Сончеви наводнување конзерви, светла, соларни фенери со големи димензии на отворено водоотпорна висечка самовила, DIY железен метален двор уметност соларни надворе

Сончеви наводнување конзерви, светла, соларни фенери со големи димензии на отворено водоотпорна висечка самовила, DIY железен

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Топлото бело микорот LED диоди се налетани на деликатна бакарна жица - најмало ќе донесе движење, додавајќи на маѓепсаноста. Ова наводнување може да светне може да донесе романтична и мистериозна атмосфера до вашата градина. Наводнувањето може да ја попрсне вашата градина со светлина-создадете уникатен фокус во вашата градина по темнината со ослободување на најсвети светла. Топлото бело микорот LED диоди се налетани на деликатна бакарна жица - најмало ќе донесе движење, додавајќи на маѓепсаноста. Преклопните подвижни уши се резервирани за дупката за излез на вода, која може да се расклопи и фиксира со конусниот дел од главата за туширање. Соларни светла на отворено градина - Ставете ги овие светло за декорација на уметноста на кое било место во градината, во текот на денот, сончевата подлога може да ја апсорбира енергијата. Ви благодариме за вашето разбирање. Вклучете го копчето за светло, може да светне ноќе. Водата може да излезе од најнискиот дел од котел (дно и околу вратот) за да спречи да се акумулира вода во котел во дождливите денови; Линијата на ламбата е 7 жици, секоја содржи 7 ламбички мониста, а растојанието помеѓу секоја ламба е 10 см; целокупната висина на пол е 78 см, со дизајн на завртки со три секции; Детали за производот : Материјал : Должина на штандот на железо : Котел од 78 см. Светлата низ металните чаршафи со шуплина се неочекувани убави, но ноќе ви носи фантастично чувство во вашата градина, внатрешен двор, тревник и двор. Вклучете го копчето за светло, може да светне ноќе. Совршена декорација -Сончевото наводнување може да се запали со шупливи метални обрасци и самовила светла, сјае како starsвезди, толку убави што можете да уживате во сонот како чувство во градината, внатрешен двор, тревник и двор ноќе.

Избор на клиенти

Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти

Audiobahn ALD28 X, 2 канален возач со високи перформанси на линијата, максимален излезен напон 8 волти, THD : 0,005%, ко

DEN 0.67
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
Zgmaxcl DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба Сити Ноќен поглед ГЕМ ДОГОВОР 31,5 x 23,6inch Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Цртан филм за табела за прилагодување на табелата со низок бучава вентилатор за вентилатор за симпатична зелена L Свеж