж
Cosmas® 50203Orb масло ја нанесува бронзата 2-1/2 Две парче цинк биро Громет - 3 целосен дијаметар

Висококвалитетно масло ја нанесуваат бронзената завршница Материјал : цинк (метал) Се вклопува во дупка

DEN 1.67
Занаетчиски 1,5 инчи ID Громити со алуминиум со алуминиум за завеси за завеса, тарп, винил 10 пакет Свеж
Занаетчиски 1,5 инчи ID Громити со алуминиум со алуминиум за завеси за завеса, тарп, винил 10 пакет

Внатрешен дијаметар (лична карта) : 1,5 "(37мм) Дијаметар на прирабница : 2 1 / 8" (54 мм) Должина на вратот : 7 / 16 “(

DEN 1.33
Фросна чиста торба за купување на меко -топа 16 x 6 x 12 од модерни тела на продавници Свеж
Фросна чиста торба за купување на меко -топа 16 x 6 x 12 од модерни тела на продавници

Квалитетно производство Овие тешки пластични кеси се совршени за пакување торби за подароци или трендо

DEN 0.67
Gr5 титаниум мијалник титаниум рамен мијалник Свеж
Gr5 титаниум мијалник титаниум рамен мијалник

Материјал : Титаниум gr5 ti6al4v 5 парчиња од секој сет Мала тежина, голема јачина, отпорност на корозија, трка

DEN 1000.00
100 пакувања 12 14 16 мерач Snap Bushing Firewall Doad Plug Wire Electric SB16 Свеж
100 пакувања 12 14 16 мерач Snap Bushing Firewall Doad Plug Wire Electric SB16

(100) Пакет со прицврстувачи на грмушки 12,14,16,18,20,22 мерачки жица прицврстувачи (100) Пакет со прицврстувачи н�

DEN 0.67
Громити, 8 црна оксид обложена месинг, тешка валана раб, 1 3/32 инчен дупка, сет од 12 парчиња Свеж
Громити, 8 црна оксид обложена месинг, тешка валана раб, 1 3/32 инчен дупка, сет од 12 парчиња

Валани рабници за поттикнување на 12 парчиња сет #8 Тешка градба на месинг Откако ќе ја поставите дупката

DEN 0.33
Бусингот подели 0,437 ПВЦ црно Свеж
Бусингот подели 0,437 ПВЦ црно

Бусингот, типот на Громет : Бушинг, Сплит, за употреба со / сродни производи : кабел, жици, дебелина на пан

DEN 312.00