Продолжува шест монитори на монитори со шестнасочна биро, пролетна рака

Продолжува шест монитори на монитори со шестнасочна биро, пролетна рака

DEN 420.80

Свеж

Достапно.

Поставете го вашиот дисплеј за максимална ергономска удобност за олеснување на напрегањето на очите, вратот и грбот. Тешката стегалка и основата за монтирање на Громот обезбедуваат поголема стабилност на прикажување и рака. Опсегот на прилагодување на висината е максимум на пазарот : 17,7 "(450мм) динамички, или, 70 ° нагоре и 50 ° надолу. Брза дијаметар на дупката за монтирање : 0,4" - 2,36 "(10 - 60 мм). Поставете го вашиот дисплеј за максимален ергономски удобност за олеснување на напрегањето на очите, вратот и грбот. Тешката прицврстувачка и основата на Громот обезбедува поголема стабилност на дисплејот и раката. Опсегот на прилагодување на висината е максимум на пазарот : 17,7 "(450мм) динамично, или, 70 ° нагоре и 50 ° надолу. Брз дијаметар на дупката за монтирање : 0,4 " - 2,36" (10 - 60 мм). Со две оружја за продолжување на стилот на заклучување, и шест целосно прилагодливи пролетни раце и вградено управување со кабел, DM-S6 SWPY5 им овозможува на корисниците да извлечат најголем дел од работниот простор. Ова е Paramount Solution за максимална флексибилност на гледање на корисникот. Конструиран со висококвалитетен алуминиум за да обезбеди години на продуктивност. Подигнете, спуштете, тава и навалување или преместете го секој монитор поблиску или подалеку независно за неспоредлива слобода на распоред. Ротирајте 90 степени и вртете се 360 степени на секоја рака. Потребно е динамично решение за студиа, напредни поставки за канцеларии, безбедносни системи или каде било флексибилно поставување на тројно лебдечки монитор.

Избор на клиенти

Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван...

DEN 3.33