Anyufei завртки и ореви M3 M4 M4 M6 M8 M10 T Блок квадратни ореви Т-патека лизгачки чекан на орев за прицврстувач Алуминиумски профил 2020 3030 4040 4545

Anyufei завртки и ореви M3 M4 M4 M6 M8 M10 T Блок квадратни ореви Т-патека лизгачки чекан на орев за прицврстувач Алуминиумски

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Овие завртки и ореви се совршени за домашни и индустриски апликации на отворено. Снабдувања на DIY : Метал. M3 M4 M4 M6 M8 M10 T Блок квадратни ореви Т-патека лизгачки чекан Орев за прицврстувач Алуминиумски профил 2020 3030 4040 4545. Овие завртки и ореви се совршени за домашни и индустриски апликации на отворено. Снабдувања на DIY : Метал. M3 M4 M4 M6 M8 M10 T Блок квадратни ореви Т-патека лизгачки чекан Орев за прицврстувач Алуминиумски профил 2020 3030 4040 4545. Ве молиме, забележете : Слика исто како и референца. За Европски стандард 20 серии 30 серии 40 серии 45 серии Алуминиумски профилмодел Големина : M3 M4 M4 M6 M8 M10 Please Проверете која големина и количината што ви треба. Забелешка : 30-те серии е никел позлата, серијата 20/40/45 се обложени со цинк. После горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : 1. Ве молиме, дозволете грешки од 1-3мм предизвикани од рачно мерење. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да активирате.2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме разберете.

Избор на клиенти

Лолаа орев заробени ореви четири мебел од мебел од орев за вметнување на цинк од дрво Свеж
Лолаа орев заробени ореви четири мебел од мебел од орев за вметнување на цинк од дрво

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба ✔ висок квалитет Изработено со висококвалитет�

DEN 2.67
Т-ореви 304 Вметнати од навој од не'рѓосувачки челик Вметнете четири постепени слепи ореви за дрво М6 Свеж
Т-ореви 304 Вметнати од навој од не'рѓосувачки челик Вметнете четири постепени слепи ореви за дрво М6

Висококвалитет 4 4 орев Торев Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Лесно за инсталирање : 4 prongs обезбедуваат

DEN 1401.60
X-Ree 1/4-инчен женски конец 12мм висина со целосна навојна t-он 100 парчиња (Rosca hembra de 1/4 'tuerca t roscada completa Свеж
X-Ree 1/4-инчен женски конец 12мм висина со целосна навојна t-он 100 парчиња (Rosca hembra de 1/4 'tuerca t roscada completa

Име на производот : Торев; Содржина на пакет : 100 (+ / 2%) компјутери X Tорев Главна боја : Сребрена сина боја; �

DEN 1174.40
uxcell Ролна-Во Пролетта M6 T Орев, Се Тркалаат Топката Еластични Ореви За 2020 Серија Алуминиум Истиснување Профил за 6mm T Свеж
X-Gree M10x37x2.5mm јаглероден челик зина обложен тркалезен основен за завртки за навртки 10 парчиња (M10x37x2.5 mm acero al Свеж
X-Gree M10x37x2.5mm јаглероден челик зина обложен тркалезен основен за завртки за навртки 10 парчиња (M10x37x2.5 mm acero al

Име на производот : ТЕЕ Орев; Содржина на пакетот : 10 парчиња x tee орев Материјал : јаглероден челик; Главна

DEN 1.00
X-Dree 25pcs M8 Пластична обвивка Обични канали за канали за Unistrut B-line (Tuercas de Canal liso de cubierta plástica de Свеж
X-Dree 25pcs M8 Пластична обвивка Обични канали за канали за Unistrut B-line (Tuercas de Canal liso de cubierta plástica de

Одделение : 4,8; Големина на пластична обвивка : 48 x 29 x 15mm / 1.9 '' x 1 '' x 0,6 '' (l*w*t) Големина на канали : 35 x 19 x 6mm / 1

DEN 3.33
Ajith t лизгање орев цинк или никел-позлатен јаглероден челик фастер орев Свеж
Ajith t лизгање орев цинк или никел-позлатен јаглероден челик фастер орев

❤ Тие исто така имаат длабока и остра нишка со рамномерна сила, нема да се лизгаат за време на ротирање Nu

DEN 3.00
Tee Орев , 90pcs јаглероден челик M3 M4 M4 M6 M8 Четири издлабени Т ореви слепи инсерти на навој со навој со кутија за мебел Свеж
Хардверски ореви на Мабек Четири канџи орев Т-орев слеп вметнат вметнат Т-орев за хардвер за мебел од дрво Свеж
Хардверски ореви на Мабек Четири канџи орев Т-орев слеп вметнат вметнат Т-орев за хардвер за мебел од дрво

✯ истрог и издржлив ✔ Побавете ја вашата инсталација полесна и побрза Threads се остри, чисти, точни и без з

DEN 0.33
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици Свеж
1/4-20x7/16 T-ореви 6 челични челици

На располагање се достапни паузи на цената на волуменот Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспе

DEN 748.80