Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 21.400 lb, јаглероден челик, големина на нишка од прачка М8

Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 21.400 lb, јаглероден челик, големина на нишка од прачка М8

DEN 1284.80

Свеж

Достапно.

Предмет : Пролет на гас. Тип : Азот со тешки работи. Материјал : Јаглероден челик. Сила : 21, 400 lb. Големина на низата на прачка : M8. Предмет : Пролет на гас. Тип : Азот со тешки работи. Материјал : Јаглероден челик. Сила : 21, 400 lb. Големина на низата на прачка : M8. Опис Спецификација на производот : Точка : Гасна пролет Тип : Тешка азотна материјал : јаглероден челик Сила : 21, 400 lb на низата на низата на низата : M8 заклучување : без цилиндричен дија. Компресирана должина : 6.25 Во фиксен отпор : Нема прилагодлив отпор : не “.

Избор на клиенти

Kaller - R19-063 -RE - гас пролет: STD, 157 lb, црн оксид, 4,15 во компресиран LG, 6,65 во продолжен LG Свеж
Kaller - R19-063 -RE - гас пролет: STD, 157 lb, црн оксид, 4,15 во компресиран LG, 6,65 во продолжен LG

Компресираназотниот гас пролет обезбедува контролирана сила за да помогне во ракувањето со алатки, маш

DEN 1254.40
C1602584A 7,5 инчи 20 фунти гас шок 89 N по проп. Свеж
C1602584A 7,5 инчи 20 фунти гас шок 89 N по проп.

? Поддршка тежина 1622 фунти за 1 пар? Продолжена должина : 7,5 ", Компресирана должина : 5,25", сила 20килограми п�

DEN 617.60
Пролет на Рејмонд Гас: Азот со тешки работи, 2380 lb, јаглероден челик, 5,31 во компресиран LG Свеж
Bansbach Easylift FRT-D2-501 G2 ротациони амортизери/стандард, 50 mm x 25 mm x 19 mm Свеж
Bansbach Easylift FRT-D2-501 G2 ротациони амортизери/стандард, 50 mm x 25 mm x 19 mm

Макс ротирачка брзина 50rpm Макс Циклус стапка 10 циклус / мин Оперативна температура 0 50 ° C Тежина 8.3g...

DEN 3.33
Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 52 lb, јаглероден челик, M24x1.5 Големина на низата на шипката Свеж
Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 52 lb, јаглероден челик, M24x1.5 Големина на низата на шипката

Предмет : Пролет на гас Тип : Азот со тешки работи Материјал : Јаглероден челик Сила : 52 lb Големина на низа�

DEN 694.40
Пролет на Рејмонд гас: Азот со тешки должни работи, 52 до 382 lb, јаглероден челик, M24x1.5 Големина на низата на шипката Свеж
Екст пролет, алатка, челик, 3 3/4 ОАЛ, PK12 Свеж
Екст пролет, алатка, челик, 3 3/4 ОАЛ, PK12

✅ Екст пролет, алатка, челик, 3 3 / 4 ОАЛ, ПК12 ✅ Целокупна должина : 3 3 / 4 in ✅ Wireица Дија : 0.048 in ✅ Крај на типот

DEN 429.92
CTP 8T4742 Алуминиумски челик јарем Свеж
CTP 8T4742 Алуминиумски челик јарем

Направено од легура челик Продадени во секоја Лесно вклопување во и надвор Земја на потекло : Соединети�

DEN 320.32
SPD заварен сечило крај гас пролет: гас пролет, 67,4 lb, челик, 13,23 во компресиран LG Свеж
SPD заварен сечило крај гас пролет: гас пролет, 67,4 lb, челик, 13,23 во компресиран LG

Предмет : Пролет на заварен сечило за гас Тип : Пролет на гас Материјал : челик Сила : 67,4 lb Големина на низа

DEN 750.40
NB-Aero 1PC гас шок за камиони Топер врата од гас гас гас гас лифт 11,6 Продолжена должина x 8,6 Компресирана должина x 124 Свеж
NB-Aero 1PC гас шок за камиони Топер врата од гас гас гас гас лифт 11,6 Продолжена должина x 8,6 Компресирана должина x 124

Продолжена должина : 11,6 "(Центар до центарот на краевите на топката) Компресирана должина : 8.6" Сила : 124 фу�

DEN 1308.80
Калер - R19-010 -BK - гас пролет: СТД, 67 до 202 lb, црн оксид, 2,05 во компресиран LG, 2,44 во продолжена LG Свеж
Калер - R19-010 -BK - гас пролет: СТД, 67 до 202 lb, црн оксид, 2,05 во компресиран LG, 2,44 во продолжена LG

Компресираназотниот гас пролет обезбедува контролирана сила за да помогне во ракувањето со алатки, маш

DEN 881.60
Абсорбери на шок од Bansbach EasyLift FA-1612XD-C/прилагодливи, 117 mm x 21,9 mm x 17 mm Свеж
Абсорбери на шок од Bansbach EasyLift FA-1612XD-C/прилагодливи, 117 mm x 21,9 mm x 17 mm

Макс Енергија на апсорпција : 9 8 Ј Макс Стапка на циклус : 60 циклус / мин Оперативна температура : 5 70 ° C...

DEN 1906.56