Писмо „Е“ - Комплет за вкрстено бод luca -s

Писмо „Е“ - Комплет за вкрстено бод luca -s

DEN 1361.60

Свеж

Достапно.

Преброен комплет за вкрстено бод. Теми : сидро. Платно : Звеигарт. Вклучени упатства. Бренд : Лука-С. Преброен комплет за вкрстено бод. Теми : сидро. Платно : Звеигарт. Вклучени упатства. Бренд : Лука-С. Преброен комплет за вкрстено бод.

Избор на клиенти

Преброен вкрстен бод комплет букет од цвеќиња luca-s B2348 Големина: 19x24.5cm/7,5 x 10 Сина виолетова мртва животна цветна Свеж
Иглави самовила (クロス キット) Свеж
Иглави самовила (クロス キット)

LUCAS B1116 Fairy Inglewoman Cross Stitch комплет, памук, мултиколур, 29 x 19,5 см Уметнички занаетчиски комплет Разнобојно...

DEN 380.80
Пратеник Студија пластично платно платно го брои комплетот за вкрстено бод лето. Магнети SR-579, разнобојни Свеж
Пратеник Студија пластично платно платно го брои комплетот за вкрстено бод лето. Магнети SR-579, разнобојни

Комплетот за вкрстени бод на MP Studia Cross е совршен за креативни лица можете да направите уникатен магнет з

DEN 3.33
Везењето се броеше комплет за вкрстено бод, Charivna MIT 523 Икона Слика на нашата дама Поддршка на смирената 19.5x24,5 см Свеж
Везењето се броеше комплет за вкрстено бод, Charivna MIT 523 Икона Слика на нашата дама Поддршка на смирената 19.5x24,5 см

Производители Шаривна МИТ Големина : 19.5x24,5 cm / 7.48x9,45 in Производители на везови на аспекти Чаривна Мит тк�

DEN 1184.00
Виножито змеј со брадавици преброени вкрстени бод за украс Мил Хил 2000 пролетен букет MHDF4 Свеж
Виножито змеј со брадавици преброени вкрстени бод за украс Мил Хил 2000 пролетен букет MHDF4

Комплетот ги вклучува сите мониста на Мил Хил стакло, богатства на Мил Хил, перфорирана хартија на Мил Х�

DEN 209.60
Ланарт крст бод, Робин Свеж
Ланарт крст бод, Робин

Занаетчиски материјали Ланарт е производител на висококвалитетен преброен крос бод комплет е познат п�

DEN 2.67
Марусиска рерна Алис утрото броеше вкрстено бод комплет 20x20cm Свеж
Марусиска рерна Алис утрото броеше вкрстено бод комплет 20x20cm

Број на производителот : 871 Број на производителот : 871 Комплет за вкрстена бод на рерна „Алис утро“ 20 x 20

DEN 209.60
Благослов се брои комплет за вкрстено бод Свеж
Благослов се брои комплет за вкрстено бод

Преброен вкрстен бод Одговара на стандардна големина 5 инчи со рамка од 7 инчи без душек Божиќен дизајн н

DEN 220.48
Јанлин 14 брои антички комплет за бод за бод за шиење, 12 од 12-инчи Свеж
Јанлин 14 брои антички комплет за бод за бод за шиење, 12 од 12-инчи

Направени во Соединетите држави Должината на пакетот е 1,27 сантиметри Висината на пакетот е 27,94 сантимет

DEN 3.00
Преброен образец за вкрстени бод на Марусија Линднер пролет ABC 054 Свеж
Преброен образец за вкрстени бод на Марусија Линднер пролет ABC 054

Број на производителот : 054 Број на производителот : 054 Шаблон за вкрстено бод на Линднер „Пролет АБЦ“, 054

DEN 3.33
Иглиот на игличка, обоена платно, броеше вкрстено бод таписерија Гобелин - село. 24 x30 10.532 од Гобелинл Свеж
Иглиот на игличка, обоена платно, броеше вкрстено бод таписерија Гобелин - село. 24 x30 10.532 од Гобелинл

Направено во ЕУ (Грција) на 100% памучно платно од пенелопе Димензии : 24 "x30" 60x75cm целосна големина Платно : а�

DEN 1.67
Список за проверка на Лукас-С Дедо Мраз сметаше комплет за вкрстено бод Свеж
Список за проверка на Лукас-С Дедо Мраз сметаше комплет за вкрстено бод

Комплет за вкрстени бод на Лукас, памук, разнобоен, 30 x 41 см Уметнички занаетчиски комплет Разнобојно 30 x 4

DEN 2.33
Орхидеа - комплет за вкрстено бод за перници - кучиња - печатено платно - 4,5 брои - за возрасни - 9538 Свеж
Орхидеа - комплет за вкрстено бод за перници - кучиња - печатено платно - 4,5 брои - за возрасни - 9538

Дизајн : Откријте ги најубавите дизајни преку комплетите за везови од Орхидеа Сега можете лесно да напр�

