Weojeviy Pro Power Saive

Weojeviy Pro Power Saive

DEN 737.60

Свеж

Достапно.

Функција : 1. Погоден за куќи, станови, станови, паркинзи, ресторани, хотели, канцеларии, мали фабрики. Главна апликација : Функцијата на кутијата за заштеда на електрична енергија е да се стабилизира напонот, да се балансира струјата и заштитата на пренапони за да се избегне неефикасно трошење на електрична енергија. 【Ниска потрошувачка на енергија - уредите за заштеда на електрична енергија Weojevy не трошат скоро никаква енергија и не го зголемуваат товарот на сметките за електрична енергија. 【Приклучете и пуштете】 Само вклучете ја кутијата за заштеда на напојување во излезот за напојување, светлото на зелениот индикатор ќе биде вклучено, поврзете го уредот со кутијата за заштеда на напојување и започнете да работите. 【Ефикасно и заштеда на енергија】 Weojevy Pro Appliance Saver го стабилизира напонот, ја балансира струјата и заштитата на пренапони за да се избегне неефикасно трошење на електрична енергија. Колку подолго се користи, толку е подобар ефектот. Спречете ги уредите од прегревање за време на нормалното работење под номинално оптоварување и ефикасно заштедете енергија, до 20% -35% за тешки оптоварувања. 【Широка апликација】 Заштеда на енергија е погодна за климатизери, машини за перење, фрижидери, пумпи за вода, индукциски шпорети, електрични котли.

Item Type: Power Saver
Material: ABS
Operating Voltage: AC 110-240V
Rated Frequency: 50-60Hz
Payload: 28000W
Package List:
4 x Power Saver1 x Instruction:

Избор на клиенти

[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00
Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33