Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак

Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак

DEN 193.60

Свеж

Достапно.

Комплет за инсталација на стерео дизајниран да одговара на секое стандардно радио висок 4 ”. Направено од највисок квалитет на ABS пластика за оригинално фабричко вклопување и финиш. Вклучува загради и хардверски делови потребни со детални упатства за инсталација. Број за технологија за поддршка е достапен за помош за инсталација 7 дена во неделата. Погледнете го упатството за апликација за возило за специфични апликации за возила (продадено одделно). 40-CR10 (продадено одделно). Комплет за инсталирање. Комплет за инсталација на стерео дизајниран да одговара на секое стандардно радио висок 4 ”. Направено од највисок квалитет на ABS пластика за оригинално фабричко вклопување и финиш. Вклучува загради и хардверски делови потребни со детални упатства за инсталација. Број за технологија за поддршка е достапен за помош за инсталација 7 дена во неделата. Погледнете го упатството за апликација за возило за специфични апликации за возила (продадено одделно). 40-CR10 (продадено одделно). Комплет за инсталирање. Овој комплет за стерео инсталација е дизајниран за да ви помогне да инсталирате радио 4 ”високи (двоен-Дин) радио во оригиналната табла за возила. Овој комплет за цртичка помага да се направи замена на радиото едноставна и е дизајнирана да одговара на оригиналниот изглед и чувство на контролната табла на возилото. Инсталирањето на радио за задниот дел може да го надоградува квалитетот на звукот и да обезбеди дополнителни карактеристики што оригиналниот фабрика радио не може да ги понуди, но бара овој комплет за цртичка да го направи тоа.

Избор на клиенти

Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord Свеж
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

ДвоенДин Радио одредба Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN За Honda Accord 200307 возила Адаптер за антен�

DEN 1.67
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier Свеж
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 19952004 година, Понтијак Сонце оган Адаптира 5 1 / 4 или 6 1 / 2 звучник на �

DEN 849.60
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул Свеж Попустот
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка Двоен Дин радио одредба...

DEN 199.84
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015 Свеж
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015

Поддржете безжична воздушна игра за i Phone Поврзете го вашиот телефон со вашиот автомобил Екранвашите ап�

DEN 0.67
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса Свеж
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса

Тип на производ : Електроника за автомобили Димензии на пакетот : 4.572 L x 14.732 W x 22.098 H (сантиметри)...

DEN 287.84