DEN 2.00
Ланарт Марџолеин Бастин го брои комплетот за вкрстено бод - хранење со птици Свеж
Ланарт Марџолеин Бастин го брои комплетот за вкрстено бод - хранење со птици

Комплет за вкрстени бод 27 брои Завршена големина : 12,5 x 15,5 см Комплет за вкрстени бод 27 брои Завршена голе

DEN 262.56
Комплет за вкрстено бод Лука -С - Градина гнездење Свеж
Комплет за вкрстено бод Лука -С - Градина гнездење

Преброен комплет за вкрстено бод Бои : 46 Големина : 14.83x11.11 во или 38х28 см Теми : сидро Ткаенина : Zweigart Aida 18 Ct..

DEN 809.60
Иглички точки насликано платно за крстосница таписерија комплет Гобелин - зима. 16 x20 по колекција d'art 10516 Свеж
Иглички точки насликано платно за крстосница таписерија комплет Гобелин - зима. 16 x20 по колекција d'art 10516

Направено во ЕУ (Кипар) на 100% памук Димензии : 40x50cm (16 "x20") целосна големина, 30x40cm (12 "x16") големина на дизајн...

DEN 1.67
Inglpoint насликано платно таписерија Гобелин - начин на живот. 18 x24 од Гобелин Л 14.861 Свеж
Inglpoint насликано платно таписерија Гобелин - начин на живот. 18 x24 од Гобелин Л 14.861

Направено во ЕУ (Грција) на 100% памучно платно од пенелопе Димензии : 18 "x24" 46x60cm целосна големина, 14 "x20" 36x50cm

DEN 3.00
Пермин 90-9587 броеше вкрстен бод комплет бел macaw 50 x 50 см Свеж
Пермин 90-9587 броеше вкрстен бод комплет бел macaw 50 x 50 см

Број на производителот : 909587 Број на производителот : 909587 Пермин броеше комплет за вкрстено бод Белиот м

DEN 3.33
Loungefly Stitch Shoppe Disney Nightmare Пред Божиќ: Вечно твое песочно здолниште, 3хл Свеж
Loungefly Stitch Shoppe Disney Nightmare Пред Божиќ: Вечно твое песочно здолниште, 3хл

88% памук, 12% спандекс Stitch Shoppe by Loungefly Disney Nightmare пред Божиќ : Вечно твое „Сенди“ здолниште, 3хл Stitch Shoppe by Loungef

DEN 1.67
Gebelin l иглички насликани платно таписерии гобелински цвеќиња. 42.504 л Свеж
Gebelin l иглички насликани платно таписерии гобелински цвеќиња. 42.504 л

Направено во ЕУ (Грција) на 100% памучно платно од пенелопе Димензии : 10 "x 16" (25см x 40см) целосна големина, 8 "x 1

DEN 2.33
Монарх Хоризонс - Море школки - комплет за свеќи - Десиран од Роџер В. Реинарди - 14 x 14 Свеж
Монарх Хоризонс - Море школки - комплет за свеќи - Десиран од Роџер В. Реинарди - 14 x 14

свеќи Дизајнирано од Роџер В Реинарди Произведено во 1983 година Големината на рамката е 14 инчи за 14 инчи �

DEN 2.67
Риолис Целото срце броеше вкрстено бод-комплет-4,5 x4.5 25 брои Свеж
Риолис Целото срце броеше вкрстено бод-комплет-4,5 x4.5 25 брои

Изразете ја својата loveубов кон уметноста и занаетите со овие прекрасни комплети за вкрстени бод Компле�

DEN 127.84
Thethy Threads Cross Stitch комплет - цути на орхидеи Свеж
Thethy Threads Cross Stitch комплет - цути на орхидеи

Големина на дизајнот : 36 x 24см Вашиот комплет содржи; 14 брои крем zweigart aida Предсортиран заглавен памук, иг�

DEN 0.33
Свилерката на риолис се брои комплет за вкрстено бод 20x20cm Свеж
Свилерката на риолис се брои комплет за вкрстено бод 20x20cm

Број на производителот : 2027 Број на производителот : 2027 година Содржина : Zweigart AIDA 16 ленена рачна ткаенина

DEN 3.00
Ева Роуз Стенд Крст Стич сет Марија сметаше шема 29 x 39 см Свеж
Ева Роуз Стенд Крст Стич сет Марија сметаше шема 29 x 39 см

Број на производителот : 12738 Број на производителот : 12738 Комплет за вкрстена бод на Ева Роуз со Мери со бр

DEN 1053.60
Зимски празник со брадавици преброени вкрстени бод за украси Мил Хил 2020 Зимски празник MH182032 Свеж
Зимски празник со брадавици преброени вкрстени бод за украси Мил Хил 2020 Зимски празник MH182032

Комплетот ги вклучува сите мониста на Мил Хил стакло, богатства на Мил Хил, Мил Хил насликана перфориран

DEN 1.33