3 пакувања од 7 инчи дрвени фиоки за кабинети - рачки од дрво за фиоки за гардероба за гардероба - рачки за кујнски мебел

3 пакувања од 7 инчи дрвени фиоки за кабинети - рачки од дрво за фиоки за гардероба за гардероба - рачки за кујнски мебел

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Рачки со цврсто дрво. Направено од 100% даб. Површината на влечењето е совршено изшкуркана и обложена со природно масло. Маслото ја штити површината од загадување и ја зачувува природната текстура на дрво. Без разлика дали ви требаат одлични рачки од дрвени кујнски кабинети, дрвени повлекувања, дрвени влечења за врати за гардероба, за маси во кревет, за врати од кабинетот или рачка за фиоки од дрво - овие рачки ќе го украсуваат секој мебел. Loveе го сакате модерен, но сепак природен изглед на нашиот производ. Димензии : Целосен леќа : 7 ", Центар за дупки : 5", ширина : 3/4 ", висина : 3/4". Секоја од влечењата доаѓа со завртки за инсталација (M4, L25 mm). Може да се инсталира на површината 0,6-0,8 "(15-20мм) дебелина. Ние го контролираме секој производ-благодарение на ова, постигнавме високо ниво на квалитет за сите елементи на нашите производи. Ние се грижиме за нашите клиенти Ако имате какви било прашања, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме. Забележете дека се должи на варијацијата на поставките за компјутерски прикажувања и затоа што дрвото е природен материјал, боите што ги гледате на вашиот монитор може да се разликуваат од вистинската ставка. Кабинетот на цврсто дрво handles. Made of 100% oak. The surface of the pull is perfectly sanded and coated with natural oil. Oil protects the surface from pollution and preserves the natural texture of wood. Whether you need a great wooden kitchen cabinet handles, wooden dresser pulls, Дрво влечење за вратите на гардероба, за маси во кревет, за вратите од кабинетот или рачката на фиоките од дрво - овие рачки ќе украсат секој мебел. Willе го сакате модерен, но сепак природен изглед на нашиот производ. Димензии : Целосен леќа : 7 ", Центар за дупки : 5", Ширина : 3/4 ", висина : 3/4". Секоја од влечењата доаѓа со завртки за инсталација (M4, L25 mm). Може да се инсталира на површината 0,6-0,8 "(15-20мм) дебелина. Ние го контролираме секој производ-благодарение на ова, постигнавме високо ниво на квалитет за сите елементи на нашите производи. Ние се грижиме за нашите клиенти Ако имате какви било прашања, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме. Забележете, дека се должи на варијацијата на поставките за компјутерски прикажувања и затоа што дрвото е природен материјал, боите што ги гледате на вашиот монитор може да се разликуваат од вистинската ставка. , 1 пакет, сет од 3, сет од 5, 7 инчи целосен леќа (центар од 5 инчи). Материјал : дабово дрво. Овие производи се направени од квалитетни природни материјали. Површината на рачката е совршено изшкуркана и обложена со природно масло . Маслото ја штити површината од загадувањето и ја зачувува природната текстура на дрво. Рачките со цврсто дрво се идеални за секој мебел : рачки од дрво за кујнски ормани за дрвени кабинети Рачки дрвени фиоки за дрвени фиоки влечат дрвени фустани влече дрвена рачка за плакарот, гардероба, кабинет за складирање врати.

Избор на клиенти

Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031 Свеж
Amerdeco 10 пакувања мат црни ножеви копчиња за кујнски кабинети влече за фиоки за фиоки, шкаф и гардероба zh0031

120 дена по гаранција по продажбата : Amerdeco е посветена да донесе високо квалитетни рачки на нашите клиент�

DEN 1.67
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел Свеж
Врвните копчиња TK806PN SEREEN COLLECTION 8-13/16 Кара влечење, полиран никел

Центар до центар : 813 / 16 "(224мм) Севкупна должина : 97 / 16" (240мм) Ширина : 3 / 8 "(10 mm) Проекција : 13 / 8" (35 mm) Традицио�

DEN 240.00
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба меч дијамант Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба меч дијамант

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

DEN 1.00
Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња Свеж
Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња

Минималистички мат црн изглед Фрлен од мулти слој процес Убави заоблени линии Удобен зафат Елегантните

DEN 207.84
Повлеки за фиоки за замав со пакет Ulifestar 6, центри за дупки од 3,86 спуштаат кауција за повлекување рачка за кауција за Свеж
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “ Свеж
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “

Прекрасно масло го нанесуваат бронзениот кабинет хардвер Завршувањето покажува навестување на бакарн�

DEN 2.00
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои Свеж
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои

Добредојдовте на On Line Party Center !!! Забавата започнува овде! Бело рустикално копче за птичји метално влечењ�

DEN 288.00
Емтек 86272US19 ЕМТ патека Повлечете Свеж
Емтек 86272US19 ЕМТ патека Повлечете

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 5.0 " Ширина на пакетот : 5.0" Висина на пакетот : 5.0

DEN 1.33
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за сонце за сонце леопард Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за сонце за сонце леопард

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

DEN 0.33
Tsnamay 6.34inch црна пролет оптоварена рачка со тешка рачка за куќиште со алатки со монтирана површина од гума за зафат Свеж
Utysty 4 пакувања за стапчиња за стапчиња за влечење на кабинетите на вратите влегуваат наоколу мебел копче само-лепење на шкафови Свеж Попустот
Cosmas 25 пакет 5236sn Сатен никел современ кабинет хардвер рачка Повлечете - 3-1/2 Центри за инчни дупки Свеж
Cosmas 25 пакет 5236sn Сатен никел современ кабинет хардвер рачка Повлечете - 3-1/2 Центри за инчни дупки

Заврши со висок квалитет на сатен никел Центри за дупка / растојание : 31 / 2 "(89мм) Целокупната должина : 43 / 4

DEN 2.00